• GoHome Professional
do 130000 eura kablovska podrum - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 130000 eura kablovska podrum - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura kablovska podrum

  • Za upit "do 130000 eura kablovska podrum" pronađeno 768 nekretnina - prosečna cena 1.951 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 115.999 €, 32,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na Senjaku, u mirnoj i elitnoj zoni. Odlična povezanost sa centrom grada, autoputem i Novim Beogradom. U neposrednoj blizini ambasada, internacionalnih škola i zelenih površina. Idealan za samce i parove, takodje i kao poslovni prostor ili investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 115.670 €, 52,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam useljiv trosoban stan na Sajlovu. Novogradnja, sa prelepom terasom u mirnom delu grada. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, pekare Odličnog kvaliteta i opreme. Grejanje po potrošnji. Za više informacija pozovite našu agenciju. Kontakt: 021/2215100....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.460 €, 38,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u samom centru grada, u senovitoj i tihoj jednosmernoj ulici. Stan je prvobitno bio jednosoban, ima dnevnu sobu a bivša kuhinja je predviđena da bude spavaća soba, kuhinja je posebno a kupatilo je veliko. U predsoblju i dnevnoj sobi ima puno ugradnih plakara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA. UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA. DRUGI SPRAT. CENA SA STVARIMA. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.250 €, 39,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ,useljiva izgradnja na Telepu, blizu Bulevara patrijarha Pavla! Odmah iza zgrade planiran park za decu! Okolo same zgrade sav sadržaj potreban za život! Dom zdravlja, marketi, škole, vrtići. Za više informacija pozovite.-kon.tel. 069/2244173 Terasa, Lift, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.200 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Novog Sada, površine 48 m2, u novijoj zgradi u ulici Pap Pavla br. 8. Stan se nalazi na 4. spratu, zgrada ima lift. Struktura: dvosoban stan sa dnevnim boravakom, kuhinjom, kupatilom i jednom spavaćom sobom. Za dodatne informcije pozovite tim MAT Real Estate....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 115.000 €, 188,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Ovča - Njegoševa 188m2 (terasa 48m2), PR/1, EG, garaža, podrum. Kuća sa velikom terasom i garažom, održavana porodična u mirnom delu centra Ovče, odmah useljiva! Garaža + pomoćni objekat Nove instalacije, podovi, PVC stolarija Prva etaža (uknjižena): 2 spavaće, dnevna, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 208,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća na prodaju sa jako velikim placem u Novom Slankamenu. Kuća je na glavnoj ulici blizu centra. Glavna kuća ima 208 m2, a tu ima 6 spavaćih soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kupatilo, WC i špaiz. WC na spratu ima izvučene dovod i odvod za vodu ali nije završeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u ulici Bulevar kralja Petra I u blizini Bulevara Oslobodjenja,MUP-a,centra grada Stan je po strukturi dvosoban,poseduje odvojenu kuhinju i ostavu kao i mesto u podrumu.Odlično i funkcionalno iskorišćen prostor. Na postojeću cenu plaća se agencijska....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana u mirnoj ulici na traženoj lokaciji, u blizini Žitnog trga. Zgrada kvalitetne gradnje sa manjim brojem stanova. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, terase, kupatila i spavaće sobe. Uz stan dolazi i ograđen....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 115.000 €, 150,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkom Jarku, građena od čvrstog materijala, naplacu od oko 476 kvadrata, poseduje gas, struju, vodu, septičku jamu ( u perspektivi gradska kanalizacija). Podrum ispod kuće. Prizemlje se sastoji od: pretsoblje, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i špajzom, dneva soba, dve veće....

 
 
 
  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis nekretnine: U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra na obali reke Tise, nalazi se salonski stan u vili renomiranog arhitekte, koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične vile,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na odlicnoj lokaciji! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.840 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Vaš dom iz snova! (Bez provizije za kupca) Stan se nalazi u mirnom delu grada(Telepu), na svega 3 km od centra Novog Sada, a svega 100 metara od najbližeg doma zdravlja, obdaništa, prodavnica i škole, dobra povezanost linijama GSP-a. Objekat se gradi u skladu sa najnovijim građevinskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 114.650 €, 42,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov projekat predstavlja ne samo arhitektonski biser Novog Naselja, već i simbol savršene harmonije između udobnosti, praktičnosti i prirodnog okruženja. U blizini zgrade se nalaze, osnovne škole, vrtići, mikro i hiper marketi kao i više autobuskih linija koje Vas vode širom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.610 €, 50,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.132 €, 41,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Neposredna blizina Limana IV, škole, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 132.670 €, 45,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je odlično održavan, nema nikakvih ulaganja osim po ukusu. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.900 €, 45,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u ulici Cara Dušana – Novi Sad Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan je za porodično stanovanje, ali i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.820 €, 46,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari.Stan je uknjižen.U blizini stana svega neophodnog za svakodnevne životne aktivnosti.U ceni stana je i parking mesto u dvorištu stambene zgrade.Stan je bez ulaganja i useljiv po isplati.Grejanje i topla protočna voda je iz gradske toplane.Pozovite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 3. spratu zgrade, po strukturi jednoiposoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Centralno grejanje. Odlicna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 33,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i dvorišno je orjentisan, što se tiče rasporeda ima komforni dnevni boravak, fizički izdvojenu kuhinju, predsoblje i naravno kupatilo. Stan je u odličnom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Detelinari, uknjižen na 50m2, u prirodi ima više kvadrata. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini škole. Zgrada je održavana i poseduje lift. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi vam izdvajamo troiposoban stan u Futogu. Stan je funkcionalan i idealan za miran život sa porodicom. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasu i kupatilo. Ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Grejanje je podno na gas i takođe ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan bez ulaganja. Nalazi se u lepo održavanoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom i sa dosta mesta za parkiranje. Prodaje se komplet opremljen. U neposrednoj blizini se nalazi sve neophodno za moderan urban život: veliki marketi, pijaca, dom zdravlja,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Detelinari. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini škole. Zgrada je održavana i poseduje lift. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.300 €, 46,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan na visokom prizemlju u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan je u odličnom stanju, nema ulaganja i spreman je za useljenje. Idealno za porodicu ili kao investicija. Blizina svih potrebnih sadržaja, javnog prevoza i školskih ustanova. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana na Novom Naselju, sa dve terase i prlepim pogledom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna ima ostavu. Stan se prodaje kompletno nameštajem. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 47,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam kompletno renoviran duplex na potezu Železničke stanice. Uknjizen je na 27m2 a u prirodi ima 47m2. Nalazi se u novijoj zgradi. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 53 m2 - uknjižen, komforan prostor u predivnom kvartu punom zelenila, u blizini vrtića, škole, dečijih igrališta. Delimično je renoviran, rađeno je kupatilo, menjana zidna kearmika u kuhinji, postavljen laminat. Veliki plus predstavlja mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole, vrtićaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, jedna višenamenska soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava od 4m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u centru, u mirnom kraju kod Saborne crkve, u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu. Odličan raspored čine ulazni hodnik, iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan ima i dve korisne lođe (iz spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 113.000 €, 33,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, OŠ, FAKULTETA Odličan jednoiposoban stan bez terase, ulično orijentisan. Sastoji se od komotnog pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Kuhinja odvojena sa prozorom, kupatilo sa prozorom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 113.000 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija gradnja, uknjiženo. U stanu se nikad nije živelo, koristilo se kao kancelarija. Visoko prizemlje, više od dva metra. U ceni i parking u dvorišu zgrade. Može i kerdit. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 132.870 €, 35,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirani su kupatilo i kuhinja pre par godina. Delimično zamenjena stolarija. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,