• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura 60 m2 prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 prizemlje

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 prizemlje" pronađeno 762 nekretnina - prosečna cena 2.169 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • novogradnja
    • useljiv
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 178.000 €, 58,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata. Dvostrano orijentisan u izvornom stanju, vrlo lepo osvetljen sa pogledom većim delom na ulicu, bočno na ulaz u zgradu. Stan čine: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, velika dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.220 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam delimično renoviran dvosoban stan površine 58m2 koji bi bez problema mogao da se prepravi u dvoiposoban. Ovaj komforan i funkcionalan stan se nalazi u ulici Stevana Hristića na Novom Naselju-Bistrica. Spratnost je visoko prizemlje izdignuto 3 stepenika. Ulično je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 158.000 €, 62,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Požeška.Povučen od ulice. Blizu NIS pumpe. Dupleks. Dvostran. Vrlo visoko prizemlje i prvi sprat. Ulaz je iz prizenlja. Izvorno dvosoban i lako adaptibilan u trosoban. Adaptacija započeta. Kupatilo renovirano, ima i mali toalet.Dve spavaće sobe. Lođa. Zgrada ima lift. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 164.050 € na 167.050 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 167.050 €, 58,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 164.050 €
17.04.2026 - 167.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni objekat na jednoj od najbolje povezanih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu! Lokacija: Kod železničke stanice, Banatić - sve na dohvat ruke! U krugu od samo 5 minuta hoda nalaze se: * Železnički park, Novosadski sajam, * Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, i na par minuta od keja. Visoki plafoni daju poseban pečat, a uz kvalitetno renoviranje dobijate sjajan životni prostor. S obzirom da se stan nalazi na visokom prizemlju, može biti vrlo interesantan i za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.050 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i raporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063909, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 76.000 € na 85.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 85.000 €, 62,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 76.000 €
26.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 62m2 koji se nalazi na visokom prizemlju. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i manju ostavu. Stolarija pvc, grejanje gradsko. Stan se isključivo menja za salonski stan sa visokim plafonima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Telepu. Stan se nalazi na prizemlju i poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. U kvadraturu nije ušla zastakljena terasa od cca 15m2, a takođe postoji i mogućnost kupovine garaže u....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u centru naselja sa odličnom infrastrukturom. Stan se nalazi na visokom prizemlju dvospratne zgrade, u blizini osnovne škola, vrtića, autobuskog stajalište, prodavnice Po strukturu stan je dvosoban sa komfornom terasom od 7m2. Uknjižen i brzo useljiv. Vredi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 124.000 €, 62,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo 2.5 stan na odličnoj lokaciji u peavom visokom prizemlju. Za stan je obezbeđeno i parking mesto. Stan se vodi kao poslovni apartman i isključivo je za gotovinske kupce. Troskovi komunalnih usluga su isti kao i za stan. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u prizemlju Kuhinja opremljena Odmah useljiv Kontakt na tel 0694416635 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063913, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako tražite dom koji spaja estetiku, funkcionalnost i kvalitet stare gradnje , ovo je prostor koji će vas osvojiti na prvi pogled. Stan se nalazi na početku Cara Dušana, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na 3 minuta hoda do Futoškog parka , na 2 minuta hoda do osnovne....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u neposrednoj blizini grada, 10 km od mosta. Izgradnja, ukupne površine oko 300m2. Struktura prizemlje + sprat + potkrovlje! U prizemlju se nalazi garaža, trenutno u funkciji radionice. Na spratu se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 192.200 €, 62,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 62m2, DVOSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u ulici Vojvode Mišića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pa je pogodan i za život i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim ugradnim elementima rađenim po meri. Visina plafona je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Gornjem Tavankutu spratnosti prizemlje + potkrovlje ukupne korisne površine 141 m2, u prirodi to su dva odvojena stana u istoj kuci. Zbog svog sadržaja i posebnih ulaza kuća je pogodna za dve porodice. Struja je trofazna, dva strujna sata, sopstveni vodovod i kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.000 €, 62,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u podzemnom, 58m2, TA Izdaje se lokal u podzemnom. Sastoji se od jedne velike prostorije i wca. Ukupna površina lokala je 58m2 i nalazi se u novom podzemnom. Useljiv je odmah! Grejanje je na struju ta. Ovo je samo deo naše ponude. Agencija Bulevar Nekretnine, reg.br. 519, usluga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.320 €, 62,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U IZGRADNJI SA POVRATOM PDV-A, TELEP---Agencijska šifra 1000090. Stan se nalazi na prizemlju kvalitetne zgrade sa liftom u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Uz stan je moguće kupiti garažno parking mesto. Mogućnost povrata....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne škole ´Jožef Atila´, Nasipa i autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže - prizemlje i suteren. U prizemlju ove kuće nalaze se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 140.500 €, 62,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u novogradnji u Alibegovcu. Stan je u prizemlju vile koja ima samo tri stana. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 544892 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 83.000 €, 58,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 164.800 €, 58,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, i na par minuta od keja. Visoki plafoni daju poseban pečat, pa uz kvalitetno renoviranje dobijate sjajan životni prostor. S obzirom da se stan nalazi na visokom prizemlju, može biti vrlo interesantan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 182.920 €, 58,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 192.000 €, 58,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudmo izuzetno kvalitetan Lux stan kojim se nalazi na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se sastoji od ukupno 58m2, zatvorena terasa obuhvata 9m2. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova. Struktura: open space dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.530 €, 62,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1093160 Trosoban stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Prizemlje, lift, terasa, grejanje na gas. Cena sa PDV - om. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu po ceni od 15 000e . Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.100 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 100761, Novi Sad, Telep, 58 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE -FUTOŠKI OPUT- TROSOBAN STAN+++Agencijska oznaka 1064119. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade . Zgrada stara 14 godina , nalazi se u blizini Lidla na Futoškom putu i uvučena je od glavnog puta . Stan je uknjižen , brzo useljiv . Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-70m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun je jedinstvena varoš na desnoj obali Dunava, nadomak beogradske prestoničke vreve. Ušuškan zelenilom, poseduje bogato istorijsko i kulturno nasleđe, kao i specifičan položaj, što Zemun čini jednim od najpoželjijih mesta za život u Srbiji. Zgrada je locirana u mirnom kraju, na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 164.800 €, 58,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Stan se nalazi na klasičnom prizemlju i dvorišno je orijentisan. U ceni stana ide i magacinski prostor od 20m2 i parking u dvorištu za stanare. Za sve dodatne informacije pozovite! .

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 112.000 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 62m² (52m² uknjiženo + 10m² dodatnog prostora) Nalazi se na visokom prizemlju, od ukupno dva sprata u mirnoj ulici Šandora Majora U stanu ostaju šporet, bračni krevet i dva velika plakara Stan poseduje terasu Zajedničko dvorište koje koriste svi stanari Na samo par....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>