• GoHome Professional
barem 70 m2 do 34000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 34000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 34000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 34000 eura" pronađeno 5 243 nekretnina - prosečna cena 69 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 32000 eura (malo jeftiniji)
    • 35000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • opremljen
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 34.000 €, 3419,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 3419m2, pravougaonog oblika,vodi se kao poljoprivredno zemljište, 200 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je od naplatne rampe Niš istok oko 800 m. Struja je udaljena oko 80 m jer u tom delu ima kuća i vikendica. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 34.000 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Velikoj Mostanici, pored puta, blizu centra u gradjevinskoj zoni. Širina placa 13m Zemljiste je poljoprivredno. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 34.000 €, 2119,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Merošini površine 2119m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravougaonog oblika. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 34000 eura'
34.000 €
34.000 €
34.000 €
 
+3%

Promena cene sa 33.000 € na 34.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MEĐULUŽJE, 34.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.10.2024 - 28.000 €
03.11.2024 - 30.000 €
14.05.2025 - 25.000 €
29.09.2025 - 27.000 €
16.11.2025 - 28.000 €
02.03.2026 - 33.000 €
19.04.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jugoistočnim padinama Kosmaja, na blagoj padini u ponudi je ova parcela koja izlazi na asfaltni put frontalno širine 40m a dubine u dužem delu 90m. Plac je osunčan i sa njega se pruža pogled prema Bukulji i Rudniku sa jedne strane a prema Kosmaju sa druge. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 34.000 €, 125,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosobna kuća za totalnu adaptaciju. Građena je od čvrstog materijala. Sastoji se od hodnika, jedne velike prostorije iz koje se ulazi u dve sobe i kupatila. Voda je bušeni bunar, kanalizacija je septička jama. struja je trofazna. Pogodno za firme. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 34.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palih boraca, veliki građevinski plac, u naseljenom delu, graniči se sa glavnom saobraćajnicom, voda i struja do placa. Mogućnost parcelisanja na 20ari. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%.(minimalno 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti). Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 34.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33, 34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. 3.334 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2021.,

www.heroldo.com

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 34.000 €, 2119,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac u Merošini površine 2119m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Plac je pravougaonog oblika. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. Plac, Niš - Merosina | Prodaja · 2119m² · 34.000€.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, OSTRUŽNICA, 34.000 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 37.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131411, uknjizen, njiva. Plac pravougaonog oblika, ima lep pogled. Zemljani put je u duzini od 200m pre toga asfaltni. Struja voda na 250m. Plac je gradsko gradjevinsko zemljiste, njiva 3 klase. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena....

 
 
 
  Plac, VINIK, 34.000 €, 3411,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, plac, površine 3411m2 na potezu Vinik-Kamenica. Plac se vodi kao gradsko gradjevinsko zemljište, potencijalno je moguća gradnja kuće-vikendice, plac se nalazi na prelepom i mirnom mestu , iznad grada i u zelenilu sa čistim vazduhom. . Na parceli je dozvoljena....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 34.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac sa starom kućom u Žablju, 6 ari, cena 34.000€. Tel. 064/339- 3280 ... Prikaži broj Plac, Žabalj | Prodaja · 600m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 34.000 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u selo Mladenovcu, na samo 1,5 km od centra gada Mladenovca. Građeviska dozvola je istekla ali je izvađena i urađen je projekat za kuću na predmetnom placu. Širina placa je oko 23m a dužina 55m. Pogodan je za izgradnju kuće, vikendice i poslovnih objekata. Takođe njegova....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 37.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VELIKA MOŠTANICA, 34.000 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 37.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131411, uknjižen, njiva. Plac pravougaonog oblika, ima lep pogled. Zemljani put je u duzini od 200m pre toga asfaltni. Struja voda na 250m.Plac je gradsko građevinsko zemljiste, njiva 3 klase. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 34.000 €, 300,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća Po+P+1+Pk, površine 300m2, i dva placa ukupne površine 14 ari. Kuća je smeštena u selu Supovac, izmedju Niša i Aleksinca. Objekat je u sivoj fazi. Spoljašna stolarija je drvena. Kuća ima svoju septičku jamu. Priključena je struja i voda. Kuća je u procesu ozakonjenja.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 34.000 €, 3384,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Kragujevcu - naselje Ćava .

