• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 190000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2" pronađeno 13 253 nekretnina - prosečna cena 2.214 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRANJE, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u Vranju, uspešno pozicioniran na platformi Booking.com, sa izuzetnim ocenama i stalnom potražnjom tokom cele godine. Stan se nalazi u neposrednoj blizini hotela Hotel Royal Putnik, jedne od najtraženijih lokacija u gradu, što dodatno doprinosi njegovom....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, projektovan prema savremenim standardima gradnje i komfora. Lokacija: Kaluđerica – Ulica Vojvode Stepe Stepanovića Površina: 60 m² Sprat: 1. sprat od ukupno 4. Stan odlikuje pažljivo organizovan....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 58.710 €, 60,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VIKENDICA NA OBRONCIMA FRUŠKE GORE---Agencijska šifra: 3000399.Prodaje se vikendica površine  60 m², smeštena na prostranom placu od 2700 m², u mirnom i prirodom okruženom području između Maradika i Krušedola.Objekat je idealan za odmor i beg od gradske gužve, a sastoji se....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 153.600 € na 159.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.700 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 153.600 €
22.04.2026 - 159.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 57,69m² na Detelinari. Stan je dvostrano orijentisan, idealnog rasporeda, sa dve spavaće sobe i odvojenim dnevnim prostorom. -Karakteristike: • 2 spavaće sobe • Odličan raspored prostorija • Dvostrana orijentacija –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep porodičan stan površine 60m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Telepa. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i pruža savršen spoj komfora, topline doma i praktičnosti za svakodnevni život. Stan poseduje dve udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retkost na tržištu — nov 2.0 uknjižen stan u zoni Sunnyville U ponudi je nov, uknjižen, trostrano orijentisan, funkcionalan i izuzetno kvalitetno građen dvosoban stan sa terasom površine 60m². Nalazi se se na visokom prizemlju male stambene zgrade u kojoj postoji samo 5 stanova. Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja se lokal u Kragujevcu - naselje Palilule Stara gradnja. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan površine 60m2 u jednom od najčistijih delova Vrnjačke Banje Mirna lokacija, idealna za život dok je i dobra lokacija za izdavanje. U blizini Vrnjačkih Termi, na blagom usponu koji Vam pruža najčistiji vazduh. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se atraktivan poslovni prostor površine 60 m2 u prizemlju, idealan za kancelarijski ili uslužni biznis. Prostor je funkcionalno podeljen na tri zasebne kancelarije, kuhinju i toalet, što omogućava udoban i organizovan radni ambijent.Nalazi se na frekventnoj lokaciji - Bulevar....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 15.000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN STAN KOJI SE NALAZI NA TELEPU, NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 1007783.Kompletno opremljen dvoiposoban stan koji se nalazi u urbanoj vili od 9 stambenih jedinica, nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Stan je tek useljen i dodatno....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 118.425 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.500 €, 60,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100759, Novi Sad, Telep, 61 m2, trosoban, prvi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim delatnostima.....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.130 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.200 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.220 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, komforan trosoban stan u novoizgrađenom modernom stambeno-poslovnom objektu. Lokacija: Salajka, između Kisačke i Temerinske ulice, nedaleko od Podbare i centra grada. Ova lokacija je idealna za moderan život sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u zgradi koja je uvučena od same saobraćajnice, što garantuje mir, tišinu i potpuni komfor, bez buke. Stan je zapadno orijentisan i odiše svetlošću tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-kej/517414....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju automatska praonica u radu sa dva nadkrivena boksa za pranje i jedan otvoren za pranje poljoprivrednih mašina i teretnih vozila, usisivačem i parkingom. Nalazi se u Ruskom Krsturu na glavnom putu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan u najlepšoj zgradi u naselju, u neposrednoj blizini školskog dvorišta. Stan poseduje oko 60m2 korisne površine a uknjižen je na 45m2 i prodaje se namešten. Veoma miran kraj sa dosta zelenih površina. Poseduje i podrumski prostor. Ulaz je izuzetno održavan. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Višnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131507, 3a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Smederevo | Prodaja · 60m² · 90.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 60,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglasavamo Prodaju. trosoban stan na Mišeluku kod Covid bolnice– idealan spoj mira i blizine grada Na samo 5 minuta vožnje do Promenade a opet prijatno udaljen od gradske gužve, nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan od 60 m², savršen za parove, porodice ili one koji žele kvalitetan....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Pozarevac stan 60 m2, 5.spr, bez lifta CG Tabačnica 78.000 .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 80.000 € na 85.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan na strelištu od 52m2 stambene površine + 2 terase ( sa terasama kvdratura je oko 60m). U stanu je sve renovirano osim kupatila.stan ima pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 184.677 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129728, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasičan trosoban stan 59,96m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je izuzetno pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 111.450 €, 60,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja na top lokaciji u samoj blizini centra. Useljiva krajem 2021. Povrat pdv-a. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 60m2(terasa 5m2), EG, PR/III, telefon, interfon. Uknjiženo 55m2 Na deset minuta od centra grada, u mirnom okruženju nudimo Vam uknjižen stan u novogradnji. Kvalitetna i funkcionalna gradnja pruža udobnost porodičnog doma. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 10.000,00....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari placa. ag proviziaj 2% Kuća, Gornji Milanovac - Donja Vrbava | Prodaja · 60m² · 30.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 60m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban dupleks stan od 60m2 na Bulevaru cara Lazara na šestom spratu zgrade sa dva lifta. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od gradske buke. U prizemlju stana je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo, a na spratu su dve sobe sa....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 62.000 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica i na kome je posađeno drvo PALOVNIJE . Agencijska oznaka 3046507. Plac se nalazi u blizini Sremske Mitrovice . Na placu je zasađeno stablo palovnije koje uskoro može da se seče . Na placu je vikendica , novije gradnje , sređena i opremljena . Na placu nema struje i vode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 198.000 € na 190.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 198.000 €
29.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika na tržištu, funkcionalan dvosoban stan na Čukaričkoj padini, idealan za porodičan život ili kao investicija. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, trpezarije povezane sa kuhinjom, komforne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.230 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju klasičan, dvosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi vrhunske izgradnje i odlično održavanoj. Poseduje odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.600 €, 60,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 472)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>