• GoHome Professional
do 180000 eura do 110 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura do 110 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 110 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 180000 eura do 110 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 2 641 nekretnina - prosečna cena 2.491 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 109,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U Uzdinu selu u Opštini Kovačica, pored reke Tamiš, na pola puta između Beograda i Zrenjanina, na prodaju kuća od 109 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, u solidnom stanju, potrebno renoviranje da bi bila useljiva. Kuća ima dve sobe sa ulice,veliko predsoblje, kuhinju,ostavu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura do 110 m2 zadnjih 14 dana'
119.000 €
152.000 €
165.000 €
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Kačićeva Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 65.000 €, 105,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Vrčina u blizini Kragujevačkog puta, prodaje se kuća u osnovi 105m2. Kuća se nalazi na placu površine 1023m2. Nekretnina se nalazi na oko 20km od Beograda. Kuća ima tri nivoa. Prvi nivo je uredjeno za stanovanje a ostala dva su samo ozidana. Plac izlaz na dve ulice,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 58.700 €, 105,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Krčedina lepa autentična vojvođanska kuća sa velikim dvorištem. Kuća je starije gradnje, ima tri sobe, kuhinju i ostavu. Kući je potrebno renoviranje po želji kupca. U kući je grejanje na čvrsto gorivo. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i čardak. Kuća ima lepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 172.000 €, 111,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u strogom centru Pančeva – odmah useljiv Na prodaju komforan i funkcionalan stan smešten u strogom centru Pančeva, na izuzetnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja za svakodnevni život i poslovanje. Stan je odmah useljiv i pažljivo organizovan.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.292 €, 111,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 117.000 €, 111,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Aleksandrovu na doboroj lokaciji prodaje se spratna, nameštena kuća u zajedničkom dvorištu. Površine je 111m2 i raspoređenih u dve etaže. U prizemnom delu se nalazi garaža, manje kupatilo sa tuš kabinom i soba u komunikaciji sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat čine dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 129.000 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika – kompletno opremljena kuća na tri nivoa, dve parcele pod šumom. U ponudi jedinstvena nekretnina, idealna za one koji traže mir, prirodu i potpunu privatnost – bez odricanja od komfora u Maloj Ivanči. Kuća je temeljno renovirana 2021. godine i pažljivo organizovana na....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 129.000 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 175.000 €, 102,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Partizanske vode, 6/8, cg, dve lo��e, dva m.��., izvorno 4.0-Svetao 4.5 stan, dva mokra ��vora, terasa, lo��a. Nalazi se u zgradi na izuzetnoj lokaciji u blizini prodavnica, ��kole, marketa. U stanu je centralno grejanje, funkcionalan raspored, orjentisan je jugoisto��no i zapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 186.000 €, 102,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep porodičan stan,izvorno građen kao duplex,kompletno renoviran sa novim instalacijama i novim krovom .Stan se sastoji od prvog nivoa(nivo prvog sprata) gde je smešten dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupatilo i ostava.Drugi nivo zauzimaju dve spavaće sobe,komotan taolet u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 101,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na prodaju prostrana porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i lepo uređenoj ulici Prote Đurića, pored Sportskog centra Olim. Ima uvedeno grejanje na pelet i instalacija za gas. Ova kuća predstavlja idealnu priliku za porodicu koja želi komfor, mir....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Agencijska šifra - 1102607 CENA 185.000 eur + 3% provizije Novija zgrada na Novoj Detelinari sa liftom Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje....

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 100,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Srpskom šoru nedaleko od centra prodaju se dve manje kuće sa većim pomoćnim objektom. Građene su od mešanog materijala, obe se sastoje od kuhinje i dve sobe dok samo jedna ima kupatilo. Na podovima je keramika i laminat, prozori su PVC a grejanje je na čvrsto gorivo. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 49.000 € na 44.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PEĆINCI, 44.000 €, 99,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 49.000 €
13.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Karlovčiću, idealna za miran porodičan život ili vikend uživanje u prirodi. Kuća površine 44m² nalazi se na lepo uređenom placu od 10 ari, koji pruža dovoljno prostora za odmor, druženje i različite sadržaje na otvorenom. Pored glavnog objekta, na placu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 99,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana , nameštena , odmah useljiva četvorosobna kuća na Bajnatu. Renovirana je 2000 -te godine , ima redovnu dokumentaciju , može stambeni kredit. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, sređen 3.5 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora, kuhinje, 2 terase. Grejanje je EG-struja. U neposrednoj blizini je gradski prevoz i marketi. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na prostranom placu od 20.89 ari u Lukićevu. Na placu se nalaze dve stambene kuće starije gradnje, manja kuća je 65 m2 a veća 98 m2. Grejanje na GAS. Stolarija drvena, po podovima keramika i lamiant. Struja trofazna. Obe kuće poseduju kolski ulaz i imaju par pomoćnih....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.700 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, u blizini hotela Šeraton. Nekretnina se nalazi u ulici Polgar Andraša, na trećem spratu kvalitetno građene stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnoj ulici u neposrednoj blizini Košutnjaka prodaje se dupleks površine 95m2. Donji nivo je površine 65m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i izlaskom na veliku lođu, kuhinje i kupatila. Na ovom nivou postoji mogućnost pregrađivanja, čime bi se dobila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 438)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>