• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 180000 eura 1.sprat uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat uknjižen

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat uknjižen" pronađeno 948 nekretnina - prosečna cena 2.230 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobanog stan na Limanu 2. Stan je uknjižen na 56m2 a ukupna neto površina 59 m2. Stan je kompletno renoviran i prodavaće se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.600 €, 94,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129299, I/, terasa(2), uknjizen. Na prodaju klasican cetverosoban stan u Petrovaradinu na prvom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,tri spavace sobe,dva kupatila, hodnika i dve terase. Grejanje na gas. Zgrada ima svoj parking. Odlican za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129299, I/, terasa(2), uknjižen. Na prodaju klasičan četverosoban stan u Petrovaradinu na prvom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom,tri spavaće sobe,dva kupatila, hodnika i dve terase. Grejanje na gas. Zgrada ima svoj parking. Odličan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Zemun, 63m², 170.000 € Na prodaju komforan dvoiposoban stan površine 63m², koji se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade bez lifta, u mirnom delu Zemuna. Lokacija: Zemun – mirna i dobro povezana ulica Površina: 63 m² Spratnost: 1. sprat (zgrada nema lift)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.950 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom delu naselja okruženom zelenilom i porodičnim kućama, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.740 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 58m², uknjižen, strukture 2.0, na prvom spratu zgrade sa liftom, u samom srcu Novog Sada. Lokacija je idealna – samo minut hoda do pešačke zone, u blizini Dunavskog parka i škole, što ga čini savršenim izborom za porodice ili pojedince koji traže praktičnost i udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U ulici Vuka Karadžića u prizemlju kuće prodaje se uknjižen stan (90m2) sa pripadajućim dvorištem (3 ara) kao i pripadajućom garažom (30m2) Prostorije: Ulazna zona, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa ispred dnevnog boravka. Predivna pozicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvoiposoban stan 69m preko puta Sajma,I sprat,u sve prostorije se ulazi iz predsoblja, uknjižen,odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118212, lift, terasa, uknjižen. Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat, ima lift, uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 169.000 €, 59,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjižen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto površina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen, a može i bez nameštaja po želji kupca. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 168.950 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican trosoban stan na TOP LOKACIJI,idealnoj za miran porodicni zivot.Dvorisno orijentisan i sklonjen od buke. 1.sprat u kvalitetnoj i dobro odrzavanoj zgradi.Poseduje ostavu u suterenu od 3-4kvm i tavanski prostor.Prodaje se sa ugradnim namestajem.Stan je uknjizen 1/1.Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100338 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti ima 69m2 (dve terase nisu ušle u kvadraturu).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 82 m2 VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića, TROSOBAN STAN, 1 sprat od 3, nov, terasa, grejanje na toplotne pumpe vazduh - voda, 2 kupatila, LEPO UREĐEN - UKNJIŽEN - ODMAH USELJIV !!! 064-829-5005, 064-829-5005, 021-6337-037, VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 148.000 €
19.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 148.000 €
20.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Zvezdari u Zidarskoj ulici u neposrednoj blizini tržnog centra Konjarnik. Nalazi se na prvom spratu održavane i kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.680 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep porodični troiposoban stan od 74m2, na odličnoj lokaciji na Telepu.Stan se nalazi na prvom spratu i poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu.Prodaje se sa ugradnim plakarima i kuhinjom.Uknjižen 1/1 i bez tereta.Pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.375 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo lep dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevnog boravka i izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila uz odlično i maksimalno iskorišten prostor. Idealan za porodični život zbog lokacije koja je odlično povezana sa ostatkom grada kao i zbog nameštaja koji je rađen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca osnovna škola, vrtić, mnogi marketi Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ima mogućnosti za pretvaranje u poslovni prostor. Pešačka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 81,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, funkcionalan stan, trosobne strukture, uknjižene površine 81m2, na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Saborne crkve i kuće za venčanje. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, tako da je ovaj stan odlična investicija kako za izdavanje tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 166.900 €, 63,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, 63m2 na prvom spratu u mirnom delu. Idealan za porodični život. Prostoran, očuvan, komforan i uknjižen, bez tereta. Ima ugradnu kuhinju. Dvostrano je orijentisan, sa dve terase i u blizini ima dosta parking mesta. Postoji mogućnost prepravke u dvoiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 166.860 €, 72,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam četvorosoban stan kod Somborske Rampe. U pitanju je stan na prvom spratu sa tri odvojene spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dve prostrane terase. Stan je smešten na odličnoj lokaciji odmah pored Novog Naselja. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.500 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz hodnika se ide u lepu spavacu sobu. Prvi sprat, dve terase, IDS 62842 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 165.000 €, 172,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo salonski stan u pešačkoj zoni u Somboru. - Stan se nalazi na prvom spratu do kog se dolazi spoljašnjim stepenicama, mada je moguće obezbediti i ulaz iz unutrašnjosti zgrade - Iznda stana se nalazi tavanski prostor kom imate pristup i prostire se celom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada sa dva ulaza i tri vlasnika. U mirnom delu starog Ceraka iznad restorana Pink, u blizini Vladimira Dujića, nalazi se deo Sandžačke ulice, gde se prodaje komforan dvosoban stan na prvom spratu i dvosoban stan u potkrovlju, koncipirano kao četvorosoban duplex.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan u Braće Jerkovića na prvom spratu od devet.Grejna površina je 82m2.Stan odličan, sređen -renoviran sa pvc stolarijom . Zgrada ima toplu vodu ,parking dva lifta. Stan je jugoistočno orjentisan ,ima lođu zastakljenu. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 161,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 165.000 €, 121,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u porodicnoj stambenoj zgradi na prvom spratu. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, tri prostrane sobe, kupatilo, hodnik i iz svake prostorije se izlazi na terasu.Ukupna gradjevinska povrsina je 121 m2, stambena povrsina 82m2. Etazno grejanje, stan je bez ulaganja.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, u odličnoj mirnoj ulici. Stan se nalazi u zgradi standardne gradnje na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, pošta, pekare,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao stan sa duplexom,u Zemun polju (Kamendin). Kuca se sastoji od: Suturena koji ima 24 m2 i ima zaseban ulaz,soba,kuhinja,kupatilo Prizemlja koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 78m2 u stambenom komplesu Magdon. Stan se nalazi na prvom spratu,zgrade sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika,komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,kupatila i toaleta. Na podovima je hrastov parket,stolarija je PVC ,grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007459.Na prodaju trosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupoprodaju.Lokacija:U neposrednoj blizini Socijalnog i svega....