 
 
 
  Kuća, CURUG, 33.990 €, 71,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji u srcu Čuruga – idealna za one koji znaju da prepoznaju potencijal! Objekat se nalazi na prostranom placu, sa kompletnom infrastrukturom na dohvat ruke. Nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu, sa beskonačnim mogućnostima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.783 €, 85900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 33.500 €, 6698,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište blizu asfaltnog puta Paraćin -Ćuprija .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 33.500 €, 6900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P693 Prodaje se plac površine 69 ari u idiličnom selu Vlaška, udaljenom svega 10 km od centra Mladenovca i 40 km od Beograda. Ovaj prostrani plac pruža divan pogled na okolnu prirodu i predstavlja idealno mesto za one koji traže mir i tišinu, a opet žele biti u blizini grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 67 m² u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, odvojenog wc, kao i terase. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade. Sa terase stana pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110981. Kompletno namešten prostran dvosoban stan površine 67m2, koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Matice srpske. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom ( "open space" koncept....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 33.500 €, 785,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Banoštor-Uknjižen Plac 780 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880 Prodajemo u Banoštru Lep Građevinski Plac 780 m2 u prelepom zelenom okruženju sa Pogledom na Dunav i okolne Pejzaže na TOP LOKACIJI. Na Placu ima mnoštvo mladih voćki oko 20 stabala u punom rodu koje se ne prskaju,vinova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Telepu. Stan se izdaje kompletno namešten, ali postoji i opcija rentiranja i praznog. Nekretnina se nalazi u mirnom delu ovog gradskog naselja. Izuzetni niski računi, garaža od 17m2 i parking mesto, samo su neke od prednosti ovog funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan na Podbari, na samo par minuta od strogog centra grada. Nekretnina je kompletno renovirana i opremljena modernim novim nameštajem. Stan je dvostarano orijentisan. Odmah je useljiv. Za više informacija nazovite našu agenciju. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 62.500 € na 33.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 33.300 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 62.500 €
08.04.2026 - 33.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude poljoprivredno zemljište. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 34.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 34.140 €, 1707,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište, pravougaonog oblika, po kulturi livada 2.klase površine 1707 m², koje se nalazi u Prijepolju, potes Polje-Velika Župa, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 . Do parcele se može doći asfaltnim putem pored reke Lim . Građevinsko....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 33.158 €, 3685,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Spuštena cena na 900e/aru sa mogućnošću dogovora na niže. 3 parcele: 34.91a + 47m2 + 1.46a .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 33.000 €, 118787,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na PRODAJU poljoprivredno i šumsko zemljište površine 11,87.87 ha koje se nalazi u Prijepolju, Donja Drenova , potes Boškovina i Drenovski put, udaljeno oko 800 od magistralnog puta E 763. Sastoji od šume 3 i 5.klase, voćnjaka 4.klase, pašnjaka 3.klase i livade....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 30.000 €
16.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 33.000 €, 115,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća površine 115m2 + kuća u izgradnji s letnjom kuhinjom i tavanskim prostorom površine oko 40m2 + garaža na parceli površine 6,7 ara s kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na gas (plinske peći), voda, uknjižena 1/1. Pored glavne parcele se prodaje još jedna....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 33.000 €, 2171,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se parcela u građevinskom području od 21a 71m2 u opštini Sopot, KO Popović, 100m od asfaltnog puta, sa ulicom celom istočnom dužinom parcele, sa strujom i vodom do parcele, dozvoljena gradnja. Sopot, Popović.

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 33.000 €, 115,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća površine 115m2 + kuća u izgradnji s letnjom kuhinjom i tavanskim prostorom površine oko 40m2 + garaža na parceli površine 6,7 ara s kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na gas (plinske peći), voda, uknjižena 1/1. Pored glavne parcele se prodaje još jedna....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 33.000 €, 101,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.gsigma.rs

Opština Sečanj, selo Šurjan. Mirno selo u blizini reke Tamiš. Plaža peščana. Lovci, ribolovci, razni ljubitelji prirode su redovni posetioci ovog sela. Prodaje se kuća na placu od nepunih 17 ari. Objekat je uknjižen u osnovi 101 m2. Pomoćni objekti su ukupno 120 m2. Kuća ima dva ulaza.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 33.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude plac od 21,71 ari koji se nalazi na ulazu u Ralju 25km od Beograda. Do placa je struja, voda, gas. Sa leve strane pre Ralje postoji put do placa. Prelep pogled. Plac ima kosinu od 20 stepeni. Zemljište u građevinskom području. Hvala što ste odvojili vreme....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 106,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Centrala, na glavnom putu prema Apatinu Prodaje se objekat površine 106 m2, nekad bio ugostiteljski objekat Odlična lokacija, do puta.Pogodno za stambeni prostor i za razne vrste delatnosti, market, ugostiteljski objekat, magacin, hala idr Ukupna površina parcele je 876 m2....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 108,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Kljajićevu od 108m2. Poseduje dve sobe, predsoblje-kuhinja sa trpezarijom, špajz i kupatilo. Kuća je mešanje gradnje. Prostorije su betonirane i stavljene su pločice i laminat, stolarija je drvena. Uradjena je hidroizolacija, grejanje na čvrsto gorivo, struja monofazna,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>