• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3700 eura najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3700 eura najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3700 eura najnovije pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 3700 eura najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3500 eura (malo jeftiniji)
    • 3800 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
15.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Sjajan mali stan za nekoga ko voli visok sprat sa pravom korišćenja velike terase i sa prekrasnim pogledom na ceo grad. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa ugradnom kuhinjom i plakarima, odličan za izdavanje, odmah useljiv. Uknjižen je na 34m2, a stvarno ima 41m2. Kupac plaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.500 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 2.0, 41m2 (terasa 2m2), 2/4, CG, klima. Odličan, svetao, funkcionalnog rasporeda, dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 161.500 €
15.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1. 5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 80.000 € na 64.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 64.900 €, 40,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 90.000 €
25.01.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 64.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnom i lepom kraju sa dosta zelenila. Kvadraturom i struktuom je pogodan i za život i za izdavanje. Odlična lokacija. Stanu je potrebno kompletno renoviranje. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.400 €
15.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljackih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjizen......

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.900 € na 114.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 114.000 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 158.700 €
15.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1. 5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 158.700 €
15.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 najnovije pala cena (388)
  • barem 40 m2 do 3700 eura pala cena (2)
  • barem 40 m2 do 3700 eura najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>