• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 51000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 190 m2 prizemlje do 51000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 51000 eura

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 51000 eura" pronađeno 799 nekretnina - prosečna cena 1.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 793 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • dvorište
    • 1.sprat
    • pogodan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2023.,

www.heroldo.com

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a na spratu dve spavaće sobe sa dve terase, dok manja kuća od prostorija poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, GLOGOVAC, 32.000 €, 200,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 32.000 €, 75,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u Popadićima, u procesu legalizacije po novom zakonu, blizina Banje Vrujici, na placu površine 7,44 ari, kuća je površine oko 75m2, spratna je, prizemlje se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i jedne sobe, a na spratu su dve sobe. Kuća Ima struju,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VIKEND KUĆA NA OBRONCIMA FRUŠKE GORE površina kuće 53m2, spratnost pr+pk površina placa 838 m2 pomoćni objekti uknjiženo vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: Prodaje se nova vikendica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 32.000 €, 20,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Somborskoj Rampi. Garsonjera se nalazi na prizemlju. Pvc stolarija, na podovima keramika u boji parketa. Nalazi se pre useljenjem. Za više informacija nas pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Vespucijeva, Visoko prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, VINIK, 54.250 €, 31,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lokal na dobroj i prometnoj lokaciji na Panteleju. Površine je 31m2, nalazi se u prizemlju. Lokal se sastoji iz jedne prostorije, toaleta, grejanje je etažno. U dobrom je stanju i ne zahteva dodatna ulaganja. Ispred lokala je mala terasa. Zbog svoje lokacije pogodan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 31.500 €, 45,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Vračaru, u ulici Knjeginje Zorke. Stan je površine 45m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade od 4 sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 54.250 €, 31,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Živka Petrovića, Prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 35.000 € na 31.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 31.000 €, 16,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 35.000 €
13.02.2026 - 31.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar, na svega 100m od centra grada prodaje se izuzetno lepo sređena garsonjera površine 16m² koja se nalazi na visokom prizemlju. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena, a ujedno poseduje terasu, klimu kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Garsonjera je pogodno za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 31.000 €, 23,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru, ul.Kriva Čaršija, PRODAJE SE poslovni prostor površine 23m2, uknjižen.Trenutno je u fuknkciji i koristi se kao kancelarija, ali je pogodan i za preuređenje u STAMBENI PROSTOR. Poseduje PVC stolariju i etažno parno grejanje. Podovi su laminat. Nalazi se u prizemlju i ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Lokal na najatrakivnijoj lokaciji u gradu. Idealno za Vašu poslovnu delatnost. Ako ste zainteresovani, nazovite našu agenciju i zakažite gledanje ove jedinstvene nekretnine. Prizemlje.

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 31.000 €, 80,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornje Crnatovo, Opština Žitorađa. Odlična ponuda za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na nekih 25 km od Niša. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i tavana, površine 80m2. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Kuća....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 31.000 €, 53,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor (kafić),prizemlje, preko puta Euro petrol benzinske pumpe na Segedinskom putu. 30m2 cena 31h.e. ozvučenje, ventilacija, roštilj , osvetljenje.Spemno za rad sa malim dopunama.Može da se pretvori u stan. Starija gradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 31.000 €, 126,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Dobracina, Prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje lokal u centru Batajnice Lokal se nalazi na 10 minuta šetnje od centra u blizini male pijace, parka, crkve Površina lokala je 56m2 Po pitanju strukture pored glavnog prostora sa izlogom lokal ima i izdvojenu prostoriju koja se može koristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 54.380 €, 22,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Neimarova. Uknjižena gasonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini doma zdravlja i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čini soba sa kuhinjom, ulazni hodnik i kupatilo. Pozicionirana na prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten kozmetičko frizerski salon u centru grada, ali može biti i prazan. Prilagodiće se potrebama zakupca . Prostor ima izloge i zaštitne rešetke. Od prostorija ima jedan veliki radni prostor, dve sobe, predprostor, čajnu kuhinju i toalet. Ispred lokala je moguće koristiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada nedaleko od Balkanske ulice, Beograđanke, Savskog trga. Prostor se sastoji od dve prostorije, cajne kuhinje, kupatila i terase. Ovaj poslovni prostor nudi savršene uslove za razne namene, uključujući atelje, slikare, vajare, škole, usluge....

 
 
 
  Stan, ELEMIR, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2023.,

www.agencijapragma.com

Elemir – dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u prizemlju kuće. Prostire se na površini od 60m2. Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojenom spavaćom sobom. Ispred stana je dvorište sa garažom. Za više informacija pozovite našu agenciju. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - dvosoban stan površine 60m2 u prizemlju. Stan je renoviran, plin, poseduje dve šupe i ograđeni deo dvorišta. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Aktivan i razrađen , pozicioniran kao odličan prostor za trgovinu odećom već više od 20 godina, nudi brojne mogućnosti za sve koji žele da se bave ovom ili sličnom delatnošću. Lokal je potpuno opremljen i nema potrebe za novim ulaganjima , a lokacija je pogodna za više delatnosti.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VALJEVO, 30.000 €, 84,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 32.000 €
01.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Vikend kuća na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na valjevske planine, u blizini nove brze saobraćajnice Valjevo-Lajkovac, na ravnoj parceli površine 7 ari. Udaljeno oko 100m od makadamskog puta. Zajednički bunar i septička jama sa susednom kućom, voda je uvedena u kuću. Priključena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VALJEVO, 30.000 €, 85,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 35.000 €
30.03.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Vikend kuća na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na valjevske planine, u blizini nove brze saobraćajnice Valjevo-Lajkovac, na ravnoj parceli površine 26 ari, sa pomoćnim objektom. Udaljeno oko 100m od makadamskog puta. Na placu bunar sa vodom koja je uvedena u kuću. Priključena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Daje se u zakup lokal u novogradnji. Lokal je u radu i trenutno je tu apoteka. Postoji mogućnost da inventar ostane ukoliko novi zakupac želi da nastavi ovu delatnost. Lokal se može izdati i za drugu namenu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradinska ada, kuća 60m2, na Dunavu, kod Pobede, prizemlje + potkrovlje, dvorište, čvrst materijal, struja, voda, grejanje, 30.000€. Tel. 063/531-348 .