• GoHome Professional
do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking

  • Za upit "do 190000 eura što manji barem 70 m2 parking" pronađeno 11 349 nekretnina - prosečna cena 1.618 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.660 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 139.900 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Labudovom brdu! Cena: 139900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Labudovo brdo Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - hodnik - dnevni boravak - kuhinja - dve spavaće sobe - kupatilo OPIS: Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.320 €, 64,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan. Fantastična izgradnja na Grbavici, u mirnoj ulici. 62m2 Svaki detalj odiše kvalitetom - od Tarket podova do PVC stolarije i roletni na elektro motore. Cena sa PDV-om. Uz stan se može kupiti parking mesto,garažno mesto ili garaža Pozovite naše agente na 021/425-112,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na Lionu. Renoviran,lux. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.600 €, 64,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,46m2,na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji, kompletno renovirana bez ikakvih ulaganja! Lako se može prepraviti u dvoiposoban, oko zgrade dosta parking mesta, u blizini škole, vrtića. Kontakt: Info nekretnine 064/8222-116 021/526-633 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.800 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 178.332 €, 64,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u objektu u izgradnji u Vitinskoj ulici na Zvezdari, u blizini okretnice tramvaja, u naselju Zeleno brdo. Objekat je spratnosti PR+2+PS. Materijali i oprema objekta koji će biti ugrađeni su vrhunskog kvaliteta: PVC stolarija sa roletnama, hrastov parket,etažno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.400 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan na Podbari na odlicnoj lokaciji u blizini centra grada. Nalazi se na 1.spratu zgrade u mirnoj ulici bez buke. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom,veliki hodnik i kupatilo , i dve spavace sobe. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.250 €, 64,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan na 64 m2. - Pripadajuća garaža od 18m2. - Mogućnost adaptacije garaže. - Stan mereno ima 46m2, a garaža 18m2. Uknjiženo je na zajedničku kvadraturu. - Čista i uredna dokumentacija. - Dobro pozicioniran. - Trostrano orijentisan. - Zaštićen od buke. - Na visokom prizemlju.....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 87.000 €, 64,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119707, II/V, klima, lift, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Fantastičan dvosoban stan u Beočinu 64m2! Odlična lokacija na minut od marketa i doma zdravlja koje je u blizini! Pogled sa terase na Frušku Goru! Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 189.360 €, 64,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, " grad u gradu", mesto duge i bogate istorije, predstavlja jednu od najlepših beogradskih opština. Blizina reka, mogućnost uživanja u prirodi, boemski duh i njegova bogata infrastruktura čine ga veoma poželjnim mestom za život i stanovanje. U tom kontekstu, odlično pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući sa dvorištem, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, predsoblja i velike terase sa prelepim pogledom na zelenilo. U cenu je uključeno parking mesto. Stan idealan za miran , porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.295 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID648 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena direktno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.000 €, 64,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji na Grbavici, u blizini Limanske pijace, parka, TC Promenade i mnogih drugih sadržaja koje nudi ova atraktivna lokacija. Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. Energetski pasoš B kategorije. Termo-akustični blok, FunderMax termo-ventilaciona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.