• GoHome Professional
do 180000 eura do 100 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura do 100 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 100 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 180000 eura do 100 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 052 nekretnina - prosečna cena 2.425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • luksuzan
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura do 100 m2 zadnjih 7 dana'
170.000 €
170.000 €
66.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Agencijska šifra - 1102607 CENA 185.000 eur + 3% provizije Novija zgrada na Novoj Detelinari sa liftom Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.700 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, u blizini hotela Šeraton. Nekretnina se nalazi u ulici Polgar Andraša, na trećem spratu kvalitetno građene stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Senokos Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 101,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na prodaju prostrana porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i lepo uređenoj ulici Prote Đurića, pored Sportskog centra Olim. Ima uvedeno grejanje na pelet i instalacija za gas. Ova kuća predstavlja idealnu priliku za porodicu koja želi komfor, mir....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Podrum Karadjordjeva 90 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj zoni, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji koja pruža idealan spoj komfora, praktičnosti i potencijala za buduća ulaganja. Broj parcela:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 90,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosobna dvojna kuća na Malom Radanovcu u tihoj ulici , blizu Palićkog puta . Trofazna struja , gradska kanalizacija , PVC stolarija , termoizolacija , etažno grejanje na pelet ili gas , dvorište , garaža , pomoćni objekti .Kuća je renovirana 2005 - godine . .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lep trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 83m2+6m2 terase i nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan i funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija i čine ga: ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća u Bačkoj Topoli od 89 m² na placu od 2.098 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, tri sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je laminat, drveni prozori a grejanje na čvrsto gorivo. Imanje obuhvata pomoćne zgrade, podrum i njivu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini keja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i velikim potencijalom za adaptaciju prema potrebama budućih vlasnika. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan ima jos dodatnih 21 m2 Stan ima 4.0 spavace sobe i jos jedni manje sobiu,dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju vecu lodju +terasu. dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 177.500 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - novo naselje - zgrada od fasadne cigle, prodaje se troiposoban stan od 86m2, uknjižen 1/1. Stan ima odličan raspored, lepa dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, wc i terasa sa ostavom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, trostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 446)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>