• GoHome Professional
do 180000 eura do 110 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 180000 eura do 110 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 110 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 180000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 080 nekretnina - prosečna cena 2.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.500 €, 65,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan smešten u glavnoj ulici u Ćupriji, na izuzetno traženoj lokaciji, preko puta Dom zdravlja. Stan odlikuje veoma dobar i praktičan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u centru Vrnjačke Banje, površine 65 m², predstavlja odličnu priliku za različite poslovne namene. Nalazi se u atraktivnoj gradskoj zoni, što ga čini pogodnim za delatnosti koje zahtevaju dobru vidljivost i pristupačnost. Prostor je funkcionalne površine i lako se može prilagoditi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Matice srpske, Beograd,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 89.000 €, 64,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 64m2 + parking mesto u Pozarevcu ,ulica Bratstva jedinstva - Pionirski trg NOVOGRADNJA - NEMA PDV-A CENA 98.000EUR VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 64 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 6 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 72.960 €, 64,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u centru grada na II spratu stambene zgrade, površine 42m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu će biti postavljen laminat, prozori su PVC, kvalitetna ulazna vrata, pločice u kuhinji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA je 160 000 eura + agencijska provizija 3%. Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Dvosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje Šonsi....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 57.000 €, 63,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Duvanika. Građena od čvrstog materijala (sendvič zid). Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje, ostave i kupatila. Na podovima parket, keramika Grejanje na gas plinske peći. U dvorištu postoje pomoćne prostorije koje se mogu adaptirati u jednosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima centralno grejanje, što obezbeđuje prijatan boravak tokom cele godine. Lokacija je kod Bogoslovije, nedaleko od pošte, tržnice, Maxija, Trnave....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan površine 60 m² nalazi se na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 117.420 €, 62,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 61,80m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>