• GoHome Professional
do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking

  • Za upit "do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking" pronađeno 11 402 nekretnina - prosečna cena 1.619 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.550 €, 63,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju DVOSOBAN stan. - Površina stana je 63 m2, stan se nalazi 3. na spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i spavaću sobu. - Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. - Parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking'
133.570 €
142.760 €
77.710 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-Pantelej. Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026 Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti. Cena sa uracunatim pdv-om mogucnos kupovine parking mesta 5800 e Za dodate informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11 Tehnicke karakteristike;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 136.400 €, 63,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stanovi površine preko 60m², sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan stan na Petlovom brdu u zgradi novijeg datuma. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, dnevno trpezarijsko kuhinjskog dela i terase sa lepim pogledom. Stan je svetao i prostran. Grejanje je na gas tako da su računi veoma niski. Ulaz je lepo održavan, a autobuska stanica je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2. 5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.500 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 5 spratova, u objektu sa liftom, i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje. Stan ima funkcionalan i dobro organizovan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, sav nameštaj je rađen po meri. U osnovi stan ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao radna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.600 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica, Fantastičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen (1/1), prazan, useljiv, bez ulaganja i idealnog rasporeda. U blizini pijace, škole, fakluteta, Spens-a, Promenade, itd. Uz stan ide i parking mesto . Sadrži kupatilo i odvojen WC sa prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.900 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju,lako se moze prepraviti u dvoiposoban stan.Stan se nalazi u kvalitenoj gradnji zgrade.Stan je dvostarno orjenitsan,ima dve terase,namesten se prodaje,parkinga uvek ima sto je jako bitno,posto je u gradu postao problem oko parking mesta i sami....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, svetao i izuzetno funkcionalan stan, korisne površine 63m², na četvrtom od šest spratova uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku. Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, tako da su osim keš kupaca dobrodošli....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.250 €, 63,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe i 1 spavaće sobe se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu novije zgrade (2022. godište) sa ukupno pet spratova, što garantuje moderan standard gradnje i prijatan ambijent za život. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 148.320 €, 63,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Stan je bez ikakvih ulaganja i prodaje se komplet namešten sa svim stvarima koje vidite na fotografijama. U pitanju je stan idealnog rasporeda, sa prostranom dnevnom sobom i dve veoma komforne spavaće sobe. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak je zajedno sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan četvorosoban stan površine 63m², smešten na prvom spratu kvalitetno građene stambene zgrade sa ukupno tri stana (po jedan na spratu). Zgrada je izgrađena 2022. godine i nalazi se u mirnoj, porodičnoj ulici u srcu Telepa, jedne od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.850 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan, na mirnijoj lokaciji, okruzen zelenilom i većim brojem parking mesta. Izuzetno funkcionalan, lako prepravljiv u trosoban stan. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 116.883 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan u izgradnjina Panteleju "Kapije Panteleja" Stan se nalazi na III-spratu stambene zgrade sa liftom, površine od 63,18 m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavace sobe, hodnika, kupatila i terase. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Pazovački put Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 116.500 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050661Prodaja apartmana Vrdnik, centar, trosoban 63m2. Predvidjen rok završetka je februar-mart sledeće godine. Prestižan stambeni kompleks zatvorenog tipa u centru i neposrednoj blizini banje sa nadaleko poznatim termalnim izvorima. Sam kompleks će svojim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 149.900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dudova Šuma, nov stan, 2 spavaće sobe i dnevni boravak, gleda na dvorište, kompletno namešten, mali troškovi, zatvorena terasa. Odličan stan, jako kvalitetne stvari,uz stan se dobijaju i parking mesto kao i ostava u suterenu. Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 63 m 2 Sobe:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.220 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Južni Telep, minut od Somborskog bulevara. - Stan se nalazi na prvom spratu (63m2). - Mogućnost kupovine garažnog/parking mesta. - Visina plafona 2,7m. - Zgrada poseduje 6 stambenih jedinica. - Visok kvalitet gradnje. - Rok završetka radova je mart 2026. godine Cena po m2 iznosi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 176.843 €, 63,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.130 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kruševačka Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je trosoban stan površine 63 m² na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi novije gradnje iz 2022. godine koja ima ukupno pet spratova. Stan je veoma svetao, funkcionalnog rasporeda i lepo uređen. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini Košutnjaka, u mirnoj i tihoj ulici na Ceraku, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan. Smešten je na trećem spratu uredne i održavane zgrade od fasadne cigle sa liftom, okružene hrastovima, sa dovoljno parking mesta. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.500 €, 63,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 63 m². Objekat je izgrađen prema savremenim građevinskim standardima, dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 116.890 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 83.800 €, 63,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena novogradnja, namešten, odmah useljiv, može stambeni kredit. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjsko trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik. Stan je veoma prostran i komforan, spavaći blok odvojen od dnevnog. Parking mesto u ceni stana. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 118.289 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 116.800 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno vam predstavljamo dvosoban,potpuno renoviran stan u krugu Kliničkog centra,Novosadskog sajma.Odlična lokaciji,u blizini su Bulevar ,Centar grada. Dobra povezanost autobuskim linijama sa ostalim delovima grada. Odličan raspored prostorija.Nova pvc stolarija,sigurnosna vrata,novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 431)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>