• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji" pronađeno 2 461 nekretnina - prosečna cena 1.607 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Telep- Jednosobna struktura Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad. Prodajemo stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara, kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Stan je prostran i osvetljen, postoji dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.960 €, 39,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 96.900 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Stan na Paliluli. Stan je u novogradnji, na 6. spratu zgrade sa liftom, po strukturi jednoiposoban, povrsine 53m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, terasom i spavaca soba. Stan je nov, u stanu ostaje ugradna kuhinja bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.900 €, 38,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.870 €, 34,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 550409....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.800 €, 36,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 96.700 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 53.72 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.696 €, 54,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafićima i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.600 €, 37,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna novogradnja u produzetku Limana 4,pouzdan investitor sa dugogodisnjim iskustvom i zavidnim renomeom u izgradnji stambenih objekata.Uskoro useljivi stanovi svih struktura.Grejanje na gas po utrosku.Obezbedjen parking u dvoristu za svaki stan.Za kupce prve nekretnine moguc....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 96.550 €, 43,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 96.550 €, 41,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na Novoj Detelinari. U pitanju je dvosoban stan na petom spratu bez lifta u novogradnji. Stan se sastoji iz prostranog i svetlog dnevnog boravka sa trpezarijom,kupatilom,spavacom sobom,kuhinjom sa prirodnom ventilacijom i ostavom (ima kosine koje....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 96.530 €, 66,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan nov trosoban stan u Temerinu koji se nalazi na 3/3 spratu nove zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe,vesernice, kupatila toaleta i terase.Blizina svih gradskih sadržaja. Stan se prodaje prazan.Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.510 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 96.490 €, 27,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 96.490 €, 27,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 96.488 €, 27,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.400 €, 36,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan jednoiposoban stan, pogodan kako za život, tako i za izdavanje na Bulevaru patrijarha Pavla - Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 96.400 €, 36,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 96.240 €, 34,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.210 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.150 €, 38,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran jednosoban stan na Bulevaru Osobođenja. Raspored: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ostava. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105408, I/IV, klima, terasa, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u mirnom kraju Vračara, bez buke i saobraćaja, idealan za porodice. Sastoji se od open space dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa šankom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120553, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju jednosoban stan sa terasom na Bulevaru oslobođenja u blizini Autobuske stanice. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Sve je na dohvat ruke. Savršen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU ODMAH USELJIV STAN,U BLIZINI BULEVARA,FUTOSKE PIJACE,CENTRA,FAKULTETA. ODLICNA LOKACIJA I INVESTICIJA. STAN JE PODOBAN ZA IZDAVANJE ZBOG SVOG POLOZAJA I BLIZINE SVIH DESAVANJA. MANJA ULAGANJA U STAN,HOBLOVANJE PARKETA I KRECENJE. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.900 €, 38,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2025 godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.840 €, 39,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.800 €, 33,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 soban stan u NOVOM SADU, BULEVAR površine 33m2. Stan je prazan i odmah useljiv. Delimično renoviran. Odlična lokacija. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Dvorišno orijentisan, sklonjen od buke i saobraćaja. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Garsonjera je dvorišno okrenuta sa kupatilom i terasom na I spratu. Odlična za rentiiranje. Grasonjera se prodaje prazna bez nameštaja, eventualno kuhinjski elemanti mogu ostati. uknjižena 1/1 na vlasnika. Postoji mali dogovor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 95.790 €, 39,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Detelinara Prodaje se konforan jednosoban stan od 39m2 sa nameštajem. Stan se sastoji od jedne konforne sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila i terase sa ostavom. Nalazi se u blizini škole,parka . Uknjižen 1/1 Postoji mogućnost prepravke u jednoiposoban .Cena 95.790e....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog jednosobnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa nameštajem. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju, poseduje ostavu na terasi, kao i na poslednjem spratu zgrade. Dvostrano orjentisan. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, namešten, jednosoban stan površine 39m², smešten na mirnoj i uređenoj lokaciji, idealnoj za kvalitetan i udoban život. Stan se nalazi u blizini svih neophodnih sadržaja – prodavnica, škola, vrtića, javnog prevoza, parkova i drugih važnih ustanova, što ga čini pogodnim kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.750 €, 31,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina na tržištu, jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope! Prelep pogled sa 7 sprata, nije poslednji! Ulično orjentisan! Samo kod nas u ponudi! Pozovite nas i zakažite gledanje ove nekretnine! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, KULA, 95.700 €, 66,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u izgradnji u Kuli u ulici Svetozara Markovića.U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 3/4 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.550 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Adicama predstavlja odličnu priliku za kupovinu, posebno s obzirom na povrat PDV-a. Ovaj projekat je realizovan od strane pouzdane investitorske kompanije koja je poznata po svom kvalitetu gradnje i poštovanju rokova. Stan se nalazi u mirnom području, ali u blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 554)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>