• GoHome Professional
do 170000 eura do 120 m2 vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura do 120 m2 vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura do 120 m2 vrt

  • Za upit "do 170000 eura do 120 m2 vrt" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.491 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 104,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja kuća u Rudjincima, na dvadesetak minuta hoda od centra grada. Površina kuće je 104m2, smeštena na placu od 7ari, koji pruža dovoljno prostora za vrt, dvorište ili druge dodatne sadržaje. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Na parceli postoji šupa za skladištenje....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 71.400 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega 1 km od auto-puta. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje, ali i kao investicija u okviru ponude prodaja kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura do 120 m2 vrt'
113.000 €
45.000 €
50.000 €
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, troiposoban stan površine 110m2 u divnoj porodičnoj kući, na Tatarskom brdu. Kuća je okružena zelenilom, praktično prelepo uređen vrt, u dvorištu parking mesto. Stan ima tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i nalazi se na spratu kuće. Dogovor....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 138.000 €, 123,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepa, uknjižena kuća na mirnoj lokaciji Kobilja Glava, savršena za porodičan život, odmor ili rentiranje. Kuća ima 123 m2 i nalazi se na uređenom i ravnom placu od 681 m2, što pruža osećaj privatnosti, prostranosti i potpunog uživanja u prirodi. Objekat je obložen....

 
 
 
  Kuća, UMČARI, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični život ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 100 m² Plac: 10 ari Struktura: 3 sobe Kupatilo: 1 Spratnost: PR + 1 Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 156.000 €, 126,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca u Čortanovcima na izuzetnoj lokaciji +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045743 Čortanovci. Predstavljamo vam kuću koja je prava mala oaza za sve ljubitelje mirnog i zdravog života. S prednje strane kuće se nalazi prelep,uredjen vrt, a iza kuće voćnjak kakav se retko gde moze videti.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m, smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina je idealna za one koji traže praktičan, komforan dom sa manjim dvorištem koje ne zahteva mnogo održavanja. Kuća je dobro organizovana sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 160.000 €, 83,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz 83m2 uknjiženih kuća se prostire na oko 150m2 stambenog prostora,sa tri komforne spavaće sobe,radnom sobom,i lepim dnevnim boravkom,kuhinjom,trpezarijom,sanitatnim....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.heroldo.com

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“ (nivo gradnje po kom dobijate kompletan objekat spreman za useljenje). U delu gde će biti smeštene kuće u nizu u ponudi su PRIZEMNE I SPRATNE....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt telefon: 069/2244173 Šifra: 486074 Objekat se nalazi u Vrdniku, na samo 2,8 km od termalne banje Vrdnik. Kuća je iz 1953.godine, ima 2 sp.sobe, kupatilo, trpezariju kuhinju. Popločano dvorište sa predivnim pogledom na vrt. Ima i dečje igralište i pribor za roštilj. Kuća je....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj moderno opremljeni trosoban stan nalazi se u prestižnom kompleksu Wing, sa pažljivo dizajniranim prostorijama i vrhunskim detaljima. Svaka prostorija je uređena sa ukusom, stvarajući savršeno balansiran prostor za udoban i moderan život. Mogućnost kupovine preko stambenog kredita....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na fantastičnoj lokaciji na Dedinju, na samo 50m od Američke ambasade i na 100m od kružnog toka kod Pinka. Stan ima 2 ulaza, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, 2 sobe, kuhinje, terase i još jedne prolazne sobe kroz koju se zapravo ulazi u kuhinju ali i izlazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.500 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA ZA SVAKU PREPORUKU - vrhunska prelepa lokacija, stan izuzetan, zgrada vrhunskog kvaliteta gradnje - Centar, Palilula kod pijace i rampe svega 3-4 min hoda do Margera i Saborne Crkve, izuzetan jako funkcionalan komforan DVOIPOSOBAN stan u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 154.744 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u izgradnji u novom projektu koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi", na lepoj i mirnoj lokaciji. Sa pažljivo biranim sadržajima koji će budućim vlasnicima stanova ovog kompleksa pružiti sav komfor i kvalitet života....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 67.980 €, 66,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA LOKACIJA ZA LJUBITELJE PRIRODEKuća na idealnoj lokaciji. Kamenjar. Druga kuća od Dunava. Idealna za vikend odmor, skup sa porodicom. Kuća ima 66m2, prostrana, renovirana iznutra. Zajednički parking, podrum, zajednički vrt. Za one koji znaju da uzivaju ovo je idealna prilika!Ag.....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

NAPOMENA;STAN NIJE U ZGRADI,VEC ZASEBNA JEDINICA PRIZEMNA ZA SEBE,KAO KUCA.Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama. Kompletno....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 60.500 €, 54,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću, smeštenu u šarmantnom, mirnom delu Banoštora, u srcu Fruškogorskih vinograda. Nekretnina se nalazi svega 80–100 metara od Dunava i Dunavske plaže, u području koje nije podložno poplavama. Ova kuća nudi savršen spoj prirodne blizine reke i urbanih sadržaja .....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na mirnim obroncima Kosmaja, u srcu prirode, prodaje se mala, potpuno nova kuća spremna za useljenje. Ovo je dom u kojem se odmah može živeti - bez dodatnih ulaganja, bez brige, samo da unesete svoje stvari i uživate u tišini.Kuća poseduje dve udobne spavaće sobe, prijatan dnevni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan stan na idealnom prvom spratu zgrade novije gradnje. Od prostorija poseduje: Dve spavaće sobe, Kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, Špajz, Hodnik, Kupatilo, Terasu. Odlična lokacija – sve na dohvat ruke! U neposrednoj blizini nalaze se: Panoramski točak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.254 €, 49,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi", na lepoj i mirnoj lokaciji. Sa pažljivo biranim sadržajima koji će budućim vlasnicima stanova ovog kompleksa pružiti sav komfor i kvalitet....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 129.999 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen na hotelski i rezidencijalni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 146.999 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman u hotelskom delu kompleksa Miraval, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica 40m2 stambenog prostora na placu površine od 10 ari. Vikend kuća se sastoji od suterena gde se nalazi letnja kuhinja i spavaća soba i prizemlja rasporeda hodnik, kupatilo, kuhinja, spavaća soba i dnevna soba sa pogledom na vrt. Nepokretnost poseduje trofaznu struju, bazen....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 57.500 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054002…ZLATIBOR, JEDNOIPOSOBAN,36M2…., Na odličnoj lokaciji prodajemo nov komplet opremljen jednoiposoban stan.Zgrada okružena borovom šumpm. .Trim staza za pešačenje, zološki vrt u neposrednoj blizini. KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca br.2466, mob: +381642191034....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj