• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura 60 m2 prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 prizemlje

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 prizemlje" pronađeno 767 nekretnina - prosečna cena 2.170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • parket
    • 3.sprat
    • dvorište
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 62,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Telepu. Stan se nalazi na prizemlju i poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. U kvadraturu nije ušla zastakljena terasa od cca 15m2, a takođe postoji i mogućnost kupovine garaže u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.530 €, 62,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1093160 Trosoban stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Prizemlje, lift, terasa, grejanje na gas. Cena sa PDV - om. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu po ceni od 15 000e . Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.320 €, 62,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U IZGRADNJI SA POVRATOM PDV-A, TELEP---Agencijska šifra 1000090. Stan se nalazi na prizemlju kvalitetne zgrade sa liftom u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Uz stan je moguće kupiti garažno parking mesto. Mogućnost povrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 192.200 €, 62,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 62m2, DVOSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u ulici Vojvode Mišića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pa je pogodan i za život i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim ugradnim elementima rađenim po meri. Visina plafona je....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117680, PR/. Idealan ulicni lokal. Predvidjen za mirne delatnosti. Lokal se sastoji od dve odvojene prostorije, dva mokra cvora kao i cajna kuhinja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 155.800 €, 57,64 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 157.000 €, 57,50 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno lep i luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je površine 45m2 i poseduje baštu od 25m2. Nalazi se na prizemlju stambene zgrade novije gradnje. Stan je luksuzno opremljen sa modernom rasvetom, predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 169.900 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen lokal na 42m2 (mereno 57m2) u Dalmatinskoj ulici u novijoj zgradi od fasadne cigle. Miran kraj, pogodan za razne delatnosti. Ima dva nivoa. Prizemlje ima 20m2, ulana vrata i izlog. Na spratu postoje dve prostorije, čajna kuhinja, toalet i hodnik, koji su površine 37m2. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Kompletno renoviran stan (do najsitnijih detalja) u prizemlju. Za renoviranje upotrebljeni najsavremeniji detalji. Pera Ćetkovića, Beograd, Karaburma.

 
 
 
  Stan, ŠIMANOVCI, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2. 0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na zastakljenu lođu. Grejanje je etažno, kotao na struju. U dnevnoj i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA ORDINACIJE, KANCELARIJE ILI MARKET LOKAL JE ODMAH USELJIV Posebno....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.000 €, 57,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kompletno renoviran stan od 57 m² u prizemlju, idealan za porodičan život ili izdavanje. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Struktura stana: prostrana dnevna soba odvojena trpezarija jedna komforna spavaća soba kuhinja kupatilo dve terase koje pružaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 171.420 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 2.0 Kvadratura 57m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 127.500 € na 133.170 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 133.170 €, 57,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 127.500 €
22.03.2026 - 133.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux stanove u novogradnji sa useljivošću do avgusta 2026. god. Oglašena cena je bez PDV-a, a kupci prvog stana imaju pravo na povrat PDV-a. Sa svake terase imate pogled na ceo Beograd. Raznih kvadratura, spratnosti, grejanje etažno, pod hrastov parket, keramika španska I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3. 0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz 2023 godine,stan se nalazi na prizemlju,57 m2 ,van knjizno vlasnisto,sa gradjevinskom dozvolom,moze overa kod notara, dvosoban po strukturi,ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.200 €, 57,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

11807, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran dvoiposoban stan od 57m2 na prizemlju. Nema terasu. Prazan, odmah useljiv, uknjižen. Grejanje etažno na gas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1047331, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA, DVOSOBAN STAN, 57m2, PRIZEMLJE Oglašavamo prodaju DVOSOBNOG STANA od 57m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno 6 stanova. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno prirodnog zelenila izolovanog od gradske buke. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 126.900 €, 63,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal ili stan u 2 nivoa, nisko prizemlje 33 m2 i visoko prizemlje 30 m2 sa kupatilom. Lokal je potpuno renoviran sa novom kuhinjom i kupatilom. Skoro je u potpunosti namešten. Lokal ima izlog. Lokacija je perfektna i pruža vam mnogobrojne mogućnosti za vođenje posla ali i za udoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081328NOVI SAD, CENTAR, POSLOVNI PROSTOR, PR+SU, 57 M2 Oglašavamo prodaju ODLIČNOG POSLOVNOG PROSTORA u pešačkoj zoni samog centra grada. DVORIŠNI je i ukupna površina lokala je podeljena na dva nivoa - prizemlje i suteren. U prizemlju se nalazi jedna velika prostorija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 136.800 € na 130.800 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 130.800 €, 57,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 136.800 €
25.04.2026 - 130.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053867. NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROSOBAN, 57m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana, smeštenog u mirnom delu Novog Sada, na Adamovićevom naselju. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa zasebnim dvorištem i ulazom. Sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJILokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace.grejanje je centralnoIDEALAN JE ZA ORDINACIJE,KANCELARIJE ILI MARKETLOKAL JE ODMAH USELJIVPosebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u Mirijevu, Zvezdara. Stan je površine 57m2. Nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Slika je primer kako se soba može urediti. Zgrada je novije i kvalitetne gradnje sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u jednoj od najlepših novih zgrada u Novom Sadu. Master centar na 5 minuta peske. Stan je odličnog rasporeda, klasičan dvoiposoban. Uz stan se dobija sav nameštaj kao i odlično parking mesto u dvorištu zgrade. Centralno grejanje sa kalorimetrom, tako da je leti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan na visokom prizemlju u predratnoj zgradi.Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila i terase. Kompletno je renoviran vrhunskim materijalima, takođe ima odličnu funkcionalnu strukturu. Stan je pogodan za porodično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostan stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara Nemanjića, Zone 3, novog tržnog centra Delta Planet, Lidla, kao i škole, vrtića, velikih marketa, gradskog prevoza itd. Nalazi se na mirnoj lokaciji sa dosta zelenila oko zgrade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 100253, PR/, klima, uknjižen. Apartman je pretvoren iz poslovnog prostora. Prizemlje 28,5m2 i suteren 28,5m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨Luksuzne dvostrane vile – Savršen spoj komfora i elegancije! ✨ Predstavljamo vam ekskluzivni koncept malih luksuznih kuća, dizajniranih za vrhunski ugođaj i udoban život. Svaka kuća je podeljena na dva prostrana stana – prizemlje i sprat, pružajući idealan balans privatnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan jednosoban stan idealno pozicioniran u blizini Opštine i pijace, u prizemlju zgrade. Površina stana iznosi 57m2, pružajući udoban i prostran životni prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102398 CENA 130.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se dvosoban stan na Veterniku, sa pripadajućim delom dvorišta od 45m2 ispred stana. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka i trpezarije sa izdvojenom kuhinjom, odvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 57,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična dvojna spratna kuća u Veterniku. U prirodi kuća ima 120m2. Na prizemlju su dnevni boravak, hodnik, kupatilo, i fizički odvojena kuhinja sa trpezarijom i ostavom. Na spratu su dve velike spavaće sobe, dve terase i kupatilo. Kuća je odmah useljiva ali zahteva određena ulaganja.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 135.055 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi izgradnje oko 80% a završetak radova očekuje se krajem avgusta ove godine. Lokacija pruža izuzetan komfor za svakodnevni život sve što vam je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 466)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>