• GoHome Professional
barem 70 m2 do 35000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 35000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 35000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 do 35000 eura" pronađeno 5 402 nekretnina - prosečna cena 75 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 33000 eura (malo jeftiniji)
    • 36000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog oblika. Plac izlazi na makadam, 90 m do asfalta gde su priključci za struju i vodu. Asfaltiranje puta je planirano. Na prvoj parceli....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 35.000 €, 700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela 700 m2 kvadratnog oblika na vrh brda. Blago nagnuta ka južnoj strani daje joj velike mogućnosti za planiranje kuće, okućnice za jedan udoban dioživljaj. Blizu autobuska stanica, prisutna sva infrastruktura. Mogućnost kupovine i celog placa u površini od 1.500 m2....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 35.000 €, 120,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 120m2 sa placem od 11ari u Međulužju, Mladenovac. Struktura kuće: velika dnevna soba sa izlaskom na malu terasu, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo. Kuća ima i potkrovlje, koje je u sivoj fazi, postavljena je samo stolarija. Voda je gradska,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 35000 eura'
35.000 €
35.000 €
35.000 €
  Plac, INĐIJA, 35.000 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište površine 13 ari koje se nalazi na potesu Beli Vrh. Plac je ravan i nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljen na 500 metara od glavnog starog puta Beograd-Novi Sad. Zemljište je ravno, struja je na par metara od parcele. Privatna svojina zemljišta 1/1. Lokacija:....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 35.000 €, 123,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA U BLIZINI POŠTE. IMA IZLAZ NA DVE ULICE. PLAC JE POVRŠINE OKO 3 ARA. POTREBNA ADAPTACIJA. BLIZINA CENTRA. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 35.000 €, 3687,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep, ravan plac, veličine 36,87 ari. Nalazi se do glavnog magistralnog puta Kragujevac-Kraljevo. Uknjižen. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Gornjem Sinkovcu, oko 5km od Leskovca. Ukupna površina placa je 764m2, a objekat ima u osnovi oko 60m2. Sastoji se od jedne prostorije u suterenu i prizemlja. Prizemni deo kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2020.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća u Obrenovcu(Skela) površine 75m2, koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 8ari. Kuća se nalazi na 14km udaljenosti od Obrenovca, u blizini glavnog puta Obrenovac-Šabac, i do nje vodi asfaltni put. Kuća je zidana čvrstim materijalom, sastoji se od prizemnog....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ŽITIŠTE, 35.000 €, 180,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2024 - 55.000 €
20.08.2024 - 50.000 €
31.05.2025 - 40.000 €
16.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na duplom placu u Česteregu. Površina placa 28.52 ari. Kuće su održavane. Kuća od 126 m2 sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, vešernice, ostave i hodnika. Grejanje na plin - plinske peći. Druga kuća površine 54 m2 sastoji se od dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.agencijapragma.com

Mužlja (potes Peglajz) – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 150m2, u mirnom kraju na placu površine 41,23 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, betonska ploča, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.feniks.rs

Na svega 2km od Lozovičke česme prodaje se kuće površine 150m2 na placu od 26 ari, sa predivnim pogledom na zelenilo i na Miloševačko jezero u kojem je moguće kupanje i koje ima oplemenjenu i upotrebljivu plažu. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 39.000 € na 35.000 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.01.2026 - 39.000 €
03.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja, gradska voda, kanalizacija! Nije fiksna cena. 91 m 2 3 1 0 .

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 35.000 €, 216,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – šestosobna kuća od čvrstog materijala površine 216m2 na placu površine 17,77m2 sa kolskim ulazom i pomoćnom zgradom. Monofazna struja, uknjižena. Nalazi se u strogom centru sela; crkva, vrtić, ambulanta, gomex, reka Tamiš na svega desetak metara od kuće. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 35.000 €, 122,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP, u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom koji može u letnjim mesecima da se koristi kao letnja kuhinja od oko 20 m2 u bruto površini ukupan prostor iznosi oko 140 m2 . Uknjižena kvadratura....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104182, uknjižen, njiva. Plac se nalazi odmah ispod motela Era. Daljina od Ibarske je 200m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 35.000 €, 119,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – četvorosobna kuća od čvrstog materijala površine 119m2 + jednosoban stan površine 45m2 + pomoćne prostorije (kotarka, farma, štala) od oko 200m2 na placu površine 14,3 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, parket, septička jama, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 1769,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 3 km od centra Barajeva u ulici ka Lisoviću - barake, tj od puta za Kosmaj, prodaje se ovaj odličan plac od nepunih 19 ari. Ono što posebno privlači pažnju i vrednost ovog placa čini posebno sto na vrhu placa pod manjom kosinom ima oko 3 ara sređene šume, a posle se prostire....

