• GoHome Professional
barem 40 m2 zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 40 m2 zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 4 920 nekretnina - prosečna cena 2.442 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoške pijace i Centra. Stan je uknjižen i potpuno namešten se prodaje.. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.000 €, 47,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054775 NOVI SAD, PRODAJA STANA, DETELINARA, DVOSOBAN, 47M2 Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 47m² na odličnoj lokaciji na Detelinari, u mirnom i lepo povezanom delu grada. Stan je smešten u starogradnji, u urednoj i održavanoj zgradi. Strukturu stana čine svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.000 €, 47,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Ledina��ka, 1/, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, U prilici smo da Vam ponudimo renoviran, kompletno name��ten stan u potkrovlju na Zvezdari, uknji��en, potpuno povu��en od gradske buke, a opet u neposrednoj blizini svih infra strukturnih sadr��aja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.900 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad, idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je površine 47m2, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa lepim pogledom na okolinu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Objekat će imati parking prostor za izdavanje. Stan je dvoiposoban, izuzetno funkcionalan i svetao.Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 120.000 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi na niskom prizemlju i uknjižen je. Ima trosobnu strukturu. Može kredit. Useljiv. Dobra lokacija blizina škole, vrtića, obdaništa, Maxi-ja, mini pijace, autobuskog stajališta, dobra povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja namestenog stana na Zlatiboru od 47m2 u visokom prizemlju sa terasom i parking mestom. Apartmansko naselje Kapije Zlatibora gde se nalazi i stan je u naselju Sloboda, u mirnom delu centra Zlatibora, na svega 650m od jezera, 400m od crkve, a opet na dovoljnoj udaljenosti od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan odlikuju funkcionalan raspored, obilje prirodne svetlosti i prijatna atmosfera. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom po principu open space koncepta, ulaznog dela, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 169.400 €, 47,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA / FUTOŠKA PIJACA, uknjižen DVOIPOSOBAN STAN u odllično održavanoj zgradi iz 2007. godine. Dobro očuvan, funkcionalan u svojoj kvadraturi. U ceni je kompletan nameštaj. Mikrolokacija fenomenalna, na par minuta ste od svih bitnijih sadržaja, škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miodraga ��ivanova 10/3, vp/4, gas-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-45m2, Miodraga ��ivanova, Vojvode Vlahovi��a 45+2m2 + PARKING Na prodaju dvosoban stan u ulici Miodraga ��ivanova u naselju Vojvode Vlahovi��. Novija zgrada, u novom naselju iznad Bra��e Jerkovi��, u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace i Centra. Stan je uknjizen i potpuno namesten se prodaje.. U blizini su skola, obdaniste, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 47,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljuba Vu��kovi��a, 4/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Vo��dovca, u ulici Ljuba Vu��kovi��a. Nalazi se na ��etvrtom spratu u dobro odr��avanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA pe��,u dnevnoj sobi je ugra��en klima ure��aj,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.620 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 46,82m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

��aslava Velji��a, 3/3, gas, uknj.-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Komplet renovirano, kuhinja i svi plakari ra��eni po meri ostaju u stanu. Parking mesto za kori����enje. Mali tro��kovi odr��avanja. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine 47,13 m² nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga kvalitetna gradnja i pažljivo osmišljen raspored. Struktura 1.5 pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA NAMESTENOG STANA, NA VISOKOM PRIZEMLJU SA TERASOM I PARKING MESTOM. APARTMANSKO NASELJE KAPIJE ZLATIBORA GDE SE NALAZI I STAN JE U NASELJU SLOBODA, U MIRNOM DELU CENTRA ZLATIBORA, NA SVEGA 650 M OD JEZERA, 400 M OD CRKVE, A OPET NA DOVOLJNOJ UDALJENOSTI OD VEĆ SAD MOZEMO RECI....

 
 
 
  Stan, VINIK, 88.810 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 46,74m2 i nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 87.730 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 47,42m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 169.440 €, 47,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam Stan je strukturno lepo uređen, iz hodnika se ulazi u kupatilo, dnevni boravak i veću spavaću sobu, u drugu spavaću sobu se ulazi iz dnevnog boravka ali je odvojena manjim deganžmanom, takođe poseduje i funkciolanu terasu. Dvorišno je orjetisan, lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan i funkcionalan stan u Mirijevu, Ulica Dragoslava Srejovića po starom, a sada Steve Žigona. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade . Stan se prostire na 47 m 2 i poseduje zaseban ulaz, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se salonski jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u ulici Stanoja Glavaša, u neposrednoj blizini Palilulske pijace i centra grada. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 79.500 €, 48,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Novogradnja iz 2026. godine u Starim Banovcima ,150m od Dunava.Stan jednoiposoban sa 20m2 gratis dvorišta na prizemlju u trospratnici sa liftom i etažnim grejanjem. Mogućnost kupovine na kredit i povraćaj PDV-a agencijska provizija 2% Zgrada Marina.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep jednoiposoban stan, sa terasom. Na odličnoj lokaciji. Na legalizaciji. Podneta prijava za upis po posebnom Zakonu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fenomenalan 1.5 stan u najboljem delu Novog Beograda, u Gramšijevoj ulici. Kompletno sređen. Ima pripadajući podrum. Miran kraj, u blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život. Zgrada je bez lifta, lepo odžavana i ispred je slobodan parking. Ostaje ugradna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prlici smo da vam ponudimo stan uknjižen na vlasnika. U mirnoj ulici u srcu Profesorske kolonije, u urednoj zgradi bez lifta nalazi se ovaj stan. Veoma svetao, istično orijentisan. Visoki plafoni dodatno daju osećaj prostranosti i svetlosti. U odličnom stanju, bez većih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 120.250 €, 48,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i funkcionalan stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 48 m² nalazi se na prvom spratu, što ga čini lako dostupnim i veoma praktičnim za svakodnevni život. Ova nekretnina je idealna za pojedince, parove ili kao....