• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 180000 eura 1.sprat uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat uknjižen

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat uknjižen" pronađeno 947 nekretnina - prosečna cena 2.230 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PANČEVO, 149.900 €, 148,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna kuca nova gradnja u kojoj je potrebno jos malo ulaganja kako bi bila spremna za useljenje! Potrebni su jos fini radovi kako bi bila zavrsena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 149.900 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118579, I/XIII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. U ponudi stan na extra lokaciji,u centru Rakovice, odnosno jednu stanicu od Vidikovca. Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi, na prvom spratu,u zgradi sa dva lifta.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

41807, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen trosoban stan u mirnom i uvučenom delu Limana. Dvorišno orijentisan bez buke i saobraćaja. Kompletno renovirane elektro instalacije, sve cevi za vodu i kanalizaciju, ugradjeni kvalitetni Pvc prozori. Dovoljno parking mesta u okolini zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo na Detelinari Uknjižen Dvosoban Stan od 58 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu u zgradi starije kvalitetne gradnje svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Ceo stan je dvorišno orijentisan kompletno je Renoviran ima Dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 149.350 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen stan 111m2 u novijoj zgradi na Slanoj bari. Stan je na 1 spratu zgrade bez lifta. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, ostava i veća zatvorena terasa. Velika prednost stana je grejanje na gas - kalorimetri(mali troškovi samo u grejnoj sezoni). Stan....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 148.000 €, 56,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121276, I/V, terasa, uknjižen, luks renoviran, stambena zgrada. Prodaje se stan površine 56m², na prvom spratu, Novo naselje – na granici sa Satelitom. Stan je kompletno i kvalitetno adaptiran – PVC stolarija, blindirana vrata, novo kupatilo. Veoma je prostran, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 80,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, ODLIČAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007940.Prodaje se četvorosoban, nov, namešten stan (80 m2) na 1. spratu nove zgrade na Adicama. U blizini doma zdravlja , vrtića i stajališta linije br. 6. Podno je grejanje, na toplotne pumpe, samo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 200,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na Klisi kvalitetne starije gradnje, građena 1998.godine sa pomoćnim zidanim objektom na lepo uređenoj parceli od 6.18 ari. Kuća je zidana od cigle sa sploljnom pvc stolarijom i etažnim grejanjem sa kotlom na gas. Kuća ima 174m2 uknjižene građevinske površine a 135m2 korisne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096580- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari grad. Zgrada je stara ali se radi rekonstrukcija fasade. U stanu su potrebna higijenska ulaganja. Može da se adaptira u trosoban po potrebi kupca. Centralno gradsko grejanje. Prvi sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 147.200 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127368, I/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican dvosoban stan 64m2 u ulici Ljubice Ravasi na prvom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 147.200 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127368, I/II, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan dvosoban stan 64m2 u ulici Ljubice Ravasi na prvom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.000 €, 50,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

TOP lokacija. Extra namešten uknjižen stan na Grbavici.Dijagonalno od tržnog centra "PROMENADA" komforan dvosoban, porodičan stan. Nalazi se na prvom spratu od četri, ispod stana -stan. Dnevna soba ,kuhinja sa trpezarijom gleda na ulicu, spavaća na dvorište. Savršenog rasporeda iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.000 €, 42,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo predivno namešten dvosoban stan na prvom spratu kvalitetno građene zgrade stare 12 godina na Grbavici. Zgrada je bez lifta, građena od cigle, stan ulično orijentisan u jednoj od manje prometnih ulica Grbavice. Kompletno opremljen i odmah useljiv, sa belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 145.230 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu kod Promenade i Merkatora. Smešten na 1. spratu i dvorišno orijentisan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, male spavaće sobe, terase i kupatila. Idealan za život kako zbog svoje strukture, tako i zbog atraktivne lokacije na kojoj se nalazi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102288. Cena stana je 144000e +3% agencijska provizija. Prodaje se konforan dvosoban stan na delu između Bulevara Evrope i Patrijarha Pavla, mirna ulica. Stan je na prvom spratu, od 48m2. U stanu nema ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 145.000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog trosobnog stana u mirnom delu Zarkova, na idelanom prvom spratu u zgradi sa malim brojem stanova i parkingom u krugu zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot porodice. Skola, vrtić, trgovinski objekti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace, OŠ Čegar, Somborskog Bulevara Stan je po strukturi trosoban, površine 92 m2. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1077091 uknjižen dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Poseduje, dnevni boravak, dve odvojene sobe, kupatilo i wc. Prostrana terasa sa ostavom. Kuhinja u stanu je nova i ogradjena klizecim vratima. Stan se prodaje bez namestaja ali za pojedine stvari moze se napraviti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 51,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan komforan dvosoban stan koji se nalazi na Novoj Detelinari u zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu od ukupno pet Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase Iz hodnika se ulazi u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan pored pozorišta. Lokacija je svakako jedinstvena i ovo se, za pojmove Novog Sada može smatrati stanom u centru. Na svega nekoliko stotina metara se nalazi apsolutno sve što vam je potrebno od životnih sadržaja, tako da je ovo savršen stan za izdavanje ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE TROIPOSOBAN STAN NA TELEPU NA PRVOM SPRATU OD TREI SPRATA GREJANJE NA GAS MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE OD 12m2 PO CENI OD 20.000eur 70m2 STANA TRI SOBE I DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM VREDI POGLEDATI CENA STANA 144.200eur UKNJIZEN 1/1 KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka -1096349- Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj lokaciji OŠ Jožef Atila. Stan je u kvalitetnoj zgradi od renomiranog investitora. U odličnom je stanju, veoma lepo održavan. Odličan raspored, veoma osvetljen stan, veliki dnevni boravak. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 61,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Proaje se stan od 61 m2 na odličnoj lokaciji.Stan na prvom spratu južno ulično orjentisan.Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi.Stan je komplet namešten,a može i prazan.Stan je odmah po isplati useljiv. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: 0628153377 Registarski broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007570.Na prodaju nov ,neuseljavan komforan dvosoban stan (56 m2) na 1. spratu nove zgrade u kompleksu Atrium Residence od Sweet life gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Ulično je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 186.000 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnom i dobro povezanom delu naselja Konjarnik, u neposrednoj blizini Ustaničke ulice, sa brzom dostupnošću svih važnih sadržaja i linija gradskog prevoza. U pitanju je funkcionalan dvosoban stan površine 56m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber",....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber", zaštićena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 143.220 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA! Prodaje se odličan trosoban stan, na prvom spratu. Uknjižen 1/1, bez tereta. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom i trpezarijom, hodnik (iz kojeg se ide u sve prostorije), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 143.170 €, 57,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007185.Idealan dvoiposoban stan koji se nalazi na 1.spratu u zgradi novije gradnje sa liftom. Idealnog je rasporeda i iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Uknjižen. Mogućnost kupovine preko stambenog kredita. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.170 €, 35,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep manji dvosoban stan kod Dnevnika, na bulevaru Oslobođenja.Stan ukupne površine 40m2, poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, manju spavaću sobu, kupatilo i terasu. Dvorišno je orijentisan i zaklonjen od buke, a nalazi se na prvom spratu..Prodaje se kompletno namešten. U.dvorištu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>