• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 99000 eura što skuplji" pronađeno 7 117 nekretnina - prosečna cena 1.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 106.000 €, 32,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan površine 32 m², smešten u manjoj stambenoj zgradi sa prizemljem i jednim spratom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji kod Đeram pijace. Raspored i karakteristike stana: Odvojena spavaća soba Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo Predsoblje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan sa 3 spavaće sobe,duplex,minimalistički opremljen,ima terasu.Nalazi se na 4.spratu u zgradi bez lifta. Useljiv je odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 105.950 €, 92,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan dupleks u novogradnji u samom centru Stare Pazove na vrlo poželjnoj lokaciji nadomak svih važnih sadržaja. Stan je po strukturi troiposoban. Na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.910 €, 41,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju na Telepu, u jednoj od najljepših ulica. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi, odlična je za život. U blizini osnovna i srednja škola, vrtić, market, pijaca, autobuska i železnička stanica. Odličan kvalitet gradnje i opreme, termo blok i kamena vuna (energetski....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.850 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno da zažive lokali tipa Banki, IT-centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.800 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.616 €, 51,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 105616€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 51,52m2 Struktura: nov dvoiposoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.600 €, 96,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109230, 13a, spratna, struja, klima, telefon, terasa, garaza, dvorište/bašta. Izdaje se kuca u naselju Sremska Kamenica, nedaleko udaljenom od centra Sremske Kamenice i Novog Sada. Izolovan od urbane džungle, a opet blizu grada. Najbliža autobuska stanica udaljena je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.550 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53,23m2 projektovane površine, po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa delom za trpezariju i kuhinju,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 105.500 €, 34,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

508477 Stana od 34m2 prodaje se zajedno sa susednim stanom od 100m2 (ag.šifra 508479), koji funkcionišu kao jedna celina od 134 m2, funkcionalnog rasporeda na atraktivnoj lokaciji. Oba stana su uknjižena na iste vlasnike, a ukupna cena je 331.250 eura. Stan ima prelepu dnevnu sobu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.500 €, 41,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.LIFT.TERASA. POVRAT PDVA.LIMAN 5. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.500 €, 41,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan u izgradnji na Telepu sa rokom završetka do kraja 2025 godine.U pitanju je kvalitetan i proveren investitor koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 sprata u manjoj zgradi od 23 stana sa liftom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 105.450 €, 57,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130618, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.450 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.400 €, 38,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam jednoiposoban stan površine 38m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 105.390 €, 59,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u neposrednoj blizini Njegos skole i benetona. Stan od 58,55 m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, degazman sa dve spavace sobe i kupatilom. Veličina i Tipovi Stanova  Veličina stanova: 36 m² do 115 m²  Struktura stanova: Od 1,5-sobnog do....

 
 
 
  Stan, RUMA, 105.270 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U centru Rume, perfektan troiposoban stan u izgradnji. Izgradnja i oprema stanova je na vrhunskom nivou. PVC stolarija sa dvoslojnim staklima, italijanska keramika, tarket, podno grejanje, svaki stan ima svoj kotao, klimu, odvojen garderober. Ako dodamo da je terasa pov. 6m2, da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.240 €, 41,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.150 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na trećem spratu. Po strukturi je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 105.100 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi. Stanovi u novogradnji različite strukture i spratnosti u najlepšem delu naselja Adice. Pouzdan investitor,visok kvalitet gradnje,savremeni materijali Iskoristite priliku za pametnu ivesticiju po povoljnoj ceni. Moderni apartmani sa prelepim pogledom na Frušku goru-idealan....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 105.060 €, 140,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renovirane kuće u Bačkom Petrovcu. Kuća se nalazi u mirnom kraju i pravi je izbor za porodične ljude na svega 20. min od Novog Sada. *Nov krov *Instalacije struje i vode *Košuljica *Kanalizacija *Gas *Garaža *Letnjikovac *Bašta Kuća uknjižena u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.060 €, 47,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan jednosoban stan, veoma svetao, dvostrano orijentisan, izanad je puna etaža, tavanske prostrorije. Proces uknjižbe je pri kraju! m15 Šifra: 517679 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.060 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 50 m2.Stan se prodaje namešten.Ekonomičan sistem grejanja. .Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Manji objekat u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Odlična komunikacija sa stanom. Vredi pogledati. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 105.040 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan, renoviran jednoiposoban stan, u uredno održavanoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u suterenu, ali je, zahvaljujući konfiguraciji terena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Mirijevski bulevar, 2.0, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg (ta pec, klima i norveski radijatori), tel, bez lifta, interfon, useljiv po dogovoru, uknjizen na 36 m2, starogradnja. Stan je u korektnom stanju, ulaganja su po zelji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Žitište – Dve kuće ukupne površine oko 160m2 na placu površine 10,37 ara. Dvosobna kuća površine 98m2 + garaža površine 19m2 i trosobna kuća površine 60m2 sa terasom površine oko 15m2. Trofazna struja, grejanje na plin, demit fasada, PVC stolarija, sve renovirano, čvrsta gradnja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 36m2 sa terasom, funkcionalan raspored, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa trepezarijskim delom, kuhinja odvojena šankom, komforno kupatilo, hodnik i terasa, Stan sa grejanjem na gas, niski komunalni troškovi na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini više prodavnica, škola....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 105.000 €, 145,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Terasa Ivana Gorana Kovacica Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom. Posebna prednost je zatvorena, topla terasa koja može služiti kao dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 527)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>