• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji" pronađeno 2 459 nekretnina - prosečna cena 1.607 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 27,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 27m² u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Stan se nalazi na 3. spratu od četiri, uredne zgrade bez lifta. Prostor je svetao i lepo organizovan. Karakteristike: • 27m² • 3.sprat (bez lifta) • TA peć (grejanje) • Klima • Optički internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan. Kompletno namešten jednosoban stan, moderan i praktičan. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je odvojena i ima prirodnu ventilaciju, kupatila i terase. Zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija, vrlo lako se može adaptirati u jednoiposoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji'
67.980 €
67.980 €
99.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 66 IV TA 99.000 Prodaje se dvoiposoban stan od 66mkv na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od centralnog predsoblja, dnevne, kuhinje, spajza, trpezarije, spavace sobe, decije sobe, sanitarnog cvora, lodje iz spavace sobe i terase iz trpezarije. Stan je klasicne stare....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.000 €, 99,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 N amešten stan sa garažom – Centar Novog Sada, Šafarikova ulica 📌 Lokacija: 📍 Strogi centar Novog Sada 🅿️ Garaža 100eur 🏢 Karakteristike stana: 🛋️ Prostrana dnevna soba sa trpezarijom 🍽️ Kuhinja odvojena šankom 🚪 Spavaći blok potpuno odvojen velikim hodnikom i vratima 🛏️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.990 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na najboljoj lokaciji u Novom Sadu, strogi centar, na sto metara od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone! Prodaje se kompletno namešten, spreman je odmah za useljenje ili za izdavanje! Uknjižen, odlična zgrada, novija i lepo održavana, mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.990 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji – Petrovaradin, Preradovićeva ulica Prodaje se funkcionalan dvosoban stan od 45 m² , u Petrovaradina, P reradovićeva ulica . Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi modernog dizajna, u fazi izgradnje, sa planiranim završetком radova u roku predviđenom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Zgrada na odličnoj lokaciji, u blizini pijace, autobuskog stajališta, marketa kao i svih ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevnicu. - PVC petokomorna stolarija - Sigurnosna vrata - Medijapan unutrašnja stolarija - Italijanska....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 98.990 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.980 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.980 €, 39,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.980 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izgradnja cena sa PDV-om. Rok završetka 2023.god. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 98.900 €, 42,77 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zgrada pozicionirana u mirnom porodičnom delu naselja na samom početku Ledina. Zgrada sa liftom i podzemnom garažom, retkost na ovoj lokaciji. Izuzetno moderan projekat gradjen sa visoko kvalitetnim materijalima. Troslojna PVC stolarija, italijanska keramika, parket prve klase, blindirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.900 €, 48,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, površine 48m2, podne površine 56 m2 Stan se nalazi u Potkrovlju zgrade sa liftom.Prodaje se polunamešten.Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja Futoške pijace, škole i vrtića kao i marketa i ostalih sadržaja. Mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 98.900 €, 38,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 38m², na drugom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Železničke stanice, Medicinskog fakulteta, Sajma i linija gradskog prevoza. Struktura stana: Ulazni hodnik Kupatilo Odvojena kuhinja sa trpezarijom Prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan jednosoban stan koji je preuređen u jednoiposoban tako što je gipsanim zidom odvojen spavaći deo. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Uknjižen na vlasnika 1/1! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.880 €, 40,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Cena za kreditne kupce + 50e po m2. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 98.880 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, uknjižen na vlasnika 1/1 moguća kupovina i preko stambenog kredita. Odličan kao investicija, a takođe i za život. Stan ima terasu a takođe i lift! Za sve dodatne info pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/2215100 i 064/8033305 552970 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna garsonjera u novijoj zgradi, vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme, udaljena par minuta šetnje do pešačke zone. Prodaje se kompletno nameštena. Odlična za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Naša preporuka! Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi. Garsonjera se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.880 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednosoban stan na trećem spratu stambene zgrade na Bulevaru oslobođenja - jednoj od najtraženijih i najboljih lokacija u gradu. Ova adresa pruža sve što je potrebno za udoban i praktičan život - u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.880 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen na vlasnika 1/1. Blizina marketa, banaka , fakulteta. Stan bez ulaganja. Vredi videti. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan u novijoj zgradi sa liftom. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.850 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.DRUGI SPRAT.LIFT.KOMPLETNA INFRASTRUKTURA.USELJIV 2025.GODINE. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.800 €, 44,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.800 €, 44,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

530712 Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.790 €, 42,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.700 €, 48,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo dvoiposoban stan na šestom spratu stambene zgrade koja poseduje lift i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u uvučenoj ulici koja je u blizini Bulevara oslobođenja. Stan je prilično održavan i zahteva minimalna ulaganja. Postavljeni novi velux krovni prozori. Uknjižen 1/1....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 98.620 €, 44,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.550 €, 46,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7 sa površinom od 45,55 m dostupan je na prvom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih kredita....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 98.500 €, 84,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem troiposoban stan (84m2) u strogom centru grada, dvostrano orijentisan, na šestom spratu. Zgrada ima lift. Stan je u izvornom stanju sa tim što je uvedeno grejanje na gas. U dvorištu zgrade se nalazi i pripadajuća garaža koja ulazi u cenu stana. Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.500 €, 69,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, V sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.420 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.400 €, 123,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114303, XI/XII, dupleks, klima, lift, terasa, novogradnja, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.140 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu spava��u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.120 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.100 €, 34,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Limana, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, ALU spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, hrastov parket i keramika 1.klase. U cenu je uključen....