• GoHome Professional
barem 70 m2 pogodan parket do 98000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 pogodan parket do 98000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 pogodan parket do 98000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 pogodan parket do 98000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 804 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 854 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 pogodan parket do 98000 eura'
77.250 €
77.250 €
89.000 €
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 88.000 €, 91,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od suterena,prvog i drugog sprata,kao i potkrovlja(u potkrovlju je betonska ploča nije završeno). U suterenu se nalazi kuhinja sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Trosoban 83m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN, prodaje se polunamesten, po podu je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>