• GoHome Professional
do 160 m2 do 60000 eura useljiv pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 160 m2 do 60000 eura useljiv pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 60000 eura useljiv pala cena

  • Za upit "do 160 m2 do 60000 eura useljiv pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.714 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 57.680 € na 51.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 57.680 €
04.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 25 m², smeštena u suterenu uredne zgrade na Novom naselju. Nekretnina se vodi kao poslovni prostor, ali je kompletno nameštena i prilagođena za stanovanje, što je čini izuzetno fleksibilnom i pogodnom kako za život, tako i za različite poslovne namene.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 69.000 € na 63.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 63.000 €, 23,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
13.03.2026 - 69.000 €
27.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Petrijevski potok, iza bolnice. Zgrada sagrađena pre 10-15 godina. Prvi sprat sa liftom. Stan ima uknjiženih 23m2 i isto toliko neupisanih kvadrata, ukupno 47-48m2. Grejanje u ovoj zgradi je na struju. Bez ulaganja, odmah useljiv. Prednost imaju keš kupci dok se eventualno ne upiše....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 160 m2 do 60000 eura useljiv pala cena'
40.000 €
40.000 €
 
-9%

Promena cene sa 63.000 € na 57.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.500 €, 34,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 63.000 €
17.04.2026 - 57.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma lep jednoiposoban stan na Telepu Nalazi se u polusuterenu u novijoj zgradi Stan je kompletno opremljen Niski troskovi informatike. Grejanje na gas placa se samo u sezoni po potrosnji Useljiv odma! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 40.000 € na 38.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 38.500 €, 18,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 40.000 €
27.03.2026 - 38.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj opremljen lokal od 18m2, smešten na prvom spratu u prometnom tržnom centru idealan je za različite namene. Odmah useljiv, grejanje je obezbeđeno klimom i radijatorom, ima internet konekciju, a prethodno je funkcionisao kao ordinacija za psihoterapije. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>