• GoHome Professional
do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 933 nekretnina - prosečna cena 2.352 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
    • interfon
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 56.000 €, 107,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 107 m² u Inđija, smeštena u mirnom i uređenom delu grada, a na samo nekoliko minuta od centra i svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je savršena prilika za investiciju ili kreiranje doma po sopstvenoj meri. Kuća zahteva adaptaciju, što vam daje slobodu da....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana'
65.000 €
65.000 €
63.800 €
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 58.700 €, 105,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Krčedina lepa autentična vojvođanska kuća sa velikim dvorištem. Kuća je starije gradnje, ima tri sobe, kuhinju i ostavu. Kući je potrebno renoviranje po želji kupca. U kući je grejanje na čvrsto gorivo. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i čardak. Kuća ima lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 117.000 €, 111,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Aleksandrovu na doboroj lokaciji prodaje se spratna, nameštena ulična kuća sa zajedničkim ulazom. Površine je 111m2 i raspoređenih u dve etaže. U prizemnom delu se nalazi garaža, manje kupatilo sa tuš kabinom i soba u komunikaciji sa kuhinjom i trpezarijom kao i garerober isopd....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 172.000 €, 111,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u strogom centru Pančeva – odmah useljiv Na prodaju komforan i funkcionalan stan smešten u strogom centru Pančeva, na izuzetnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja za svakodnevni život i poslovanje. Stan je odmah useljiv i pažljivo organizovan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 100,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Srpskom šoru nedaleko od centra prodaju se dve manje kuće sa većim pomoćnim objektom. Građene su od mešanog materijala, obe se sastoje od kuhinje i dve sobe dok samo jedna ima kupatilo. Na podovima je keramika i laminat, prozori su PVC a grejanje je na čvrsto gorivo. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Prodajemo je nameštenu. Za razgledanje kontaktirajte naše prodajne savetnike: 064/8312-081....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 113.000 €, 112,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Bresnici, površine 112 kvm, grejanje na struju i drva na placu od 3,93 ara . Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, tri sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,ostava i terasa) i potkrovlja ( dve prostorije ). U dvorištu ima i garaža sa podrumčetom. Uknjiženo ( Ozakonjenje....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 69m2 + 26m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 37.000 €, 93,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina. Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj zoni, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji koja pruža idealan spoj komfora, praktičnosti i potencijala za buduća ulaganja. Broj parcela:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 90,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosobna dvojna kuća na Malom Radanovcu u tihoj ulici , blizu Palićkog puta . Trofazna struja , gradska kanalizacija , PVC stolarija , termoizolacija , etažno grejanje na pelet ili gas , dvorište , garaža , pomoćni objekti .Kuća je renovirana 2005 - godine . .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 23.000 €, 89,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća starije gradnje na lepom placu. kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje i vode. Nekretnina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 422)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>