• GoHome Professional
do 170000 eura do 120 m2 vrt najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura do 120 m2 vrt najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura do 120 m2 vrt najnovije

  • Za upit "do 170000 eura do 120 m2 vrt najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kućau Starim Banovcima, nedaleko od centra, Dunava, Doma zdravlja, škole, gradskog prevoza, u mirnoj asfaltiranoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 7,2ara. Kuća je izgrađena 80-ih godina. Zidana je kvalitetno, priključena je na gradski vodovod, izvedeni priključci za gas. Kuća je....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 149.000 €, 120,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vertikala kuće površine 120 m², smeštena na placu od 2.7 ari, u mirnom i prijatnom delu Železnika. Nekretnina je po strukturi 6.0 i pruža odlične mogućnosti kako za porodično stanovanje, tako i za adaptaciju prema sopstvenim potrebama. Lokacija je tiha i idealna za miran....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom naselju Bečmen, nalazi se kuća koja može postati vaš dom iz snova. Na prostranom placu od 5,5 ari smeštena je kuća koja pruža sve što je potrebno za komforan i skladan život. Prizemlje, površine 120 m², nudi obilje prostora za svakodnevne aktivnosti i porodična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 125.000 €, 122,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, nedaleko od kružnog toka između Bolečа i Leštana, prodaje se renovirana kuća okružena zelenilom. Smeštena na placu od 3.8 ari, pruža osećaj mira i idealan je izbor za savremene porodice koje žele da svoj idilični dom pretvore u stvarnost. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 107,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 107m2 + pomoćna zgrada površine 29m2 na placu površine 7,65 ara. Plin, trofazna i monofazna struja, kanalizacija, tavanica betonska ploča, uknjižena 1/1. Moguća prodaja sa nameštajem. Moguća kupovina putem stambenog kredita!....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 46.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Banji Vrujci, na atraktivnoj turističkoj lokaciji,u neposrednoj blizini bazena, prodaje se kuća površine 106 m2. Kuća je legalizovana i ima upotrebnu dozvolu. Kuća se nalazi na placu površine 5 ari, a u sklopu kuće je i legalizovana garaža površine 23 m2. Na prvom spratu kuće nalaze....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 106,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se STAN ( sprat kuće ) u Erdogliji, površine 106 kvm, sa centralnim gradskim grejanjem. Sprat od 106 kvm se sastoji od : hodnik, kupatilo, tri sobe, kuhinja, dnevni boravak i dve terase, tavana ( jedna prostorija )- deo je renoviran 2021.god. Stan je celina za sebe, odvojena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 170000 eura do 120 m2 najnovije (765)
  • do 170000 eura do 120 m2 vrt (68)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>