• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 120000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200 m2 klima što manji lift do 120000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 120000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 120000 eura" pronađeno 4 405 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117703, III/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Na prodaju garsonjera od 32m2, na trećem spratu novogradnje sa liftom, na odličnoj lokaciji na Telepu. Zgrada je završena 2025. godine. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100096, Novi Sad, Telep,garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja, sobna vrata furnir sa skrivenim šarkama i magnetnim bravama, optika u stanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.400 €, 32,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, garsonjera, 32m2, prvi sprat, nov, odmah useljiv, PREPORUKA+++Agencijska oznaka stana 1063248, Novi Sad, Telep, komforna garsonjera, 32m2, prvi sprat. Novogradnja, lux, odmah useljiv…Dodatne pogodnosti: lift, klima uređaj, video nadzor, sigurnosna vrata sa 3 tačke zaključavanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 89.000 €, 32,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan od 32 m² u naselju Novo Naselje. Stan se prodaje sa svom tehnikom i nameštajem, sve je novo, posle renovacije niko nije živeo. Kraj je veoma zelen, miran i prijatan, sa otvorenim besplatnim parkingom gde uvek ima mesta. Zgrada ima lift (lift ide do 3. sprata).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 88.580 €, 32,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi na 5. spratu (potkrovlje) u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za investiciju. Nekretnina se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115672, II/III, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.618 €, 32,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u izgradnji projektovane površine 31,68m2 na trećem spratu, dvorišno orjentisan. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu. Stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.970 €, 32,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Petrovaradinu, stanovi svih struktura. U blizini se nalazi škola, market, pijaca, autobuska stanica. Rok izgradnje je kraj 2026. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a! Pozovite....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 78.930 €, 32,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 78.340 €, 32,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.150 €, 32,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.150 €, 32,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 72.105 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKS NOVOGRADNJA – RISTIN POTOK Rok završetka: mart 2027. U ponudi je više stanova u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi u mirnom i uređenom delu Ristinog potoka. Objekat je projektovan po visokim standardima savremene gradnje, sa posebnim fokusom na kvalitet materijala,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen studio sa terasom 32 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Studio je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Apartman se prodaje sa nameštajem, tehnikom i posudjem. Nalazi se u resortu sa wellnes i spa centrom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, duplex stan. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija. Tel: 021/662-0001 U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju, gde se mnogi objekti i vile već godinama izdaju. Po strukturi je jednosoban, uknjižene površine 32m2. Nalazi se na visokom prizemlju u luksuznoj....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.574 €, 32,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.430 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih i najmirnijih lokacija Vrnjačke Banje – poznate po celogodišnjem turističkom prometu i lekovitim izvorima. Stan je odličan izbor za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji se nalazi u Filmskom Gradu, u neposrednoj blizini Košutnjaka. Nedaleko od stana je osnovna škola, kao i vrtić. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan poseduje i pripadajući podrum. Blizina stajališta....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Pavla Stamatovića. Odličan, manji, kompletno namešten jednoiposoban stan kod Kosovske ulice. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. II sprat u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 € Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.700 €, 33,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju, u samom centru Novog Sada. U pitanju je investitor sa poznatim kvalitetom gradnje i opreme koju ugrađuje. Rok završetka radova je maj 2027. godine, i ovo je sigurno pravo vreme da rezervišete ovakvu nekretninu. Cena sa PDV-om. b121 Šifra:546346....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.420 €, 33,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan, komplet renoviran, bez ulaganja. Stan se nalazi u strogom centru grada. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.350 €, 33,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar evrope Prodaje se konfornija garsonjera od 35m2. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji ,pogodna za izdavanje. Kompletno nameštena. Uknjižena 1/1. Cena 115350e. Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 114.330 €, 33,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan, komplet renoviran, bez ulaganja. Stan se nalazi u strogom centru grada. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 114.330 €, 33,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Zmaj Jovina. Predstavljamo odličan jednoiposoban stan u strogom centru grada. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na III spratu stambene zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 33,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i dvorišno je orjentisan, što se tiče rasporeda ima komforni dnevni boravak, fizički izdvojenu kuhinju, predsoblje i naravno kupatilo. Stan je u odličnom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 113.000 €, 33,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, OŠ, FAKULTETA Odličan jednoiposoban stan bez terase, ulično orijentisan. Sastoji se od komotnog pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Kuhinja odvojena sa prozorom, kupatilo sa prozorom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.800 €, 33,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji! Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom – u blizini su prodavnice, škole, vrtići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 107.500 €, 33,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten 1.5 stan u modernoj, nedavno useljenoj zgradi, nedaleko od Sajma i ul. Branka Bajića. Stan je kompletno namešten i opremljen novim nameštajem, tehnikom i kućnim uređajima (klima, TV, veš mašina, opremljena kuhinja, garderoberi, roletne, komarnici, itd).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.100 €, 33,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacija: Učiteljsko naselje (najmirniji deo, blizina BEO Shopping Centra i Cvetkove pijace) Strukture: 1.5, 2.0 i 2.5 (dostupno na više etaža) Status: Pouzdan i proveren investitor (čista dokumentacija) Kupovina stana nije samo kupovina kvadrata, već investicija u kvalitet života.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep i svetao jednoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje poseduje i veliku terasu sa lepim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549048-Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 103.000 €, 33,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno opremljen stan sa prelepom terasom | Polgar Andrasa Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m², na 3. spratu zgrade bez lifta, u mirnoj ulici Polgar Andrasa. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.880 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednosoban stan na trećem spratu stambene zgrade na Bulevaru oslobođenja - jednoj od najtraženijih i najboljih lokacija u gradu. Ova adresa pruža sve što je potrebno za udoban i praktičan život - u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, stanice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 534)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>