• GoHome Professional
do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana interfon

  • Za upit "do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana interfon" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 2.758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160000 eura do 110 m2 zadnjih 7 dana interfon'
128.000 €
168.000 €
150.000 €
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Interfon Albanske spomenice Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Interfon Gođevačka 36 Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 65,06 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2. 5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 124.800 €, 48,14 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1. 5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 45,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno renoviran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Bloku 62, u mirnoj i tihoj ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na 9. spratu od ukupno 14 spratova u održavanom soliteru sa čak tri lifta. Pozicija stana na ovoj visini pruža predivan otvoren pogled na Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 132.500 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Kneževac - 17.oktobra 2.0, 44m2, 1/4, EG, lift, parking, interfon. Odličan dvosoban stan u centru Kneževca, ma 1. spratu od 4, u blizini osnovne škole, apoteke, prodavnica i autobuske stanice. Prostorije: veliki dnevni boravak, hodnik, spavaća soba, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide do 4. sprata), interfon, brzo useljiv, uknjizen na 39 m2, ostava na tavanu, starogradnja iz 70-ih godina. Stan u izvornom stanju, ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Džorža Vašingtona Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Svetog Klimenta Soba: 1 Godina izgradnje: 2017 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 47)

<< <1 2> >>