• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2" pronađeno 1 451 nekretnina - prosečna cena 1.114 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban stan na kotežu 1 od 62m2 ( uknjižen na 57m2 + trasa-lođa od 5m2, na 4. spratu bez lifta, grejnje gradsko cg, zamenjena je strujna i vodovodna instalacija, kupatilio rnovirana zamenjana spoljna stolariaj i ulazna vrata. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.550 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Adicama predstavlja odličnu priliku za kupovinu, posebno s obzirom na povrat PDV-a. Ovaj projekat je realizovan od strane pouzdane investitorske kompanije koja je poznata po svom kvalitetu gradnje i poštovanju rokova. Stan se nalazi u mirnom području, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.863 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Dvosoban stan u novoj zgradi - širi centar grada. Površine 50 m2. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je atraktivno tokom cele godine! Ova nekretnina je savršen izbor za: Investitore koji žele sigurnu i profitabilnu nekretninu Buduće vlasnike....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 45,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zona Vrnjačke Banje – destinacije koja beleži turiste tokom cele godine. Bilo da tražite svoj novi dom u okruženju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121670, III/III, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. ISKLJUČIVO KEŠ KUPCI! Predstavljamo vam lep I izuzetno svetao stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice okružen zelenilom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 71.870 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 75,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.700 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 67.600 €, 52,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 69.150 €, 39,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 57.563 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s384 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba, a onda se ulazi u centralni deo stana u kojem je trpezarija sa izlazom na terasu. Kuhinja u stanu je takodje fizicki izdvojena i ima svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 43764, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Kompletan nameštaj i tehnika su novi. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu, te ste zaštićeni od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 86.250 €, 69,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85120, IV/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, nadomak tržnog centra Galerija, Kule Beograd, Kliničkog centra, Savskog Trga. Stan je moderno opremljen, strukturno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 97.645 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 55,48 m2, u izgradnji, na prizemlju, stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu, dve spavaće sobe površina 9,12 m2 i 9,66 m2, terasa 3,57 m2, kupatilo 3,87 m2, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.860 €, 41,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 44.500 €, 36,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Odličan, veliki, jednosoban stan, 36 kvadrata i velika natkrivena terasa 10 kvadrata. Prvi sprat, lift, centralno grejanje, odličan raspored. Funkcionalan, u izvornom stanju. PVC stolarija, park ispred zgrade, blizina prodavnica, pijace, pekara i javnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.440 €, 40,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna prilika da obezbedite sebi prijatno mesto za odmor, ali i uluzite novac kao investiciju. Za više informacija pozovite . agencijska šifra: 435438 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.552 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatila i terase. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno....

 
 
 
  Stan, RUMA, 37.000 €, 30,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 30 m² u mirnom delu Rume, kod Doma zdravlja. Stan se nalazi na 5. spratu bez lifta . Stan ima blage kosine koje ne narušavaju komfor. Raspored: dnevna soba sa terasom , kuhinja, kupatilo – oba sa prirodnim svetlom i ventilacijom. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Ima biciklanu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/XIII, klima, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Preko puta Sajma. Blizina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 64.008 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno grejanje sa sopstvenim kotlom na struju Podna zvučna izolacija: Stan je opremljen podnom zvučnom izolacijom koja doprinosi tišini i privatnosti, čineći vaš boravak....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 70.000 €, 57,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u naselju Mala Amerika u novijoj zgradi. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo sa ugradnom kadom. Na podovima keramika i parket, Cg gradsko Stan je uknjižen na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.295 €, 44,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građen i funkcionalan apartman, idealan za odmor, stanovanje ili izdavanje, smešten u mirnom delu Zlatibora, bez buke i saobraćaja – a na svega 150 metara od centra. Lokacija: Apartman se nalazi u slepoj, tihoj ulici, savršeno pozicioniran za one koji žele privatnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.700 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2, 41m2, 46,5m2....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje Bagljaš (Bulevar Veljka Vlahovića). Površine 74m2. Stan se nalazi na šestom spratu u zgradi sa dva lifta. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, špajz, kupatilo, toalet Gradsko Centralno grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 403)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>