• GoHome Professional
do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem 50 m2

  • Za upit "do 100000 eura zadnjih 14 dana porasla cena barem 50 m2" pronađeno 70 nekretnina - prosečna cena 975 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 857 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • dvorište
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 55.000 €, 991,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 65.000 €
17.04.2026 - 52.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan plac u mirnom kraju od 9.91 ari građevinsko zemljište , pravilnog oblika . blagim padom, pored šume , sa infrastukturom - struja , voda pored placa , porodična gradnja . Vlasnik 1/1 Agencijska provizija 2%. Agent: Smilja Stojadinovic br. licence 3006 Art nekretnine d.o.o.....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 2.100 €
03.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 66.170 €, 1018,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/građevinsko zemljište, 10.18a, front prema ulici 22m U ponudi građevinsko zemljište površine 10.18a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 22m. Ispred placa dostupni su priključci....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 15.000 € na 20.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VINIK, 20.000 €, 685,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 15.000 €
13.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na prodaju - Podvinik(Vinik)Prodaje se pripadajući udeo 1/6 placa površine 685kvm od placa ukupne površine 41 ar na Podviniku.Plac je ograđen i nalazi se u Muštarskoj ulici, upisan je sa privatnom svojinom kao gradsko građevinsko zemljište u katastru nepokretnosti. Odlična lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 32.000 € na 35.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 35.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
29.10.2025 - 35.000 €
06.03.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89853, uknjižen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 67.750 € na 88.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 88.750 €, 1355,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 67.750 €
08.05.2026 - 88.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/poljoprivredno zemljište, 13.55a, front prema ulici 22m Prodaje se zemljište od 13.55a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 22m. Ispred placa dostupan priključak za vodu....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 40.500 €
10.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 44.560 € na 52.430 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.430 €, 509,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 44.560 €
10.05.2026 - 52.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 509 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 24m dubinom od 21m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 67.750 € na 88.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEGALJICA, 88.750 €, 1355,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 67.750 €
08.05.2026 - 88.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 13.500 € na 15.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 15.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 13.500 €
08.05.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak za struju na putu. U blizini stambeni objekti, vikend naselje, plaža Beška, poznati restorani Sidro i Stari Alas. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 43.180 € na 53.970 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 53.970 €, 524,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 43.180 €
10.05.2026 - 53.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 524m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 25m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2024 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 54.960 € na 68.700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 68.700 €, 667,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 54.960 €
10.05.2026 - 68.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 667 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 55.000 €
28.04.2024 - 60.000 €
07.04.2025 - 65.000 €
13.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 36004, struja, uknjižen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 29.000 € na 38.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TRUPALE, 38.000 €, 240,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 29.000 €
03.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u sivoj gradnji ukupne površine 240m2 (osnova 80m2,PR+I+PK) na placu od 14ari. Do placa je asvaltni put i mogućnost priključka na el mrežu i vodovod. U postupku je ozakonjenja. Deo kuće je malterisan i izvedene instalacije Supovac se nalazi na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 100.000 € na 103.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 103.000 €, 475,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
13.05.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano razvija. Plac je ravan, dobro održavan i potpuno ograđen sa dve kapije i asfaltiranim prilazom. Sva infrastruktura (struja, voda, kanalizacija)....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEGALJICA, 66.170 €, 1018,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KALUĐERICA, 55.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 65.000 €
17.04.2026 - 52.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 55.200 € na 69.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 69.000 €, 670,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 55.200 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 54.000 € na 66.170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 66.170 €, 1018,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 54.000 €
08.05.2026 - 66.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Pavla Vujisića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-70 (od ukupno 70)

<< <1 2> >>