• GoHome Professional
do 190000 eura parking barem 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 190000 eura parking barem 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura parking barem 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura parking barem 70 m2" pronađeno 11 399 nekretnina - prosečna cena 1.618 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 72,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, trosoban, odličan stan na granici Telepa i Adica, u porodičnom i mirnom kraju. Stan je savršenog rasporeda, sastoji se od velikog hodnika gde staju dva plakara sa jedne i druge strane, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta, komforne dnevne sobe koja je šankom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-464 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>