• GoHome Professional
do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 54.500 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju odličnog stana, sa stilom i ukusom izgrađenog i sređenog u Krnjači, preko puta kafane-restorana "Bitolj". Smešten je na idealnom prvom spratu , trospratne, kvalitetne zgrade, novijeg datuma. Izuzetna oprema stana: blindirana ulazna vrata, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 90,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat na odličnoj lokaciji u selu Čenta, na Zrenjaninsko-Beogradskom Putu, sa izuzetno prostranim dvorištem. Na osnovu informacije o lokaciji dozvoljena je gradnja, jer je u zoni Porodične Gradnje. Prizemlje od 80 m2, je organizovano kao poslovni Prostor, koji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u naselju Ježevica podno Divčibara Kuća se nalazi na 20km od Divčibara i 13km od Požege na mirnoj lokaciji okružena prirodom Kuća ima 180m2, od čega je 150m2 korisne površine Plac je površine 20 ari Plac je potpuno ograđen Po strukturi kuća je samostalna,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 56000 eura parking 1.sprat (183)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>