• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3700 eura najnovije što jeftiniji p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3700 eura najnovije što jeftiniji p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3700 eura najnovije što jeftiniji pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 3700 eura najnovije što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3500 eura (malo jeftiniji)
    • 3800 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 23.000 €
23.04.2026 - 22.000 €
07.05.2026 - 21.000 €
14.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Visoka, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Jovanovića kraj, započeta gradnja.

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 66.000 € na 60.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 60.000 €, 151,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi.Postoji mogućnost dokupljivanja....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKO GRADIŠTE, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 69.000 €
15.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, održavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini šetališta. Sva potrebna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 65.000 € na 62.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 62.500 €, 77,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Resnik, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 71.200 €
15.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Savršena lokacija za miran život. Na 15min. od centra grada. Odlična investicija, retko u ponudi. Plac se prodaje kao celina. Za svaku preporuku UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 83.000 €
14.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054020 NOVI SAD, ADICE, STAN 37m2… .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 najnovije što jeftiniji pala cena (104)
  • barem 40 m2 do 3700 eura što jeftiniji pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>