• GoHome Professional
do 130000 eura kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 130000 eura kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura kablovska

  • Za upit "do 130000 eura kablovska" pronađeno 9 374 nekretnina - prosečna cena 1.938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • parket
    • parking
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 127.390 €, 49,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.380 €, 41,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 127.310 €, 52,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prizemnu kuću od 52m2 na Telepu! Nekretnina se nalazi u ulici Petefi Šandora! Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Na odličnoj lokaciji u gradu, na samo par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla, u blizini....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 127.310 €, 341,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Mošorin, selo pored reke Tise i na padinama Titelskog brega. Najveći stočni fond u Vojvodini i verovatno i celoj Srbiji. Predivni pašnjaci i plodna zemlja i tradicionalno vredni ljudi odredili su da ovo mesto bude vrlo bogato u svakom pogledu. U samom centru ovog sela, na placu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.310 €, 32,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, samo 5 minuta hoda od pešačke zone, smešten je ovaj izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan u ulici Matice Srpske. Stan je orijentisan ka dvorištu, što omogućava potpuni mir i izolaciju od gradske buke, pružajući vam udobnost i tišinu u svakodnevnom životu. Prostor....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 127.310 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo prelepu vikendicu u srcu Fruške gore, u Velikoj Remeti. Idealan izbor za beg od gradske gužve, odmor ili kao investicija za seoski turizam.Vikendica je renovirana sa ukupnom korisnom površinom oko 50m2 i sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje i kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.300 €, 45,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551132-Na prodaju dvosoban stan površine 45 m², smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Gogoljeva ulica, Grbavica. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škola, vrtića, prodavnica, restorana, kao i javnog prevoza.....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 127.300 €, 101,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u srcu Sremskih Karlovaca! Četvorosoban stan smešten u 101m2 sa 3 terase. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 127.300 €, 159,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente!Tel:0216620001 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 127.300 €, 132,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u prelepom i mirnom delu Bukovca. Odlična porodična kuća na dve etaže. Donju etažu sačinjavaju dnevni boravak, kupatilo i spavaća soba, dok je na gornjoj etaži komforan dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i terasa. Dvorište okruženo....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 127.300 €, 101,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Sremskim Karlovcima, površine 101 m², predstavlja odličnu investiciju kako za život tako i za izdavanje. Podeljen je u tri stambene jedinice, što ga čini idealnim za dugoročni i kratkoročni najam. Nalazi se u blizini Karlovačke gimnazije, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.300 €, 45,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 45 m², smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Gogoljeva ulica, Grbavica. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škola, vrtića, prodavnica, restorana, kao i javnog prevoza. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.200 €, 62,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičan stan na mirnoj lokaciji onda ne propustite ovu priliku. Stan se nalazi na Staroj Detelinari, na drugom spratu. Poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, fizički odvojenu kuhinju sa ostavom, sanitarni čvor, terasu kao i ostavu u podrumu. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 127.200 €, 44,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan stan na Bulevaru Evrope u Zonedovoj zgradi. Stan poseduje jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju kao i terasu sa prelepim pogledom. Nalazi se na četvrtom spratu od ukupno 14. u zgradi sa dva lifta. U blizini se nalazi autobusko stajalište kao i supermarketi,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 127.200 €, 92,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u prelepoj prirodi na ruži vetrova. Ima sve uslove za život. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Dole je dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i špajz. Ogromno dvorište sa svim pratećim objektima, prelepom baštom za uživanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 127.200 €, 100,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u Veterniku. Stan se nalazi u kući koja je podeljena na dva stana po etažama. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 127.200 €, 100,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u Veterniku. Stan se nalazi u kući koja je podeljena na dva stana po etažama. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2021.,

