• GoHome Professional
do 100000 eura porasla cena barem 50 m2 Oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura porasla cena barem 50 m2 Oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura porasla cena barem 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 100000 eura porasla cena barem 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 104.500 € na 110.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 104.500 €
23.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji, Adice, površine 50m2. Zgrada spratnosti P+1+Pk U ponudi dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine garaže u prizemlju zgrade. Registar posrednika 1500, br. licence 2158 A-NEKRETNINE....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 1.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 89.500 € na 99.460 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 99.460 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 89.500 €
20.04.2026 - 99.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji u Čalijama. Površina stana je 49, 73m2 i nalazi se na II spratu u zgradi spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu će biti etažno na....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 75.560 € na 79.600 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 79.600 €, 50,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 68.404 €
10.12.2025 - 73.290 €
30.01.2026 - 75.560 €
16.03.2026 - 79.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1104 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 063220187. U ponudi dvosoban stan od 50m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 19.000 € na 22.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, EČKA, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 19.000 €
19.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – jednosobna kuća površine oko 50m2 + pomoćne zgrade na placu površine 13,26 ara. Potrebno renoviranje, monofazna struja, ima kupatilo (potreban priključak vode). Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 67.000 € na 74.250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 74.250 €, 50,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.000 €
01.05.2026 - 74.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na III/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.000 € na 96.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 87.000 €
27.03.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 78.650 € na 81.184 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 81.184 €, 50,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 74.842 €
24.04.2026 - 78.650 €
01.05.2026 - 81.184 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja PDV-a. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 68.900 € na 70.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.900 €
01.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura porasla cena barem 50 m2 (755)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>