• GoHome Professional
do 130000 eura kablovska podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 130000 eura kablovska podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura kablovska podrum

  • Za upit "do 130000 eura kablovska podrum" pronađeno 768 nekretnina - prosečna cena 1.951 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na Podbari, odličnog rasporeda. Pozovite nas za više informacija! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na Sajmištu – oaza nadomak Betanije Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i Bulevara oslobođenja, prodaje se funkcionalan i kompletno renoviran jednoiposoban stan u starijoj, kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Smešten je u maloj stambenoj zajednici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan dvosoban renoviran stan na Detelinari.(struja, voda, PVC stolarija, Kupatilo) Stan se nalazi na I sparu,u zgradi od četiri sprata. U zgradi trenutno su radovi na ugradnju lifta, tako da se stepenicama ide samo od odmarališta do ulaza u stan. Raspored je klasičan sa odvojenom....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 123.600 €, 129,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjiženu spratnu kuću, površine 129m2, koja se nalazi u mirnom delu Beočina, naselje Šahotinci, uz asfaltni put i odličnu poziciju. Kuća se sastoji iz više nivoa: podrum, prizemlje, sprat i tavan.U podrumu se nalazi gasni kotao, koji omogućava efikasno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 47+7m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.490 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 48+4m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.290 €, 57,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 123.000 €, 51,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam stan koji je retko u ponudi, dvosoban komforan stan na Limanu 3. Svima dobro poznata lokacija, ova nekretnina se nalazi u samom srcu Limana 3. Uz odredjena ulaganja možete ga prilagoditi sebi, pa cak i prepraviti u trosoban stan. Sa terase se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.200 €, 95,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan četvorosobni, dvostrano orijentisani stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri dvokrevetne spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatne prostore za smeštaj garderobe. Kupatilo i podovi kuhinje su oblozeni premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 131.230 €, 49,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na pet minuta od pešačke zone. Dvosoban stan od 49m2 u kvalitetnoj zgradi, održavan ulaz, široki hodnici i lepo stepenište, zgrada zidana fasadnom ciglom, ispred uvek ima slobodnog parkinga. Zgrada poseduje i svoj park, pun zelenila, klupa i zanimacija za decu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.570 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan na Adicama, između Novosadskog puta i Kamenjara. Stan je u novoj zgradi i ne zahteva apsolutno nikakvu vrstu ulaganja. Stan je delimično sređen i opremljen, tako se i prodaje, ukoliko kupcu to odgovara. Stan poseduje prelep dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.570 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u Petrovaradinu, za više informacija nas kontaktirajte Kontakt telefon 021/526-633 ili 064/822-2116 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 122.400 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Kanarevo brdo - Petra Konjovića 1.5, 49m2, 4/4, CG, klima, interfon, podrum, parking Na lepoj lokaciji stan u blizini osnovne škole i vrtića, kao i više autobuskih stajališta. Vrlo dobro povezan sa svim infrastrukturnim sadrzajem. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 131.330 €, 46,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na sjajnoj lokaciji - Podbara. Izuzetan raspored prostorija, dvorišno orijentisan. Stan je okrenut ka dvorištu,pa je daleko od ulične buke. Za više informacija pozovite naše agente. šifra 550608, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 126.900 €
03.03.2026 - 125.000 €
14.04.2026 - 124.900 €
21.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Ilije Garašanina Soba: 1 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.000 €, 54,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Visok standard izgradnje i materijala kao i sigurnost sa kojom ćemo sigurno opravdati očekivanja svih onih koji nam ukažu poverenje. Sam centar grada Novog Sada nalazi se na svega 5 minuta vožnje automobilom ili nekim od brojnih linija gradskog javnog prevoza (3, 9, 60, 61, 62, 63).....

