• GoHome Professional
do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do 987 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do 987 eura/m2" pronađeno 859 nekretnina - prosečna cena 675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miše Dimitrijevića izdajemo namešten dvoiposoban stan.Stan se nalazi na I spratu.Dnevni boravak,dve spavaće sobe,odvojena kuhinja,dva kupatila,terasa.U stanu je nova klima i bela tehnika. Useljivo od 01.augusta. Najtraženija lokacija. Nataša 060/424 97 72 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i svetao, renoviran trosoban stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici, u blizini centra grada kao i samog keja. U blizini stana se takodje nalazi i osnovna i srednja skola. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, kao i terasu. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u samom centru grada u blizini Skupštine. Stan se izdaje polunamešten. PROSTORIJE: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, lođa Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa, Pupinove palate i Bulevara oslobođenja. Predstavljaju ga dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan 53m2. Ima veliku terasu. Stan je orijentisan na glavnu ulicu, Bulevar kralja Aleksandra. Autobuska i tramvajska stanica nalaze se odmah po izlasku iz zgrade. Ne izdaje se stranim državljanima.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje stana 53m u Novom Sadu na III spratu ulica Janka Čmelika, stan je dvorišno orijentisan, kompletno opremljen, odličnog rasporeda, sve je iz hodnika,u stanu se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa (ostavom), spavaća soba, kupatio,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep salonski stan,renoviran i kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo, terasa,na 1 spratu bez lifta,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 500 e+ depozit + ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 28.800 €, 36,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi modarno opremljen do sada ne useljavan stan u novoizgrađenoj zgradi. Površine 48m2. Stan je potpuno opremljen nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe trpezarije sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Poseduje podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan u novoj zgradi sa svim el aparatima (mašina za pranje i sušenje veša, mašina za sudje, televizor x 2, frižider, mikrotalasna, pečnica, ploča za kuhanje, usisivač,.). Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2 sa garažnim parking mestom - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je kompletno opremljen i namešten (klima,tv,sudomašina..) - uz stan ide i garažno mesto u suterenu zgrade - useljivo odmah Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno uređen dvosoban stan. U samom Centru Novog Sada. Opremljen modernim nameštajem i uređajima. Zgrada poseduje recepciju. Pogled na panoramu grada. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 28.600 €, 52,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, potpuno renoviran stan na Limanu. Nalazi se u mirnom, porodičnom kraju, punom zelenila. U blizini su marketi, kafići, restorani, škola i vrtići. Za više informacija i razgledanje ove fantastiče nekretnine kontaktirajte naše agente. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugao Maksima Gorkog - Bulevar Oslobodjenja. Veoma niski troskovi, Informatika je samo 4600 rsd. Sudomasina, masina za pranje i susenje vesa, dva klima uredjaja, posudje, posteljine, itd.. Parking u dvoristu zgrade. Zgrada poseduje ostavu. Depozit po dogovoru. Kontakt: 062 7445 42....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121361, VI/XIV, klima, lift, francuski balkon, stambena zgrada. Stan na super lokaciji, režije mesečno nisu velike, ima dosta parkinga oko zgrade gde nema zone, kompletno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ilica Novosadskog sajma. Odličan jednoiposoban stan u blizini Bulevara oslobođenja i Medicinskog fakulteta. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa i ostava. Useljiv odmah. IV sprat. (Sofisi home doo Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan koji se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici dr Svetislava Kasapinovića, u zgradi koja je useljena 2005. godine. Stan ima 51 m², po strukturi je dvoiposoban – dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, jedna veća i jedna manja spavaća soba, kao i terasa koja je zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i veoma lep dvoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je useljiv od 01.09. U dvoristu zgrade postoji mogucnost parkinga. Kontakt tel. 0646586099 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom i savremeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Branka Bajića - Sajam kompleks. Kompletno i kvalitetno namešten, lep, svetao i komforan dvosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak Bulevara Evrope i novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 784)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>