• GoHome Professional
do 130000 eura kablovska - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 130000 eura kablovska - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura kablovska

  • Za upit "do 130000 eura kablovska" pronađeno 9 372 nekretnina - prosečna cena 1.938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • lift
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Može subvencionisani kredit za mlade! U prilici smo da Vam ponudim odlično koncipiran stan, maksimalno iskorišćen, osunčan, sa otvorenim pogledom. Stan je bez dodatnih ulaganja u zgradi staroj samo par godina ,,Mikon gradnja" sa video nadzorom i urednim ulazom. Okruženje je mirno....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2, pored glavnog, dolaznog asvaltnog puta. Sastoji se od glavnog stambenog objekta i pomoćnog objekta u nizu koji je u funkciji jednoiposobnog stana, sa garažama....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Niske Tvrdjave i Banovine, stan je na 2. spratu po strukturi 2.5 soban, povrsine 84m2 + 10 m2 terasa. Stan je odlicnog rasporeda, komforan hodnik iz koga se ide zasebno u sve prostorije, velikim dnevni boravak sa velikom terasom, izdvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 125.000 €, 25,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru, u predratnoj zgradi sa lepim mermernim ulazom, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Obilićevom vencu. Stan se nalazi na visokom prizemlju, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje i kupatila. U stanu su zamenjene vodovodne instalacije, a ono sto ga cini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan na Novom Naselju. Stan je izvorno dvosoban ali se može prepraviti u dvoiposoban. Poseduje komfornu spavaću sobu, kuhinju i trpezariju, ostavu, kupatilo i terasu sa fenomenalnim pogledom na Novi Sad. Zgrada je odlično održavana sa biciklanom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Saborne crkve i pešačke zone. Stan ima 132m2, po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa delom za kuhinju, tri spavaće sobe, kupatila i ostave. Mogućnost da se prepravkama....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 79 m2 i 5,24 ari. Uknjižena. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 75m2, u blizini Parka Sv. Save, na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na osmom spratu sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, iza Šojke. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnom naselju Batajnica, u ulici Marka Peričina Kamenjara. Stan se prostire na grejnoj površini od 73 m² i nudi savremeni i funkcionalni raspored prostora, idealan za udoban porodični život. U postupku je pravljenje ulice koja....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 160 m2 u Šumaricama, odmah posle treptača, na 6,01 ari placa . Plac je prelep, ravan i izlazi na dve ulice, iz jedne ulice je pešački ulaz, a iz druge ima ulaz i za kola. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje ima stambeni blok koji se sastoji od dve sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan na lepoj lokaciji. U blizini: škola, vrtića, autobuskog stajališta, marketa Kraj sa puno zelenila i parking prostora. U ceni kuhinja bez tehnike, ugradni plakari i klima. Uz stan se dobija i podrumska ostava cca 6 m2. Uknjižena nekretnina 1/1 na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 61m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se dvoiposoban namešten stan u blizini Bulevara oslobođenja. Gleda na dvorište, koje je ograđeno i dostupno za upotrebu. Nalazi se na prvom i drugom spratu zgrade (duplex bez kosina), a iznad ima svoj tavan. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 125.000 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 51m2, DVOIPOSOBAN Predstavljamo Vam renoviran dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju starije zgrade, kvalitetno zidane. Poseduje pripadajuću podrumsku prostoriju. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju namešten apartman-studio u vili Bjanka.Apartman poseduje dva ski boksa u skijasnici.Udaljen je od centra oko 200 m,a od skijališta oko 250 m.Ispred zgrade se nalazi nekoliko parking mesta koja su rezervisan za vlasnike apartmana iz zgrade. Kontakt: 063/611-323 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BETANIJA, 63m2, TROSOBAN Prodaje se odličan, prostran, svetao stan, sa orijentacijom na dve strane. Sastoji se iz: velikog predsoblja sa ugradnim plakarima, prostrane dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijskim delom i terasom, dve spavaće sobe, jedna ima terasu, kupatila sa ležećom kadom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nemojte čekati na kupovinu idealnog dvosobnog stana u srcu Grbavice. Stan ima 47m2 i nalazi se u Puškinovoj ulici, prekoputa osnovne škole, u blizini dva vrtića i limanske pijace. Dvorišno je orjentisan što daje stanu hladovinu i tišinu tokom celog dana. U stanu je urađeno kompletno....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru indjije 79kvadrata po papirima kada se izmeri ima 90kbadrata jel ima dve terase zatvorene i jedna otvorena Dva kupatila Dve sobe Velika dnevna sa trpezairom i kuhinjom Posebna prostorija za ves masinu i susaru Podrum Stan moze sa stvarima sve sa namestajem i el....

 
 
 
  Stan, BANJA, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u Višnjičkoj Banji grejne površine 41m² i lođa 6m2 ukupno 47m2. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle koju je gradio Energoprojekt. Idealno za prvi dom ili investiciju. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Sprat se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 54,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 54m2, DVOSOBAN Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan, u mirnoj ulici. Sa pogledom na park, garantujemo Vam mir i tišinu. Nalazi se na trećem spratu, odlične je strukture, a poseduje i natkriveno parking mesto u dvorištu zgrade. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 42,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizen stan 36m2 terasa 6m2 ukupno 42 m2 stan se nalazi u lepoj urednoj zgradi. Stan je kompletno renoviran nova struja,kanalizacija, voda,hidro izolacija,ventilacija,komplet zvučna i toplotna izolacija radjena sa (azmafonom)ceo stan iz nutra,izolacija spolja 10cm, terasa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 124.980 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 124.970 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.950 €, 88,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan stan u izgradnji. Može se fizički podeliti na dve manje stambene jednice. Jedini je na spratu. Grejanje će biti na toplotne pumpe tako da će računi biti izuzetno niski. Ključevi se očekuju početkom 2026. godine. b121 Šifra:550397 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.850 €, 41,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, TELEP nadomak LIMANA 4 površine 41m2. Nalazi se u novogradnji i prodaje se namešten. Cena sa parking mestom. Mirna ulica u blizini glavne saobračajnice Heroja Pinkija. Odlično je povezan sa Limanom 4. Kvalitetna novogradnja. Renomiran investitor. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.900 €, 54,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 54m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.800 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.800 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.LIFT.VISOKO PRIZEMLJE. POVRAT PDVa. LIMAN 5. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 487424 - kon.tel. 069/2244173 *** Odličan troiposoban stan na Adicama! Novogradnja! Izuzetan raspored prostorija, kao i izuzetno prostran dnevni boravak krase ovaj odličan stan! Izuzetna prilika! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. #1 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na prvom spratu, 77 m2. Za više informacija, pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u izgradnji na Adicama!Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 124.670 €, 33,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 124.630 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u PETROVARADINU, ALIBEGOVAC, površine 55m2+10m2 dvoriste. Stan se nalazi u VILI sa 3 stana. Komotna terasa oko 10m2 čini ovaj stan posebnim. Nadomak glavne saobraćajnice. Cena sa PDV-om. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.630 €, 38,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoipoosban stan na Bulevaru Evrope, odličan kako za život tako i za izdavanje. Prodaje se kompletno namešten, uknjižen je na vlasnika 1/1 tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Pozovite naše agente za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 562)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>