 
 
 
  Farma, PARAĆIN, 35.000 €, 106,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje , udaljeno od Paraćina 10km . Samo domaćinstvo ima uredne papire , na kući je rađen potpuno novi krov , zamenjena je celokupna spoljna stolarija , kao i instalacije za struju! Do same kuće doveden je gas !Od ostalih objekata u....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 77,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u Ćupriji, idealna za one koji žele da stvore dom po svojoj meri ili pametno ulože u nekretninu sa perspektivom. Kuća površine 77m² ima funkcionalan raspored i dodatni prostor koji joj daje posebnu vrednost. Raspored i prednosti: Dve spavaće sobe Dnevni boravak Kuhinja....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 35.000 €, 1334,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine. Mogućnost gradnje postoji, a svi priključci (struja, voda, kanalizacija) su dostupni, s obzirom na to da se plac nalazi u naseljenom mestu. Lokacija....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 35.000 €, 32000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2022.,

www.heroldo.com

Građevinsko zemljište na glavnom putu iz Ćuprije za Jagodinu površine 32a. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na sledeće brojeve telefona: 064/831-20-64 064/831-20-81 065/84-77-441 ili mođete doći lično....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 35.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevinsko zemljište u Fruškogorskoj ulici, preko puta hladnjače. Ulaz direktno sa glavnog puta. Ima izlaz na dva puta. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Dimenzije 15m x 400m. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 106,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno novi krov ,zamenjena je celokupna spoljna stolarija ,kao i instalacije za struju! Do same kuće doveden je gas !Od ostalih objekata u dvorištu....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 35.000 €, 2180,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 21,8 a, stara kuca i pomoćni objekti 135m2. Na placu struja, voda i stabla kajsija. Uknjiženo. ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 75,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvojna kuća u naselju Duvanika sa lokalom pored kuće, zidana od cigle, plafon-štukatur. Kuća je renovirana, rađen je gips na zidovima, demit fasada, keramičke pločice u kupatilu, PVC stolarija, podovi su laminati, brodski pod i keramičke pločice. Od prostorija sadrži: hodnik, soba,....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 35.000 €, 900,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Donjem Vlasu površine 9ari. Plac poseduje trofazni priključak, ima bunar, vodovodnu mrežu. Nalazi se na 400m od asfalta, do placa je put nasipan grebanim asfaltom. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 35.000 €, 5855,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u mestu Koraćica, na Opštini Mladenovac, MAGNAT prodaje više placeva - ukupno 58,55 ari. poljoprivredno zemljište 1746m2 = 17.000 eur; šuma 4.klase 734m2 = 7.000eur; šuma 5.klase 1800m2 = 18.000eur; šuma 5.klase 1553m2 = 15.000eur. Placevi se nalaze na oko 10min....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 149,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22, 50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 1769,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 35.000 €, 9200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo plac Barajevo-Šiljakovac, plac se nalazi na 5km od Ibarske magistrale 20 ari je građevinsko zemljište i dozvoljena je gradnja. Ima 92 ara, ima svoju trofaznu struja na placu i vodu do placa, asfaltni put. Agencijska provizija 2% Uknjizen1/1 gradsko gradjevinsko zemljiste.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 35.000 €, 118,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Bačkom Bregu. -Površina kuće je 118 m2, a placa je 1671 m2. -Kuća poseduje hodnik, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. U produžetku kuće nalazi se novi stambeni objekat koji je u sivoj fazi i obuhvata hodnik, dnevni boravak, kupatilo i dve sobe. Sprovedena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 113,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se hitno prodaje.Građena je od mešanog materijala i sastoji se od tri sobe,od kojih je jedna nezavršena,kao i kupatila i kuhinje.U objektu je uvedena monofazna struja,gradska voda,pvc stolarija,grejanje na čvrsto gorivo, a na placu se nalaze nova septička jama i bunar.Kuća se....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 2991,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi odličan plac u vikend naselju na putu iz Matejevca ka Kamenici. Odlična investicija sa velikim potencijalom za izgradnju. Sastoji se od dve parcele. Prva je u građevinskom području (852m2), te ima mogućnosti za izgradnju objekta različitih namena,: kuće, vikendice, etno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 89,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Gat, prodaje se prizemna dvojna kuća koja zahteva komplet adaptaciju, površine 89kvm koja se nalazi na placu površine 100kvm. Građena je od mešanog materijala. Kuća u svom sastavu poseduje: dve sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo, hodnik i ostavu. Vrata su drvena, prozori....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 35.000 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nedovršena vikendica na 300m od reke Drine, u centru sela Okletac. Nalazi se pored magistralnog puta Užice-LJubovija, ukupne je površine 64m2 i spratnosti je su+ pr. U suterenu se nalazi jedna prostorija, a u prizemlju je predvidjena kuhinja, kupatilo i jedna spavaća soba.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća za adaptaciju,površine 80m2, nalazi se na odličnoj lokaciji blizu grada.Objekat se sastoji od dve komforne sobe,kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom u jednoj celini,kao i kupatila.Uvedeni svi gradski priključci,struja monofazna.Poseduje malo dvorište. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>