www.klikdooglasa.com

Atraktivna kuća sa pogledom na meander Tise i biserno ostrvo.Nalazi se u Čurugu.Ima oko [telefon] m [telefon] ,sve nova gradnja.Deo uknjižen,jedan vlasnik. Sadržaj:parking.prodavnica. električna garaža. [telefon] stan [telefon] m [telefon] , velika terasa sa podrumom. [telefon] komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 127.100 €, 41,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 41m2, DVOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvosoban stan od 41m2 koji se nalazi na 1. spratu održavane zgrade u neposrednoj blizini Ciao picerije. Zgrada poseduje lift. Idealnog je rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.100 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo dvoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Neposredna blizina Limana IV, škole, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.500 €, 45,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.500 €, 46,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 127.000 €, 160,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Belo Polje - Proleterska kuća, 3.0, 160m2 (terasa 8m2), PR+1, GAS, parking. Kuća na odličnoj lokaciji u Obrenovcu u blizini centra grada. Renovirana trosobna kuća na placu od 3.6a. Do kuće je doveden gas. Uknjižena na 134m2. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 127.000 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Nov, useljiv stan na Vidovdanskom naselju, 70m², 4 sobe, 2 terase Prodaje se četvorosoban stan od 70m² u novoizgrađenom delu Vidovdanskog naselja. Stan se nalazi u zgradi koja još nije u potpunosti završena, ali je stan potpuno useljiv i funkcionalan. Idealan je za porodični....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 127.000 €, 59,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji Fruške gore, u samom centru Vrdnika, 100m od hotela "Termal" i "Premier Aqua", razlog za kupovinu stana-apartmana ili fantastičnu investiciju, na samo 26km od Novog Sada i 77km od Beograda. Stanovi-apartmani su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.000 €, 49,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u Mirijevu ( urbanistički i infrastrukturno sređeno, porodično orjentisana lokacija, nekoliko mini marketa u neposrednoj blizini, vrtić, škola) nalazi se ova nepokretnost. Stan koji vam dok živite u njemu donosi zaradu. Zgrada iz 2020. godine sa video nadzorom,....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 127.000 €, 160,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 127.000 €, 75,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan trosoban stan od 75m² u Batajnici, smešten u prizemlju kvalitetne zgrade sa samo tri stana. Mirno okruženje, zajedničko dvorište koje koriste isključivo stanari – idealno za porodičan život. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2 soban stan u NOVOM SADU ,GRBAVICA, površine 52 m2+terasa. Stan je RENOVIRAN.Dobar raspored- svugde iz predsoblja.Ostava u stanu, a pripada mu ostava i u podrumu.Dvorišno orijentisan.U ceni ostaje plakarski deo u predsoblju i oprema u kupatilu.Mogućnost ugradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan, u Borči, centar 3, u blizini škole, pošte, autobuske stanice.U Ulici Rathih vojnih invalida, okružen parkom , površine 52 m2, plus terasa 8 m2, 3/4, centralno grejanje, topla voda. Svetao, ima i pripadajući podrum, uknjižen, odmah useljiv. Odlična investicija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m², na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodice sa decom. Nalazi se preko puta obdaništa i osnovne škole Svetozar Marković Toza. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 127.000 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije kuće čine prizemlje koje je sređeno i na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom i spavaća soba. Pored stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 127.000 €, 32,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u blizini Cvetkove pijace. Potpuno renoviran, svetao, funkcionalnog rasporeda i idealan za udoban život. U mirnoj ulici nadomak Bulevara Kralja Aleksandra koji pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.975 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan 51m u izgradnji Detelinara Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 51m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.975 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvosobnog stana 51m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.970 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 120.200 € na 126.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 120.200 €
20.02.2026 - 126.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1134 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.900 €, 56,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep-Futoški put,stanovi u izgradnji Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo kraj 2026 godine+....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 126.900 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

JEDINSTVENA PRILIKA - na prodaju luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Obudojevica Mirna lokacija na samo par minuta hoda od Gold Gondole, skijališta Obudojevica, kao i jezera i centra Stan ima 54m2 i nalazi se u prizemlju nove luksuzne zgrade Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 129.690 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.800 €, 71,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 563)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>