• GoHome Professional
do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 344.925 €, 95,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA u neposrednoj blizini Košutnjaka Moderan stambeni objekat koji se nalazi u mirnoj ulici na Banovom brdu, Žarka Vukovića Pucara. Svega kilometar od Golf naselja i Košutnjačke šume – idealna kombinacija urbanog komfora i zelenog okruženja. Stan broj 2 se nalazi na visokom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift, phone line, intercom, video surveillance, storage room, garage We are offering an exceptional double-oriented apartment with a specific corner....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 97,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni materijali gradnje i završnih radova. Stan je izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda prostorija, a čine ga prostrani dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Južni bulevar Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Podrum Nušićeva Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 92,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vukalovića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 417.000 €, 84,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 87m2 merene površine 95m2 u ulici Kosovskoj u srcu Beograda, na nekoliko stotina metara Skupštine, osnovne škole, nekoliko trgovinskih lanaca, stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade koja poseduje lift. Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift što skuplji 90 m2 zadnjih 14 dana (129)
  • do 110000 eura što skuplji 90 m2 zadnjih 14 dana (50)
  • do 110000 eura lift što skuplji zadnjih 14 dana (300)
  • do 110000 eura lift što skuplji 90 m2 (201)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>