• GoHome Professional
do 190000 eura parking barem 70 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 190000 eura parking barem 70 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura parking barem 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura parking barem 70 m2" pronađeno 11 373 nekretnina - prosečna cena 1.618 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 202.350 €, 71,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan površine 71,33m2 na petom spratu Lamele 1 stambeno-poslovnog objekta koji se gradi u Zemunu, u Banatskoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, Autoputa E-75, ulice Cara Dušana. Stan je orijentisan južno i sastoji se od ulaza, kupatila,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 102.024 €, 71,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 558 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi trosoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 71.94m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 71m2, lođa i terasa, CG, 6/7, lift, telefon, interfon, podrum. Stan je uknjižen na 65m2, mereno 71m2. U mirnom delu Bežanijske kose, u zgradi okruženoj zelenilom i nezoniranim parking prostorom nalazi se ova nekretnina u održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno komforan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.000 €, 71,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan na Klisi - Slana bara. Stan poseduje PVC stolarija, odlična keramika, laminat bez ikakvih je dodatnih ulaganja. Grejanje na gasni kotao. Uknjžen 1/1 bez tereta i zabeležbi. U neposrednoj blizini nalazi se autobuska stanica, marketi, sportski centar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Novom Naselju, uknjižen 1/1. Zgrada u odličnom stanju, na mirnoj lokaciji za porodičan život, ulaz dobro održavan, stan komplentno sređen i renoviran, prostorije komforne i odličnog rasporeda. U blizini autobuske stanice, marketi, apoteke i pekare. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 160.900 €, 71,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran troiposoban stan na Avijaciji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. U okolini stana se nalaze marketi, autobuske stanice, puno zelenila i parking mesta.. Za više informacija i razgledanje stana pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.250 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1098622 Na PRODAJU uknjižen duplex KOMPLETNO NAMEŠTEN u Centru grada u neposrednoj blizini O.Š."Ivo Lola Ribar". Stan se sastoji iz velikog kupatila, dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 39.050 €, 71,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan, svetao stan u ulici brace Ribnikara u funkciji kancelarije. Blizina bulevara Oslobodjenja, futoske pijace, stajalista gradskog prevoza Izdaje se pravnim licima. Obavezan depozit. Vise informacija na broj 0611436777 Sprat, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Somboru. Na ekstra lokaciji, u blizini centra. Adresa Pozarevacka 3. Stan ima 71m2.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan i odmah je useljiv. Vase je da unesete stvari, nema cekanja majstora. Na slikama se vidi sta je sve uradjeno i ugradjeno. Od tehnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 166.000 €, 71,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 71m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban duplex na odličnoj lokaciji, na 15-ak minuta hoda od centra grada. Stvarna kvadratura mu je 93m2. Kompletno opremljen, poseduje neophodnu belu tehniku, uključujući i mašinu za pranje sudova. U donjoj etaži poseduje prostranu kuhinju većim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu uređene parkovske površine oivičene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etažnim grejanjem (gas). Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvorište. Iz prve....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KARAGAČA, 71m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban dizajnerski stan površine 71 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, naselje Karagača, na samo nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Ovaj pažljivo uređen stan odiše modernim dizajnom i funkcionalnošću, pružajući vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.220 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kući koja ima četiri odvojene stambene jedinice međusobno su spojene unutrašnjim stepeništem, 92 m2. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban stan Somborska rampa. Sa parking mestom. Poseduje podno grejanje, na samo 100m od Novog naselja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 182.830 €, 71,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, odmah useljiv trosoban stan u novijoj gradnji. Nalazi se u neposrednoj blizini Futoške pijace,samog Bulevara Oslobodjenja, osnovne škole,kao i svih sadržaja potrebnih za udoban život. Sam stan je idealnog rasporeda, ima komforan dnevni boravak, kuhinja je fizički odvojena,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 151.410 €, 71,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju NOV, moderno i kvaliteno opremljen, uknjižen 1/1, trosoban stan površine 71m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Prostran i dizajnerski uređen stan koji odiše svetlošću i savremenim stilom, idealan za miran porodični život ili pametnu investiciju. Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099646 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Stan je uknjižen 1/1 i može se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.550 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, odmah useljiv, troiposoban, Novo Naselje, smart sistem, SA PDV-om+++ Agencijska oznaka stana 1061197, Novo Naselje, troipo soban, 71m2, visoko prizemlje. Nov, odmah useljiv stan koji poseduje smart sistem sa daljinskom kontrolom bojlera, grejanja, klima uređaja, ali i električne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan 71m2 drugi sprat grejanje gas dnevni boravak 35m2 dva kupatila dve klime dve terase parking mesto u dvorištu Registered three-room apartment 71m2 second floor heating gas living room 35m2 two bathrooms two climates two terraces parking place in the yard Зарегистрирована....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.860 €, 71,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, VETERNIČKA RAMPA površine 71m2. Stan je nov, odmah useljiv. Pripada mu parking mesto. Vrhunski kvalitet gradnje. Odlično povezan sa Bulevarom Jovana Dučića. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.570 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Stan se nalazi na mirnoj i lepoj lokaciji na prizemlju nove stambene zgrade . Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (ima prirodnu ventilaciju), tri spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni je i parking mesto. Za kupca prve nekretnine mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 71,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je pravi porodičan stan bez ulaganja na Bulevaru Nemanjića (Romanijska). Površine je 71m2, nalazi se na VII spratu (nije poslednji) novije stambene zgrade sa liftom. Komforn i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 87.000 €, 71,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi trosoban ukupne površine 71,53 m2 u naselju Krnjača. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.800 €, 71,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 166.900 €, 71,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, SALAJKA površine 71m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizini svih sadržaja potrebnih za život. Odlićno je povezan sa glavnim saobračajnicama kao i sa Autobuskom i Železničkom stanicom. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 109.340 €, 71,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1102 U ponudi stan na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, u zgradi koja se gradi od vrlo kvalitetnih materijala. Stan ima 71m2, a čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, wc, kupatilo, dve spavaće sobe i terasa. U blizini zgrade je naselje Kablar, a tu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.890 €, 71,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-veternickarampa/525710 Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 176.970 €, 71,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi u manjoj stambenoj zgradi sa samo dva sprata i dva ulaza, u mirnoj ulici na Telepu, idealnoj za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi škola, što ovu lokaciju čini posebno pogodnom za porodice s decom. Gradnja je već 80% završena, a iza projekta stoji proveren....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.150 €, 71,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Dostupan i na III spratu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dva lokala u dvorištu na prodaju. Za više informacija, pozovite nas Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa, peti sprat ,zgrada bez lifta, nadogradnja, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan – Mirijevo, Kraljičin Cvet, ul. Ljube Danilovića | 71m² | 3 spavaće sobe | Terasa | Parking Izdaje se funkcionalan, kompletno namešten stan od 71m² u prizemlju novije zgrade u naselju Kraljičin Cvet, ulica Ljube Danilovića. Struktura stana: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.660 €, 71,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Beogradske kapije i Varadinskog mosta. Komforan stan koji se sastoji od dnevnog boravka (24.7m2), sobe (23.2m2 plus galerija 8.26m2), kuhinje (10m2), kupatila (2.9m2) i hodnika (10m2). Garaža oko 12m2 koja se koristi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.900 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan na keju- Površine je 71m2, nalazi se na visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom. Stan sadrži sve što je potrebno: lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor, puno svetlosti i mešavinu različitih komada nameštaja koji se uklapaju savršeno.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 467)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>