 
 
 
  Kuća, KAC, 122.000 €, 104,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fenomenalnu nekretninu na glavnoj ulici u Kaću preko puta benzinske pumpe. Kuća od prostorija ima 4 odvojene spavače sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i podrum. Ne zahteva preterana ulaganja, kompletno je renovirana, odrađena je izolacija, postavljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 121.900 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN STAN SA DVE LOĐE I PARKINGOM! Cena: 121900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Žarkovo Struktura: Prodaja dvoiposobnog stana koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - kuhinje sa trpezarijom - dve sobe - kupatilo - dve lođe - pripadajućeg podruma i - parkinga. OPIS: U prilici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 121.600 €, 41,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 41m² na odličnoj lokaciji – Liman 3, preko puta Limanskog parka. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, okružen zelenilom i svim potrebnim sadržajima (škole, marketi, autobuske linije). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 59,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan porodični stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je autobuska stanica pa je povezanost sa svakim delom grada odlična. U blizini je mnoštvo prodavnica, pekara, pijaca i svi sadržaji potrebni za udoban život. Sa velike terase koja okružuje ceo stan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.540 €, 40,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Branimira Čosića, savršena lokacija koja nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ovaj uknjižen stan je idealan za sve one koji traže mir i udobnost u urbanom okruženju. Unutrašnjost stana je kompletno nameštena i opremljena svim potrebnim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.540 €, 44,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 44.00m2, 121540 eur Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji.Stan se nalazi u blizini kružnog toka. Zgrada poseduje lift i zajedničku biciklanu.Stan poseduje posebnu ostavu u podrumu zgrade.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja je u potnunosti renovirana, na lokaciji koja je okružena zelenilom. Mirna kraj, dostupnost i blizina prodavnica, autobuskog stajališta, pijaceOdličan stan kako za život, tako i kao investicija. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 66,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Stan odlične strukture, na lepoj lokaciji. Zgrada dobro održavana, stan uknjižen 1/1. šifra:437282 b122 Terasa, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 121.030 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom. Prodaje se delimično namešten. Neobičan, lep stan koji se nalazi na prvom spratu. Spavaća soba je par stepenika niža u odnosu na ostatak stana i ima veliku terasu. Iz dnevne sobe se izlazi na zastakljenu terasu. Kupatilo je kompletno renovirano.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Podrum Ljuba Vuckovica Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 120.510 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan za renoviranje na Limanu III. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Za više informacija pozovite 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Pravo prodaje agencija Bombyx reg br.217. Oglašavamo porodaju jednoiposobnog stana 39m u Novom Sadu na Salajci, stan se nalazi na visokom prizemlju, Stan je odličnog rasporeda : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan ima....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 131.620 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.050 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji. Svetao i prostran. Idealnog rasporeda. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 120.000 €, 346,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću u Bukovcu, na padinama Fruške gore, na mirnom mestu Kuća je površine 346 m2, prizemlje 118m2+ sprat 114m2+ potkrovlje 114m2. U dvorištu se nalazi garaža i pomoćne prostorije.Ima prelepo veliko dvorište kao i voćnjak. Moguć dogovor kao i zamena za stan. Pogled....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji – Bulevar kralja Petra I, Novi Sad! Stan se nalazi na visokom prizemlju ( visine prvog sprata) stambene zgrade. U potpunosti je sređen i ne zahteva dodatna ulaganja. Raspored prostorija je funkcionalan, što ovaj stan čini odličnim....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan od 80m2 u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je u završnoj fazi pred useljenje. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban funkcionalan stan sa prostranom terasom, dvostrano orjentisan, u stambenoj zgradi kvalitetne stare gradnje, u mirnom kraju naselja Karaburma, na obodu Zvezdarske šume. U blizini je stanica gradskog prevoza autobusa 27 i 27e koji saobraćaju do centra grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Rasadniku , Lep miran kraj u blizini centra. Kuća u osnovi 85m2, pomoćni objekat 39 m2, plac površine 405 m2. Sprat tri sobe kupatilo, velika terasa, prizemlje Wc , kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i izlaz na terasu. podrum ispod cele kuće gde stoji i centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Stan je površine 35m2 Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od sedam Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja, velika soba i lođa PVC stolarija Grejanje u stanu je centralno Stan ima toplu vodu....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican trosoban stan na Dudari. Idealan za porodicno stanovanje. Kompletno renoviran 2018. godine ( zidovi, podovi, sobna vrata, kuhinja i kupatilo) , pvc stolarija. Udaljenost 200 m od vrtica i autobuske stanice. 12 km udaljen od centra Novog Sad ( 25 min autobusom). Podrum, ostava,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 724)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>