• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 51000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 prizemlje do 51000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 51000 eura

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 51000 eura" pronađeno 798 nekretnina - prosečna cena 1.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 48000 eura (malo jeftiniji)
    • 53000 eura (malo skuplji)
    • do 793 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, APATIN, 51.000 €, 56,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan u Apatinu, smešten na prizemlju stambene zgrade, ukupne površine 56 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan je za starije osobe, ali i za sve koji traže praktičan stan u mirnom okruženju, sa dobrom dostupnošću svih sadržaja. Stan se sastoji od: hodnika....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.060 €, 37,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u gradskom naselju Adice, na svega nekih 400 metara od Bulevara patrijarha Pavla. U neposrednoj blizini je predviđena predškolska ustanova, dok na svega oko 60 metara po važećem regulacionom planu je predviđena moderna saobraćajnica za potrebe ovog naselja kao i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 prizemlje do 51000 eura'
50.500 €
50.500 €
51.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 46.000 €, 45,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 2. 0, 45m2, prizemlje, TA U Zemunu, u Gornjem gradu prodaje se objekat za stanovanje, koji se nalazi u zajedničkom dvorištu, ali ima svoj poseban ulaz. Trenutno je organizovana kao dvosobana, pripada joj deo lepog dvorišta i potrebna je rekonstrukcija.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 51.000 €, 158,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Somboru ima 158 m2 i poseduje prizemlje i sprat, u prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, špajz i kupatilo, a na spretu se nalaze, predsoblje, trpezarija sa kuhinjom, špajz, dve sobe i kupatilo. Stolarija drvena, popodu parket, pločice, beton. Gradska....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću površine 120 m2 na placu P=6,62 ara a sve u naselju Čamurlija na 10km od centra Niša. Kuća je prizemlje i visoko potkrovlje ukupno 110m2 korisne površine, Uvedena voda i trofazna struja. Nije malterisana . Uknjižena,vlasnik 1/1. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 51.000 €, 25,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča u mirnoj ulici Diznijeva, po strukturi garsonjera ukupne površine 25 m2.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima funkcionalan raspored. Odmah useljiv. Odlična lokacija.Blizina prodavnica, prevoza i svih neophodnih sadržaja.Knjiži se budući kupac.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 50.500 €, 202,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni procenitelja završena je 70%. Prizemlje nije malterisano i betonirano. Slike su od prvog sprata i potkrovlja. Površina kuće je 202m2 bruto.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 50.470 €, 33,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(mali računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 50.470 €, 33,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Jednoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, Beogradski kej, površine 72m 2 , smešten na visokom prizemlju i sastoji se od 3 kancelarije i toaleta. Prostor je potpuno renoviran. U svakoj kancelariji je klima uređaj i izvedene su instalacije za optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105090Izdaje se kompletno namešten, odličan troiposoban stan površine 72m2, koji se nalazi na visokom prizemlju novoizgrađenog objekta na Telepu, kod osnovne škole "Jožef Atila". Stan ima 3 spavaće sobe. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115838, PR/PR, izlog, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Vrlo lep lokal.Moze za Apoteku(postojeci namestaj),kliniku itd Objekat poseduje i magacinski prostor od 54m2 po ceni od 300e ako ide zasebno. Depozit visina jedne kirije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.340 €, 25,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji, sa bazenom i dodatnim sadržajem. Stanovi se nalaze u mirnom delu Vrnjačke Banje, okruženi su zelenilom. Objekat ima prizemlje, prvi, drugi i povuceni sprat. Površine od 25 do 43 m2. Rok za završetak jun 2026.godine. U sklopu kompleksa biće bazen, letnjikovci,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – dvosoban dvorišni stan površine 50m2 u prizemlju. Kompletno renoviran, trofazna struja, demit fasada, nov krov, nove vodovodne i elektro instalacije, pvc stolarija, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 50.000 €, 129,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Novija kuća, zidana od ytong blokova u selu Melenci. U prizemlju kuće nalaze se prostrana kuhinja sa trpezarijom, i jedna veća soba koja može da bude dnevni boravak ili spavaća soba, kompletno renovirano kupatilo sa ugradnom kadom, odvojen sanitarni čvor. Na spratu nalaze se četiri....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Koraćici, Kosmaj. Kuća ima oko 100m2 i 15,6 ari placa. Od glavnog Kosmajskog puta je uvučena 20m. Kuća je starije gradnje, na 3 etaže. U prizemlju od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i trem. Na spratu ima spavaću sobu, ostavu, kupatilo i terasu. Potkrovlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u Durlanu, naselje Beverli Hils, u prizemlju stambene zgrade. Površine je 31m2, uknjižen sa privatnom svojinom. Gleda na glavnu ulicu, tako da je pogodan za sve vrste poslova.Moguća kupovina na kredit. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2022.,

