• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2" pronađeno 13 260 nekretnina - prosečna cena 2.214 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • namešten
    • opremljen
    • dve lođe
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN 60 M2 Prodaje se komforan, dvosoban stan na trećem spratu, bez lifta. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa špajzom, kupatila i dve terase.Grejanje preko TA peći.Ima podrumsku prostoriju u zgradi.Nova PVC stolarija. Cena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan površine 60m2 u jednom od najčistijih delova Vrnjačke Banje Mirna lokacija, idealna za život dok je i dobra lokacija za izdavanje. U blizini Vrnjačkih Termi, na blagom usponu koji Vam pruža najčistiji vazduh. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u Zemunu po strukturi dvosoban ukupne površine 60,69 m2. Odlična lokacija. Parking mesto (garaža ) površine 12 m2 uz doplatu. Stan se prodaje namešten. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, odmah useljiv stan izuzetnog rasporeda i komfora sa pripadajućim parking mestom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe i prostrane, kupatila i veoma svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Stan ima i jednu terasu.Grejanje je podno na gas, što obezbeđuje visok nivo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 48.000 €
24.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u krugu obdaništa na Bajskom putu od ulazne kapije levo , na uličnom frontu . Gradska voda , kanalizacija , trofazna struja i pripadajuća limena garaža u dvorištu. Odlična lokacija za roditelje sa malom decom zbog obdaništa , blizine škole i grada. Dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 108.150 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran funkcionalan stan u visokom prizemlju!. Fantastičan raspored-iz hodnika u sve prostorje. Tri odvojene spavaće sobe + dnevni boravak. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/6, TA, podrum, interfon, telefon, klima. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji na Karaburmi, nedaleko od Mirijevskog bulevara. Stan je dvostrano orijentisan, visina do prozora je 2.20m. Ispod stana su stanovi. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 43.000 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela sa kućom u sivoj fazi površine 60 m2 na 53 ara placa. Kuća se nalazi u Ljubiću, potez Matijine Livade. Kuća ima bunar Cena 43000eura + agencijska provizija Agencija KULA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u zgradi koja je uvučena od same saobraćajnice, što garantuje mir, tišinu i potpuni komfor, bez buke. Stan je zapadno orijentisan i odiše svetlošću tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan pod garancijom, u potunosti nov, prelep, komforan, odličan za porodičan život, ušuškan od buke. Zgrada poseduje lift. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 53.000 €
18.03.2026 - 49.000 €
29.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, mini kuhinjom ,komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Garaža od 24m2 sa strujom Moguća....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 137.388 €, 60,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj da traje decenijama, sa posebnim akcentom na trajnost, funkcionalnost i dugoročnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla i klime. Odlična lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Etažno, sprat 2/, TERASA, INTERFON ID....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u Beogradu u ulici Vojvode Stepe.Stan se nalazi na 6 spratu, ima 60 m2,od prostorija ima xodnik, kuhinju sa trpezarija,soba iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak,spavaću sobu,špajiz,kupatilo,terasa,podrum,na međuspratu ima ima i ostavu 1m2,ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar II, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 60kvm sa pripadajućim delom dvorišta. Kuća u svom sastavu poseduje: dve sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, podrum i terasu. Grejanje je na struju, vrata i prozori su drveni,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar. Struktura kuće: prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom iz koje se izlayi na terasu, soba i stepenište,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 104.360 € na 105.650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.650 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 104.360 €
29.04.2026 - 105.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 60,37m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste kvalitetni materijali,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 60 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve zasebne sobe, kupatila i ostave. Stanu pripada jedna pomoćna prostorija. Nalazi se u blizini centra grada. Stan se prodaje ili menja za garsonjeru uz doplatu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129939, III/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, tavan. NOVA DETELINARA - Pasterova, 60 m2, sa terasom, 2-soban, odlican stan. LIFT. Terasa. Klima. Ima dodatno i tavanske prostorije. Parking je javan. Velika salonska vrata vode u dnevni boravak gde je i kuhinja radjena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.700 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 60,37m2,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.350 €, 60,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odmah useljiva jednoiposobna nameštena vikendica na mirnom mestu izneđu Kelebijske šume i šume na Makovoj Sedmici . Trofazna struja , klima , peći na čvrsto gorivo , bušeni bunar , termoizolacija , garaža , uredna dokumentacija , dobar komšiluk . Vikendica se prodaje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 111.450 €, 60,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja na top lokaciji u samoj blizini centra. Useljiva krajem 2021. Povrat pdv-a. .

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u strogom centru Petrovca na Mlavi, Stigova zgrada, ulica Bate Bulića. Stan ima 60 kvadrata, ostavu, veliku dnevnu sobu, spavacu, zasebnu kuhinju, veliki hodnik, toalet i terasu. Stan se prodaje prazan bez namestaja, vlasnik 1/1, nije oglas preko agencije. Cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u Neštinu. Površina vikendice u osnovi je 71m2, a površina parcele je preko 22 ara. Vikendica ima struju i priključena je na gradski vodovod. Cena vikendice je 38000 eur .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se premijum nov trosoban stan na Mišeluku, na samo par minuta vožnje do Promenade i Merkatora na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na prvom spratu zgrade, sa dva lifta, u novoizgrađenom kompleksu. Stan je veoma osvetljen, prozračan i ima odličan raspored koji se sastoji od dnevne....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 139.000 € na 155.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 126.000 €
30.11.2025 - 167.000 €
23.01.2026 - 139.000 €
15.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan dvoiposoban 2.5, površine 60m2, terasa ispred (uknjižen kao poslovni prostor), spratnosti pr/3, komplet renoviran, pogodan za porodično stanovanje ili izdavanje, zgrada je održavana agencijska provizija 2 % .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.611 €, 60,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 171.111 €, 60,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u okviru novogradnje predstavljaju savršen izbor za kupce koji traže kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 139.560 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dupleks idealnog rasporeda, stan u prirodi ima 75m2. Stan se nalazi u bllizini centra Novog Sada, uknjižen je 1/1 na vlasnika. Na prvoj etaži se nalazi dnevni borkavak sa terasom, spavaća soba, kuhinja i kupatilo, na drugoj etaži se nalazi dnevna soba koja je trenutno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetan, kompletno renoviran dvosoban stan od 60 m², smešten na drugom spratu zgrade bez lifta, u širem centru grada. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – idealan izbor za porodičan život ili investiciju. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otona ��upan��i��a, 14/14, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-33.00m2, Prodaje se izuzetno svetao i sun��an stan na jednoj od najtra��enijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Otona ��upan��i��a. Stan se nalazi na 14. spratu, ��to mu omogu��ava potpunu privatnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan poslovni prostor površine 60 m2 u prizemlju, idealan za kancelarijski ili uslužni biznis. Prostor je funkcionalno podeljen na tri zasebne kancelarije, kuhinju i toalet, što omogućava udoban i organizovan radni ambijent.Nalazi se na frekventnoj lokaciji - Bulevar....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>