• GoHome Professional
do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do 987 eura/m2

  • Za upit "do 190 m2 klima lift do 70000 eura što skuplji do 987 eura/m2" pronađeno 859 nekretnina - prosečna cena 675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.200 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban LUX namešten stan 44m u novogradnji,komplet sve NOVO, gradsko grejanje sa kalorimetrima,uz stan ima i prelepa terasa 75m . . . stan je odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Na duzi period, za više detalja pozovite agenta Bombyx reg 217 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI DVOIPOSOBAN STAN RENOVIRAN SA NOVIM NAMESTAJEM PREKO PUTA JODNE BANJE. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE, IDEALAN ZA PORODICE. U BLIZINI VRTIC, SKOLA, MARKETI, PIJACA, BANKE, POSTA, AUTOBUSKO STAJALISTE ITD.. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA AGENCIJSKA 50% REGISTAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – SAVSKI VENAC, SARAJEVSKA ULICA (BLIZINA PALATE PRAVDE) Izdaje se moderan i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji – Savski venac, u neposrednoj blizini Palate pravde, Sarajevska ulica. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade novije gradnje, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106156, IV/, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Servickog. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 850 eura. Parking oko zgrade je besplatan. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 350€ jednokratno. Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac,Ustanička ulica-Dušanovac, 2.0,58kvm,namešten stan, odvojena velika kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba,terasa,ostava, cg (info stan 12000din),klima,pvc,održavanje 1000din,dvostran i renoviran stan, ni 1 soba nije prolazna,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora, terase i lođe. Dvorišno orijentisan, miran kraj sa puno zelenila. Stan nije pet friendly....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman I, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.5 stan na Limanu 1 u svrhu poslovnog prostora. Stan je delimično namešten, nova kuhinja, komplet renovirano kupatilo, plakar, 5 radnih stolova i stolica koje po potrebi mogu ostati u stanu. Idealan za tihu delatnost. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi bez lifta. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Jugovićevo. Stan se nalazi u mirnom i porodičnom kraju, idealan za parove ili porodice. Karakteristike stana: Površina:63m2 Dve odvojene spavaće sobe Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojena kuhinja Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 34.560 €, 64,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Izdaje se renoviran,komforan od 64m2,na I spratu sa liftom na odličnoj lokaciji u blizini Centra,Bulevara Oslobođenja,Betanije,Medicinskog Fakulteta u ulici Branimira Ćosića Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 34.500 €, 46,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov stan u novoj zgradi, Kisacka 36. Dva garazna mesta. Nije pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I i Socijalnog. Ovaj stambeni prostor čine komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TROSOBAN STAN BLIZU ULICE CARA DUŠANA U ULICI DJORDJA MAGARAŠEVIĆA , GREJANJE NA GAS, VEOMA MALI TROŠKOVI. U STANU JE SVE NOVO I SASTOJI SE IZ ULAZNOG HODNIKA, VELIKOG DNEVNOG BORAVKA, KOMPLETNO NOVE OPREMLJENE KUHINJE, DVE SPAVAĆE SOBE, ODVOJEN GARDEROBER, KUPATILO. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.000 €, 50,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov ne useljavan stan u mirnoj ulici, luksuzno namešten sa parking mestom sredjen i opremljen novom belom tehnikom, nameštajem, video nadzor, interfon, internet, lift, cg, tv, blind vrata, izuzetno svetao i sunčan sa terasom, na odličnoj lokaciji između dve pijace i Vukovog spomenika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih zbivanja, u Cetinjskoj ulici, na trećem spratu u zgradi od pet spratova, sa liftom, nalazi se ovaj kompletno renoviran, manji dvosoban stan od 45m2. U stanu je etažno grejanje na struju, ima i mermoterm i klimu. Kompletno je opremljen za udoban život. Od bele tehnike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban-Nova Detelinara Izdaje se dvosoban namešten stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine plus pola mesečne zakupnine agencijska provizija(jednokratno). Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 33.550 €, 61,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122309, V/V, lift, terasa(2), stambena zgrada. Stan je na 5 spratu/ptk, u zgradi starije gradnje, uredan ulaz,lift do 4 sprata. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom (kompletno opremljena), trpezarijom i izlazom na terasu. Spavaća soba oko 20m2 iz koje se izlazi na drugu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 784)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>