• GoHome Professional
do 190000 eura barem 70 m2 pogodan parket do 1100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura barem 70 m2 pogodan parket do 1100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura barem 70 m2 pogodan parket do 1100 eura/m2

  • Za upit "do 190000 eura barem 70 m2 pogodan parket do 1100 eura/m2" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 804 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 65000 eura
    • do 82000 eura (prosečna cena)
    • do 98000 eura
    • do 823 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 89.000 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.indomio.rs

PRIZEMLJE, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR Prodaje se komforan stan od 104 m2.Extra lokacija, blizu je centar, osnovne škole, srednje škole, autobuska stanica, Lidl, vrtići, marketi, mesare, pekare, park idr. Sastoji se iz tri sobe, predsoblja, kuhinje, kupatila, wc-a, ostave i terase.Nema....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura barem 70 m2 pogodan parket do 1100 eura/m2'
140.000 €
140.000 €
88.000 €
  Stan, SUBOTICA, 122.000 €, 112,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonski stan na visokom prozemlju od 160m2 kod Mlečne pijace. Sastoji se od dve velike sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Kompletno je renoviran 2025. godine. Na podovima su parket i pločice, stolarija PVC i drvo, a grejanje je na gas. Zbog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 111 m2 u osnovi i pomoćni objekat, na placu površine 8,46 ari. Na placu površine 8,46 ari, nalazi se useljiva kuća, čvrste gradnje, koja u prizemlju ima veliki dnevni boravak, kuhinju, veliko kupatilo, hodnik i stepenište, koje....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 206.000 €, 206,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan poslovni prostor. - Centar Batajnice. - Na dve etaže u zasebnoj kući. - Kompletno sređen prostor. - 206 m2 ukupne površine. - Dvorište. - Terase. - PVC stolarija. - Parket. - Centralno grejanje. - Veći broj manjih i većih prostorija. - Svaka etaža ima zasebnu kuhinju, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN, prodaje se polunamesten, po podu je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 116.000 €, 102,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća od čvrste gradnje građena ciglom, u svim sobama parket. Kuća poseduje i suteren od 35m2 koji ima zaseban ulaz pogodan za izdavanje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 369,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuće, tri stambene jedinice na placu od 648m2, front širine 16m, u blizini centra. Starija kuća je izgrađena 1986.g. 139m2. Sastoji se od 3 sobe sa ulice, trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila i velike terase. Pogodno za lokale. Građena od cigle, drvena stolarija, na podovima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 156.000 €, 130,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan u centru Subotice od 130m2 na odličnoj lokaciji, ima direktan ulaz sa ulice i preko zaedničkog ulaza u zgradu. Sastoji se od četiri kružno prolazne prostorije, kuhinje, ostave kupatika, toaleta i hodnika. Na podvima je parket, prozori su drveni, a grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 21)

<< <1> >>