• GoHome Professional
do 180000 eura do 120 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 180000 eura do 120 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 120 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180000 eura do 120 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 2 744 nekretnina - prosečna cena 2.470 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • dvorište
    • useljiv
    • 1.sprat
    • dve lođe
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 187.000 €, 75,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan stan na jednoj od najboljih lokacija na Banjici, u neposrednoj blizini Banjičke pijace. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Uknjižen na 75 m² građevinske površine (69 m² korisna grejna površina + lođa od 6 m²). Trosobne strukture, ali zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 139.500 €, 75,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran stan u Borči, ulici Bratstva i jedinstva u blizini Borča shoping centra. Stan poseduje odvojenu kuhinju, trpezariju, dva mokra čvora, veliku terasu sa prelepim pogledom. Veoma je funkcionalnog rasporeda, svetao i idealan za porodičan život. U blizini prodavnice,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 144.000 €, 75,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Prozivci u zgradi novogradnje prodaje se lep, kompletno opremljen trosoban stan. Površine je 75m2 i sastoji se od prozračnog dnevnog boravka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom. dve spavaće sobe, toaleta i kupatila. Na podovima stana je tarket, prozori su PVC a grejanje je gradsko.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 84.900 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom fasadom, što dodatno doprinosi izgledu i energetskoj efikasnosti objekta. Ovaj funkcionalan i svetao stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Mirijevska.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasa. Stanu pripada garaža površine 25kvm, podrum i dvorište oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 3/3, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ulici Vitezova Kara��or��eve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada.U stanu je eta��no grejanje ili....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 35.000 €, 74,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 74m2 u ulici Vojvode Milenka na placu od 5,45ari struja,voda cena 35.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.300 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana na odličnoj lokaciji za porodičan život. Stan se nalazi u urbanoj vili sa ukupno 5 stanova. Idealan za udoban i kvalitetan život. Trostrano orjentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostran i svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.850 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na Telepu, u Novom Sadu, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od ukupno tri sprata i prostire se na 73.13 m². Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kupatilo i terasu, što ga čini funkcionalnim i pogodnim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nekretnina u Čerević koja ima ozbiljan potencijal za porodično uživanje, vikend boravak ili turističku priču.Nalazi se na placu od 886 m2, sa odličnim pristupom jer ima dva ulaza:direktan ulaz sa glavne asfaltirane ulicedodatni prilaz sa zadnje strane placaNa placu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje prvoklasan trosoban stan 74m2, koji se nalazi na I spratu, u manjoj, kvalitetno građenoj, zgradi sa četiri stana, ulica: Milene Dravić, Telepska Dolina, Kamenjar, kod "Petlovog salaša". Ulica je asfaltirana, stanari imaju dovoljno parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054881. SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, TROSOBAN STAN, 73m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana pozicioniranog na drugom spratu zgrade novije gradnje, koja se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Sremskoj Kamenici. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 171.000 €, 73,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pere Velimirovi��a, 5/13, cg, uknji��en-Dvostrano orijentisan stan u Starom Ko��utnjaku. Blizina prevoza, prodavnice, ��kole. U zgradi su dva lifta, postoje dva ulaza, oko zgrade je javni parking. Stan je funkcionalnog rasporeda sa terasom i pripadaju��im podrumom. U izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban dupleks stan 73m2 na odličnoj lokaciji blizu Sajma. Stan je na 6 spratu zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan, ima terasu. U solidnom stanju, urađen parket. Centralno gradsko grejanje. Delimično renoviran u dobrom stanju. Na dobroj lokaciji. Donja etaža: dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Dragoslava Srejovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 116.000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

***Jedinstvena ponuda*** Prodaje se trosoban stan od 72m2 u Dostejevoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, prostran, svetao i komforan. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje potpuno opremljene sa prirodnom ventilacijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 450)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>