• GoHome Professional
do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 1500 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 1500 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 150000 eura

  • Za upit "do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 150000 eura" pronađeno 819 nekretnina - prosečna cena 2.459 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 97.340 €, 35,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet opremljen lokal/kafić na odličnoj lokaciji na Novom Naselju. Kuhinja, 2 wc-a, šank, klima. Kafić se nalazi na prometnom mestu, radi u kontinuitetu duže od 20 godina i ima svoje stalne mušterije. Poseduje sve neophodne dozvole za rad,i baštu ispred lokala. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100007 Na prodaju jednoiposoban stan na samoj granici Adica i Telepa, u neposrednoj blizini Telepske doline Grande. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Jevrejska ulica – početak ulice, bliže centru. Odmah useljiv - uknjižen kompletno opremljen stan optimalne kvadrature 35m2. Odvojena spavaća soba – staje francuski ležaj i veliki plakar. Potpuno opremljena kuhinja. Sve je renovirano. Ključ se nalazi u agenciji – može razgledanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam izuzetnu nekretninu na mirnoj lokaciji! U pitanje je dvosoban stan na Adicama. Bez trunke ulaganja, prodaje se kompletno opremljen. Parking mesto u ceni. Grejanje podno na toplotne pumpe. Uknjizen. Za vise informacija i gledanje pozovite nase agente prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007456.Prodaje se potpuno opremljen i namešten jednoiposoban stan (38 m2) u prizemlju novije urbane zgrade, na Telepu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjim, spavaće sobe i terase. Stan poseduje svoje parking mesto. Uknjižen 1/1.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.850 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja novog, tek useljenog jednoiposobnog stana od 38m2, sa parking mestom.Stan se prodaje kompletno opremljen i ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,spavaću sobu, kupatilo i terasu.Stan poseduje i sopstveno numerisano parking mesto koje ulazi u cenu.Uknjižen je 1/1 i bez tereta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 97.850 €, 39,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE , UKNJIŽEN DVOSOBAN STAN, OPREMLJEN +++AGENCIJSKA OZNAKA 1099641.Prodaje se sveže renoviran i namešten stan na Novom naselju. Nalazi se u blizini osnovne škole , marketa . Objekat je rađen 80-ih , crvena fasadna cigla . .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 98.400 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od bolnice u Gornjem gradu, novogradnja 4 sprata+PTK, ulica Igmanska 3.5 stan od 66m2, knjiži se na 61,5m2. Kvalitetna novogradnja sa garažnim prostorom, 4 sprata i potkrovljem. Centralno grejanjena toplanu (sa kalolimetrima, kompletno opremljen stan, trenutno pod kirijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U srcu Beograda, kod Kalemegdana, nalazi se ovaj kompletno opremljen jednosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinjskog dela sa dnevnim boravkom i sobice u kojoj pored francuskog ležaja ima prostora za komodu. Sve prostorije imaju prozore. Stan se nalazi u dvorišnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.000 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dobar 1.5 soban stan u novijoj, odlično održavanoj zgradi iz 2018. Ima svoje parking mesto i pripadajući podrum. Miran kraj, zgrada sa malo stanova i svojim parkingom. Stan je uknjižen na 29m2 a u podu ima 44m2 zbog kosina koje se nalaze u svim prostorijama, veoma svetao, dvostrano....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 99.000 €, 61,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena Ponuda. Prodaje se izuzetan stan apartman na Divčibarama. Nov, tek opremljen, nekorišten. Kompletno i kvalitetno namešten. Elektronska brava za otvaranje karticom ili kodom. Kompletna oprema za izdavanje, posteljine, preškiri 2 parking mesta u sklopu kompleksa. Uknjižen....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2018.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji žele udoban život u tihom okruženju, a u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju kuće i potpuno je renoviran i moderno....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na glavnu saobracajnicu iz sopstvenog dvorista. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 99.000 €, 34,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija YUBC je kvart koncipiran tako da u sebi sadrži dosta stambenog, ali i poslovnog dela, tako da samim tim ima dosta prodavnica za snadbevanje, apoteka, bankomata i banki. U okviru centra ima dosta parking mesta što besplatnog, zoniranog i 24h obezbeđenog fizičkom i....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017740 – Renoviran trosoban stan sa terasom, ostavom i odličnim rasporedom u jedinom soliteru u centru Vrbasa Na prodaju je izuzetno funkcionalan i svetao trosoban stan, smešten na drugom spratu jedinog solitera sa liftom u strogom centru Vrbasa. Lokacija nudi maksimalnu....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.900 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odličnom je očuvanom stanju, lepo i kvalitetno opremljen, spreman za življenje ili izdavanje. Lep deo grada, miran, porodični kraj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1101243 Na prodaju uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. STAN SE PRODAJE KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN BELOM TEHNIKOM, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 43 m2, starogradnja. Prodaje se poslovni prostor koji moze da se koristi za razne namene. Do sada je koriscen....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara - ulica Breza) na idealnoj nadmorskoj visini (oko 1.000m) u neposrednoj blizinoi borove šume i breza, na sunčanoj padini sa pogledom na same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1054551 PRODAJA STANOVA U NOVOM SADU GARSONJERA 28m2 +OSTAVA Prodaje se odlicna garsonjera u novogradnji,u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja. Kuhinja je uvučena I fizički odvojena od sobe.Stan više podseća na jednosoban ali se knjiži kao garsonjera. Nova zgrada tek....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno nameštena garsonjera od 27 m², smeštena na prvom spratu novije zgrade iz 2024. godine u mirnom delu Novog Sada. Stan je moderan, funkcionalan i opremljen svim potrebnim nameštajem i tehnikom, idealan za studente ili kao investicija za izdavanje. Zgrada je kvalitetno....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.600 €, 57,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi odlican stan kod opstine, na prizemlju stambene zgrade, sa izlazom na dvoriste, Stan se prodaje opremljen sa stvarima sa slike. Uknjizen 1/1. PVC stolarija, bambus tarket na podu, u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 41,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan u samom centru grada na svega 2 minuta od Zmaj Jovine i Dunavske ulice, sa kompletnim nameštajem u ceni. Idealnog rasporeda, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u sve prostorije, uvučena kuhinja (kompletno opremljena), komforan dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, RUMA, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u samom centru Rume, odmah pored gradske kuće, u blizini Fruške gore, Novog Sada i Beograda. Odličan uknjižen porodičan stan, renoviran i redovno održavan površine 54m2. Kupovinom ovog stana, kupujete sebi vreme za život - blizina vrtića, škole, veliki broj prodavnica,....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuca, neto povrsine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 469)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>