• GoHome Professional
do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 1500 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 1500 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 150000 eura

  • Za upit "do 180 m2 uknjižen opremljen što jeftiniji do 150000 eura" pronađeno 819 nekretnina - prosečna cena 2.459 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.500 €, 38,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat. Lep, nov opremljen stan, odličan kako za život tako i za izdavanje, kao investicija. Lepa spavaća soba,, prostrana dnevna soba, slatka terasica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 73,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dupleks stan na Adicama, idealno pozicioniran na mirnoj i porodičnoj lokaciji, odmah pored novog obdaništa, autobuske stanice, apoteke i mikromarketa. Donji nivo stana čine dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo i terasa od 3 m² koja je savršena za jutarnju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran i lepo uređen jednoiposoban stan od 51m2,na Bulevaru Patrijarha Pavla.Stan poseduje veliki i svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, spavaću sobu, kupatilo i hodnik sa ugradnim plakarom. Nalazi se na prvom spratu novije zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006044. Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru Patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj zgradi sa liftom koju je zidao renomirani investitor. Po svojoj strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 134.000 €, 29,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzno opremljen stan sa nameštajem, visoko prizemlje (preko 2m), 29 m2. Novogradnja, moderno uređen i maksimalno iskorišćen prostor, sa posebno izdvojenim spavaćim delom. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom (sve novo), spreman za useljenje. Lokacija:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-468 (od ukupno 469)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>