• GoHome Professional
do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRNJAČA, 54.500 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju odličnog stana, sa stilom i ukusom izgrađenog i sređenog u Krnjači, preko puta kafane-restorana "Bitolj". Smešten je na idealnom prvom spratu , trospratne, kvalitetne zgrade, novijeg datuma. Izuzetna oprema stana: blindirana ulazna vrata, kvalitetna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u srcu Beograd, na Dorćolu. Nalazi se nadomak Knez Mihailove ulice i Studentskog parka. Površine je 68m2 i predstavlja odličan potencijal za otvaranje kancelarijskog prostora. Mogućnost prostora u više poslovnih namena. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 61.000 €, 38,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Ledenoj Steni. Površina stana 38,32m2 plus terasa koja ne ulazi u kvadraturu. Nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta, iznad ima još jedan sprat. Stan je organizovan tako da se na ovoj kvadraturi dobijaju dve nezavisne sobe. Ulazi se u mali hodnik, centralni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 60.000 €, 38,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu ponudu, dvosoban stan u starogradnji, koji je kompletno renoviran. Zamenjene električne i vodovodne instalacije, postavljena nova PVC stolarija, kupatilo renovirano. Idealnog rasporeda - iz hodnika u sve prostorije, sa ostavom u stanu. Uknjižen na povšinu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici,na prometnoj lokaciji izdajemo I sprat kuće,100m 2 ,prostora koji može da se koristi i kao stan i kao poslovni prostor.Kuhinja je komplet nameštena sa belom tehnikom.Odvojeni svi računi. Obezbeđen parking za zakupca. Nataša 060/424 97 72 Sprat, Delimično namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 59.900 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 53m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 59.500 €, 25,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo kompletno renoviran i opremljen stan sa parking mestom. Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju, na prvom spratu zgrade iz 2008. godine . Stan je opremljen video nadzorom koji vam garantuje dodatnu sigurnost i mir. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom ,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat što skuplji (183)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>