www.heroldo.com

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika, dnevni boravak, kao i kupatilo siva faza. Grejanje je centralno (kotao na gas). Može zamena za manji stan uz doplatu. 120 m 2 3.5 2 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 50.000 €, 80,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine suterenski deo,prizemni deo sa dnevnom sobom ,dve spavaće sobe i kupatilom ,dok se na spratu nalaze jos tri spavaće sobe! .

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 50.000 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu na oko 65 kilometara od Kovačice, na prodaju kuća od 160 m2, sa 4,6 ari placa. Kuća novije gradnje, u osnovi 83 m2, i sprat, sređena i odmah useljiva. Na kući urađena fasada,dve velike terase, podovi lparketii,kupatilo novo,struja trofazna,grejanje čvrsta goriva ili....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 50.000 €, 46,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep i komforan, ODMAH USELJIV, 1,5 soban stan u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle.Stan se nalazi u prizemlju.Ima Cg Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika, garderobera, kupatila i terase.Ima parking mesta u okolini zgrade Uknjižen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 50.000 €, 114,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća u Novom Žedniku građena od čvrste gradnje. Prostore se u tri etaže, površine je 250m2 i čini je suterenski deo gde je garaža sa tri pomoćne prostorije sa kotlarnicom. Prizemni deo čine tri sobe, kuhinja i kupatilo a sprat četiri sobe i nedovršeno kupatilo. Na....

 
 
 
  Kuća, GABROVAC, 50.000 €, 130,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053498 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. GARSONJERA. 17m2. Prodaje se garsonjera od 17 m² sa galerijom – Nova Detelinara Na prodaju je funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 17 m², sa dodatnom galerijom koja pruža dodatni prostor i čini stan znatno praktičnijim. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, LUČANI, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću Pr + 1 ,odmah useljivu od 54m2 selu Rtari 14 km od Čačka i 12 km od Lučana na nadmorskoj visini od 563m. Prizemlje ima komplet opremljenu kuhinju, a tu se nalazi i novo opremljeno kupatilo sa novim sanitarijama i velika ostava za zimnicu,letnju kuhinju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 31,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera u izgradnji, smeštena u mirnom delu Banje, u zgradi koja se nalazi na samo 300m od pijace, i par minuta hoda od centra grada. Zgrada u kojoj se nalazi garsonjera, je izgrađena od visokokvalitetnih materijala, što garantuje trajnost i estetiku. Garsonjera se....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 63,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica na Gocu, 63.50 m2, sa 4 ari placa. Podrum, u prizemlju predhodnik, hodnik, kupatilo, dnevna soba, Sa terasom I kuhinja. Na spratu dve spavace sobe I wc, jedna soba ima izlaz na terasu. Cena: 50.000 eura Kontakt Stella: 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 www.stellanekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju a iznad ima stan . U stanu treba samo higijensko krečenje. Kuhinja je u sklopu sobe i kupatilo. Pord zgrade ima mesto za sedenje i sušenje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi na prizemlju i ima ukupnu površinu od 18m2, dok je uknjiženo 14m2. Stan je funkcionalan i pogodan kako za svakodnevno stanovanje, tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 50.000 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru Subotice u prizemlju stambene zgrade novije gradnje prodaje se poslovni prostor površine 41m2 orijentisan ka ulici. Čine ga veća prostorija, manja čajna kuhinja i toalet. Na podovima je keramika, stolarija je PVC a grejanje je gradsko sa alokatorima. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 130,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac sa započetom kućom u Donjoj Vrežini. Plac je površine 1,84ara, prizemlje kuće površine 73m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Sibnici-Sopot,površine 100m2,plac 4.4 ara,prizemlje kompletno sredjeno sprat u sivoj fazi,pomoćni objekat sa gražom za auto,uknjiženo 1/1,gradska voda,etažno grejanje,priključak za gas,autobuska stanica preko puta kuće dobra povezanost sa gradom,43km udaljeno od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 24m2, GARSONJERA Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24m2. Nalazi se u prizemlju nove zgrade. Velika prednost je što se greje na toplotne pumpe, tako da su troškovi režije niski. Prostor je lepo iskorišćen i pruža kompletnu udobnost. Kuhinja je plakarom odvojena....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 452)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>