• GoHome Professional
do 110000 eura lift 90 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura lift 90 m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura lift 90 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 110000 eura lift 90 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u ulici Vespucijeva, prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan. Zahvaljujući odličnom rasporedu i poziciji, ova nekretnina predstavlja idealan dom za porodicu ili sigurnu investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stambeni kompleks koji se gradi na atraktivnoj lokaciji u Beogradu u dr Velizara Kosanovića. Luksuzni objekat projektovan je po najvišim standardima sa ciljem da zadovolji sve potrebe urbanog stanovanja, kao i sigurnost i komfor porodičnog....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana, kafića i brojnih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3. 5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku ulice Vojislava Ilića. Stan je svetao, funkcionalnog je rasporeda i nalazi se u izvornom stanju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Južni bulevar Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Terasa Nikole Stefanovića Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 364.000 €, 91,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Specijalna ponuda-odlična prilika prodaje se stan sa garažom (25000 evra). U stambenom kopleksu novije gradnjeo nalazi se ova nepokretnost. Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica . U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi izdvajamo ekskluzivnu novogradnju na atraktivnoj lokaciji u ulici doktora Velizara Kosanovića-kod Beo Šoping Centra. Reč je o manjem stambenom objektu visokog kvaliteta gradnje, projektovanom po savremenim standardima, sa akcentom na komfor, bezbednost i funkcionalnost porodičnog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift 90 m2 zadnjih 14 dana (129)
  • do 110000 eura 90 m2 zadnjih 14 dana (50)
  • do 110000 eura lift zadnjih 14 dana (300)
  • do 110000 eura lift 90 m2 (201)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>