• GoHome Professional
do 170000 eura 150 m2 pala cena podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura 150 m2 pala cena podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 150 m2 pala cena podrum

  • Za upit "do 170000 eura 150 m2 pala cena podrum" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 555 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 476 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 130.000 € na 98.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 98.000 €, 157,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 125.000 €
18.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća, na 2,8a placa, na ćošku Kudoške ulice i 15. Maja. Odlična lokacija, blizina škole, centra i svih neophodnih sadržaja. Podeljena u dve stambene jedinice. Stari deo kuće, građen od stare cigle i čerpića, betonski temelji, spoljni zidovi 80cm, cela kuća obložena....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura 150 m2 pala cena podrum'
53.000 €
53.000 €
 
-9%

Promena cene sa 159.700 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.700 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ari. Kuća je izuzetno funkcionalna, poseduje tri komforne spavaće sobe, prostran hodnik za plakare, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, idealno mesto za porodično okupljanje, kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>