• GoHome Professional
do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji pala cena

  • Za upit "do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.714 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • renovirano
    • opremljen
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 69.000 € na 63.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 63.000 €, 23,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
13.03.2026 - 69.000 €
27.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrijevski potok, iza bolnice. Zgrada sagrađena pre 10-15 godina. Prvi sprat sa liftom. Stan ima uknjiženih 23m2 i isto toliko neupisanih kvadrata, ukupno 47-48m2. Grejanje u ovoj zgradi je na struju. Bez ulaganja, odmah useljiv. Prednost imaju keš kupci dok se eventualno ne upiše....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji pala cena'
51.500 €
40.000 €
55.000 €
 
-9%

Promena cene sa 63.000 € na 57.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.500 €, 34,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 63.000 €
17.04.2026 - 57.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma lep jednoiposoban stan na Telepu Nalazi se u polusuterenu u novijoj zgradi Stan je kompletno opremljen Niski troskovi informatike. Grejanje na gas placa se samo u sezoni po potrosnji Useljiv odma! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 40.000 € na 38.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 38.500 €, 18,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 40.000 €
27.03.2026 - 38.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj opremljen lokal od 18m2, smešten na prvom spratu u prometnom tržnom centru idealan je za različite namene. Odmah useljiv, grejanje je obezbeđeno klimom i radijatorom, ima internet konekciju, a prethodno je funkcionisao kao ordinacija za psihoterapije. Agencijska provizija 2%....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>