• GoHome Professional
do 170000 eura 140 m2 pala cena podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura 140 m2 pala cena podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 140 m2 pala cena podrum

  • Za upit "do 170000 eura 140 m2 pala cena podrum" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 603 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-38%

Promena cene sa 65.000 € na 40.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 134,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 65.000 €
05.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju novo izgrađena kuća od 134 m2. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, gardarober, špajz, kupatilo, a ima i skriveni podrum ozidan sa staklenim flašama. Po podu pločice, stolarija PVC ulazna sigurnosna vrata. Grejanje na furunu, trofazna struja,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 143.000 € na 137.700 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 137.700 €, 135,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dve kuće na placu od 7,3a sa pomoćnim objektima i garažom. Prva kuća je prizemna, ima 135m2 sa letnjom kuhinjom, čvrsta gradnja, cigla ipo, izolacija, iznad staklena vuna Grejanje na plinske peći. Sastoji se od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura 140 m2 pala cena podrum'
45.000 €
45.000 €
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>